Naujienos

Iliustracija

V-asis ISTORINIS PAGARBOS BĖGIMAS „SOLDINAS - KAUNAS“

2013-07-14 (sekmadienį) startavo V-asis istorinis pagarbos bėgimas „Soldinas – Kaunas“, skirtas S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 80-ųjų metinėms paminėti.
Soldine įsipylę po žiupsnelį žemės į kapsules, palaiminti mūsų prezidentės D.Grybauskaitės, bėgikai išbėgo į 800 km kelią, kurio iki galutinės pergalės pritrūko mūsų legendiniams lakūnams.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-07-15 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA tarpklubinių bėgimų taurės turnyrinė padėtis po IV turo

Po IV-ojo LBMA tarpklubinių bėgimų taurės turnyro padėtis pateikta žemiau esančiuose dokumentuose. 
Primename, kad pagal taurės turnyro nuostatus „Klubų vadovai ar jų įgalioti asmenys, ne vėliau kaip per vieną savaitę po renginio, privalo nurodyti dalyvavusių šeimos narių skaičių ir apie tai informuoti el. paštu vidmantas@lbma.lt  arba tel. 8 686 22292“. 
Prašome klubų vadovus pasitikrinti skaičiavimus ir pranešti, jei jūsų komandoje bėgo daugiau nei po vieną dalyvį iš tos pačios šeimos. Jų kiekvieno rezultatai dvigubinasi!!!

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-06-13 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Festivalio „Sportas visiems“ bėgimo varžybų fotoakimirkos Palangoje

Kaip rašyta anksčiau, mūsų asociacija 2013-06-01 Palangoje festivalio "Sportas visiems" metu organizavo bėgimo varžybas.
Siūlome prisiminti renginio gražiausias akimirkas fotonuotraukose (fotografas Dainius).

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-06-11 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

„Pabandykite ir pajauskite bėgimo malonumą“

Tokiu šūkiu pasibaigė LBMA prezidento Vidmanto Dobrovolsko interviu "Žinių radijuje" šį ketvirtadienį (2013.05.16). LBMA prezidentas buvo pakviestas sudalyvauti jaunimo laidoje "RadioAktyvūs" rubrikoje "Laisvo oro Generolai", kurioje papasakojo apie bėgimo ypatumus, malonumus ir kitus išskirtinumus. 
Kas negirdėjo tiesioginės laidos, interviu gali paklausyti čia arba Žinių radijo archyve.

Parašyta 2013-05-17 , kategorijoje "Kitos"

INFORMACINIS PRANEŠIMAS

Balandžio 27 d. planuotas bėgimas „Per vokiškus kalnelius“ (Kazlų Rūdoje) dėl nenutirpusio sniego miške perkeliamas į gegužės mėnesį.
Tiksli data bus paskelbta svetainėje www.sportocentras.com. Paskelbus naują bėgimo datą, renginys bus įtrauktas LBMA kalendorių.

Parašyta 2013-04-11 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

XXII TRADICINIS TARPTAUTINIS PAGARBOS BĖGIMAS „GYVYBĖS IR MIRTIES KELIU“

Kviečiame visus bėgimo mėgėjus, sportininkus ir kitus asmenis dalyvauti tradiciniame XXII tradiciniame tarptautiniame bėgime "Gyvybės ir mirties keliu", kuriuo siekiama pagerbti 1991 metais žuvusius už Lietuvos Laisvę.
Bėgimas įvyks  2013 metų sausio 12 dieną Vilniuje. Dalyvių registracija varžybų dieną vyks aikštelėje prie Antakalnio kapų, Karių kapų gatvėje, nuo 10 val. iki 11.40 val. Registracijai pasibaigus visų mūsų šalies regionų atstovai, Orgkomiteto nariai ir svečiai organizuotai padės gėlių ant žuvusiųjų Laisvės gynėjų kapų. Bėgimo startas – 12 val. prie Antakalnio kapų. Finišas – prie Televizijos bokšto, Sausio 13-osios g. Nr. 10.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-01-10 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LLAF ataskaitinė-rinkiminė konferencija

Sausio 5 d. Palangoje vyko LLAF ataskaitinė-rinkiminė konferencija, kurios nare yra ir LBMA.
Konferencijos pradžioje patvirtinus penkių naujų narių (L/a SK "Alytus", Lietuvos ultrabėgikų draugijos, Kauno maratono klubo, Šakių sportinio ėjimo klubo ir Vilniaus Lengvosios atletikos mokyklos) priėmimą į LLAF narius, konferencijoje dalyvavo 68 nariai.
Konferencijos ataskaitinėje dalyje išklausyti LLAF prezidento Eimanto Skrabulio ataskaitos pranešimas, nacionalinės rinktinės vyr. trenerio Kęstučio Jezepčiko ir LLA F Revizijos komisijos pranešimai.  Su LLAF finansine ataskaita supažindino LLAF direktorius Aurelijus Žiedas. Po diskusijų buvo patvirtinta Revizijos komisijos ataskaita, 2013 m. biudžetas, varžybų kalendorius nuostatai ir reglamentas. Pritarta LLAF Tarybos pasiūlytiems pakeitimams nuostatuose.
LLAF darbas 2012 m.buvo įvertintas labai gerai, o per visą olimpinį ciklą - gerai.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-01-07 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA 2009–2012 METŲ ATASKAITINĖ RINKIMINĖ KONFERENCIJA

2012-12-15 Kaune vyko LBMA 2009-2012 m. ataskaitinė rinkiminė konferencija, į kurią atvyko 17 (iš 25) klubų atstovų, valdybos nariai, revizijos komisija ir kiti svečiai.
Darbotvarkėje buvo pristatyta praėjusios kadencijos prezidento Romo Bernoto ataskaita už praeitą laikotarpį, savo pranešimą perskaitė revizijos komisija, pasisakė kiti delegatai.
Vėliau vyko aktyviausiųjų asociacijos klubų vadovų ir ženkliausiai prisidėjusių prie Lietuvos BMA veiklos narių apdovanojimas. Daug susirinkusiųjų padėkojo prezidentui Romui Bernotui už asociacijos sukūrimą, jos veiklos puoselėjimą ir ilgą vadovavimą.

Skaityti toliau...

Parašyta 2012-12-18 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Per mažiau nei savaitę ekstremalas įveikė 7-is ultramaratonus skirtinguose žemynuose

Daktaras Andrew Murray triumfuoja – jam pavyko įveikti septynis ultramaratonus septyniuose žemynuose per mažiau nei savaitę, nors įgyvendinant užsibrėžtą tikslą teko susidurti su ekstremaliomis temperatūromis ir vietovėmis.

Skaityti toliau...

Parašyta 2012-12-06 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

KLUBŲ DARBO APŽIŪROS KONKURSAS

Siekiant išsiaiškinti geriausiai dirbančius Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ (LASV) organizacijų klubus, apibendrinti ir skleisti klubų darbo patirtį bei paskatinti geriausių rezultatų pasiekusius klubus, LASV skelbia organizacijų klubų darbo apžiūros konkursą.

Skaityti toliau...

Parašyta 2012-11-05 , kategorijoje "Kitos"