Naujienos

Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (10)

Kaip skambioj dainoj: Mes esam dzūkai, girių karaliai, o karalienė - Dzūkija! Plačias girias turėdami gali pasigirti ne tik grybais, uogomis ar orientacininkais, bet ir puikiais bėgikais. Dzūkijos sostinėj susibūręs pietų Lietuvos bėgimo klubas yra vienas iš stipriausių ir aktyviausių Lietuvoje per pastaruosius keletą metų. Pakalbinome jų dabartinį vedlį Arūną Klebauską:

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-01-17 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Patvirtinti tarpklubinio bėgimo turai (atnaujinta)

Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos Valdyba informuoja Jus, kad, pagal mūsų šalies klubų, priklausančių Lietuvos BMA, vadovų siūlymą, į 2011 m. tarpklubinio bėgimo konkurso įskaitinių renginių sąrašą patenka šie renginiai (patvirtintas dokumentas):

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-01-12 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

"Bėgimo taurė - 2010" įvyko

Baigėsi 2010 m. atnešę daug neišdildomų akimirkų. Kartu su naujametiniais fejerverkais finišavo ir "Bėgimo taurė - 2010". Primename, konkursas vyko ištisus metus nuo 2010 sausio 01 d. iki 2010 gruodžio 31 d. Konkurso įskaitai km buvo galima rinkti visuose oficialiuose kalendoriniuose bėgimo renginiuose mūsų šalyje ir užsienyje.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-01-12 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (9)

Vieni jį giria, kiti keikia, tačiau abejingų mažai. Nes jis, Vidas Totilas, nėra eilinė asmenybė. Tvirta nuomonė, didžiulis pasitikėjimas savimi, na ir žinoma alaus dvelksmas iš po vakar... Na, o linksmiausio maratono organizatoriaus titulo iš jo tikrai neatimsi.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-01-12 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (8)

Ne tokia jau reta situacija, kai pačiame varžybų įkarštyje bėgimo mėgėją laibu žingsneliu aplenkia bėgikė. Tokia situacija priverčia pasitempti - jei ji gali, tai ir aš privalau! O jei toji stirnaitė dar ir mokyklinaitė..? Viena iš jų, Violeta Godlevska, jau žinoma ne vien mėgėjų, o bet ir profesionalų tarpe. Apie Lietuvos jaunimo bėgimo aktualijas ir padiskutavome:

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-01-11 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (7)

Pasvalys vienas šiauriausių Lietuvos miestų, todėl vykstant į bėgimo renginius tenka sukarti nemažą kelio gabalą. Tačiau pasvaliečiams tai ne kliūtis. Būrelį bėgimo mėgėjų iš Pasvalio galima išvysti bene kiekviename bėgimo renginyje. Vienas jų, Juozas Baliūnas - tikras kompanijos žmogus, išvykose išjudinantis visą autobusą. O kur dar firminis užpilas, be kurio neapsieina nei vienas bėgikų susibėgimas...

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-01-10 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (6)

Jis bėgimo trasoje pasirodo retai, tačiau kai jau pasirodo... Tai ir traukia akį lengvu, plastišku ir kas svarbiausia pergalingu bėgimu. Taip taip, šios savaitės desertas tai LKKA mokslininkas, sporto ir pratimų fiziologijos srityje, kaunietis ir šiltas pašnekovas - Tomas Venckūnas.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-01-05 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (5)

2010 m. metai pasižymėjo ne vien ekonominiu sąstingiu ir bėgimo renginių išbaigtumo stoka. Buvo ir džiugių dalykų. Vienas iš tokių, tai augantys bėgimo mėgėjų rezultatai. Bene didžiausią šuolį šioje srityje padarė Antanas Žukauskas iš Jonavos. Mėgėjų tarpe dar vadinamas kareivuku iš miškų. Tad po kokių pratybų šoktelėjo jo rezultatai ir pasidomėjome.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-01-04 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (4)

Lietuvos bėgimo mėgėjui Paberžė tai ne gyvenvietė Vilniaus rajone ar įspūdinga Švč. Jėzaus Širdies bažnyčia, o stipri bėgikų mokykla su Vytautu Gražiu priešakyje. Pats Vytautas yra grėsmingas varžovas ne vien savo bendraamžiams, o bet ir dažnam jaunesniam bėgikui.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-01-03 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

GERBIAMIEJI,

Krinta snaigės ant medžių šakų,

Skaityti toliau...

Parašyta 2010-12-31 , kategorijoje "Kitos"