Naujienos

Iliustracija

DĖMESIO! Bėgimo „OBELISKAS A.KULVIEČIUI – JONAVA“ Jaunimo trasos ir bėgimo klubų dalyviai

Visi žinome ir labai laukiame Kovo 11-ąją, Jonavoje, vyksiančio tradicinio bėgimo „OBELISKAS A. KULVIEČIUI – JONAVA“.
Bėgimo organizatoriai, atsižvelgdami į LBMA vadovų pastebėjimus ir pageidavimus, prašė pateikti žemiau surašytą informaciją.

Skaityti toliau...

Parašyta 2014-03-06 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pagarbos bėgimo „Gyvybės ir mirties keliu“ atminimo medaliai

Dėl gausaus dalyvio skaičiaus pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“, skirto žuvusiems Lietuvos Laisvės gynėjams atminti, organizatoriams pritrūko atminimo medalių.
Prašome visus negavusius medalių iki š.m. sausio 24 dienos kreiptis elektroniniu paštu vidmantas@lbma.lt. Atminimo medalis bus pagamintas, o su jumis susisiekta dėl jo atsiėmimo.

Parašyta 2014-01-15 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Mieli kolegos,

Noriu pasveikinti su artėjančiomis šventėmis, pasakyti ačiū už bendradarbiavimą šiais metais, kartu pasidžiaugti ilgu šventiniu laikotarpiu :) ir palinkėti 2014 metais įgyvendinti dar neišpildytas drąsiausias svajones.
Su gražiausiais linkėjimais !
Kalėdinis atvirukas.
Vidmantas Dobrovolskas
LBMA prezidentas

Parašyta 2013-12-24 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Romo Bernoto naujos knygos

Brangūs mano draugai, bičiuliai ir bendraminčiai,
Perdavęs Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos vairą ponui V.Dobrovolskui ir išėjęs į užtarnautą poilsį „nepakabinau startukų ant vinies“, bet metų bėgyje tvarkiau ir užbaigiau anksčiau pradėtą savo kūrybinį darbą, kurį „sudėjau“ į dvi knygas: „Padovanok dainoj man Lietuvą“ ir „Veidų šiluma“.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-12-24 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Dalinamės įspūdžiais: Kolumbo maratonas 2013

Artėja Kalėdos... Prie TV ekranų vėl pradės kviesti gerumo akcijos skatinančios aukoti vaikams, senoliams, ligoniams ar tiesiog kilniems tikslams.
Idėja! O kas jei būtų surengtas "Gerumo maratonas", kuris gal net pranoktų masiškumu visus iki tol lietuviškus bėgimus? Tai nebūtų pirmasis, kurio organizatoriai iš surinktų lėšų skiria labdarą, ar kuriuose dalyvauja organizacijos skatinančios pagalbą (red. "Vilties bėgimas", "Vilniaus maratonas", "Nidos pusmaratonis"), bet kažkas naujo, kažkas geresnio ne tik kitiems, surinkus klavišus telefono ekrane, bet ir sau pačiam. Bendrumo jausmas, kuris atsispindėtų ne tik pinigine statistika, bet ir buvimu tarp bendraminčių.
Vieno panašaus maratono įspūdžiais dalinasi Saulius, apie patį maratoną ir jame bėgusį lietuvį Jurgį Petkų, kuris savo amžiaus grupėje užėmė net 48 vietą.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-11-14 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA taurės turnyrinė padėtis po 9 turų

Šiandien paskutinis asocijuotas LBMA klubas - Pasvalio „Vėtra" - pateikė šeimos narius dalyvavusius IX taurės etape Smiltynėje.
Suskaičiavus galutinius rezultatus, Pasvalio „Vėtra" ir tapo lyderiu prieš paskutinį X-ąjį taurės etapą, kuris vyks 2013-12-21 Kaune.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-10-21 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA taurės turnyrinė padėtis po 7 turų

Per praėjusius du savaitgalius vyko 2 LBMA taurės turnyro įskaitiniai bėgimai. Pateikiame suskaičiuotus rezultatus ir klubų padėtį po 7 įskaitinių turų.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-10-01 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Apibėgti Baltijos jūrą padėjo ryžiai, grikiai ir makaronai

3266 kilometrai – tokį atstumą įveikė vilnietis ugniagesys gelbėtojas Aidas  Ardzijauskas, per 45 dienas apibėgęs Baltijos jūrą. "Patyriau labai daug gerų  įspūdžių, kiekviena diena buvo skirtinga. Šis žygis – tai savęs pasitikrinimas",  – tvirtino A.Ardzijauskas.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-09-28 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Piotro Silkino netikėtas interviu per Zip FM

Vieną pirmadienio vakarą, truputis po 19val., sulaukiame draugų skambučio. "Įsijunkit Zip FM, Petras kalba", - šūkteli telefonu, ir mes jau bėgame prie kompiuterio jungtis tiesioginę transliaciją.
Tai tikra!
Piotr Silkin prie mikrofono dalinasi patirtimi, patarimais apie bėgimą, apie savo praeitį ir ateities planais.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-08-30 , kategorijoje "Kitos"

Bėgimo Soldinas-Kaunas dalyvių sutiktuvės Punske

Liepos 17-osios vakarą bėgimo Soldinas-Kaunas dalyviai pasiekė Punską. Čia vyko jų sutiktuvės. Lietuvos bėgikus sutiko punskiečiai bei Punsko pensininkų klubo ansamblis „Tėviškės aidai“.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-07-18 , kategorijoje "Kitos"