Naujienos

Iliustracija

Festivalis „Sportas visiems“ jau rytoj

Jau rytoj Palangoje startuoja festivalis „Sportas visiems“, kurio programoje vyksta ir mūsų asociacijos (LBMA) renginiai.
Kas nuvyks į šventę penktadienį, kviečiame į festivalio dalyvių eitynes: paradas vyks gegužės 30 d. (penktadienį) nuo įėjimo į Palangos parką iš Vytauto g. (19:00 val.) į Jūratės ir Kastyčio skverą. Festivalio atidarymas (20:00 val.).
Pageidautina, kad LBMA klubai į festivalio atidarymo eitynes deleguotų po keletą savo narių ir turėtų savo klubo vėliavą.
Taip pat dar vyksta internetinė registracija į bėgimo varžybas (iki penktadienio 14 val.). Prašome labai registruotis iš anksto, kad kuo mažiau liktų rašymo darbų šeštadienį (registracija taip pat vyks ir varžybų dieną 2014 m. gegužės mėn. 31 d. nuo 10:30 val. iki 13:00 val. starto vietoje: Vytauto bei S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankirtoje prie restorano „Gabija“. ).
1 km bėgimo startas – 13:20 val.; 5 km – 14:00 val.; 10 km – 15:00 val.

Skaityti toliau...

Parašyta 2014-05-29 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Festivalis „Sportas visiems" - 2014 (Palanga)

2014-05-31 Palanga kartu su LBMA vėl kviečia visus bėgimo mėgėjus į tradicinį festivalį „Sportas visiems“ Palangoje. Kaip ir kasmet šioje šventėje vyks daug sporto ir kitokių renginių.
Tradiciškai LBMA vykdys bėgimo rungtis, kurių rezultatai svarbūs LBMA taurės turnyre, kovojant dėl aukštesnės vietos. Bėgikai galės rinktis 1 km, 5 km ir 10 km distancijas, kurios vyks skirtingais laikais, todėl galima dalyvauti visuose bėgimuose.
Primename, kad šeimos narių gauti taškai dvigubinasi, todėl pakvieskite į startus ir savo šeimos narius. Pageidautina bėgikams registruotis iš anksto internetu: http://www.lbma.lt/registracija/ (registracija nemokama, bus aktyvi iki 2014.05.30 14:00 val., kiekvienam startui reikia registruotis atskirai, nes kiekvienai rungčiai bus atskiros kortelės, kurias reiks atiduoti teisėjams finišo linijoje). Užsiregistravus iš anksto internetu, starto vietoje jūs gausite paruoštas korteles, nereikės stumdytis eilėse ir jas pildyti, taip taupysite savo ir teisėjų laiką varžybų dieną (pasiimant visas korteles reiks tik pasirašyti už sveikatą ir sumokėti vienkartinį dalyvio mokestį - 2 Lt).

Skaityti toliau...

Parašyta 2014-05-16 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Medikas, nubėgęs šimtą maratonų: tai – kaip gyvenimas

Šių metų antrą Velykų dieną kaunietis Gediminas Kinderis nubėgo 100-ąjį maratoną.
Ta proga siūlome paskaityti straipsnį iš dienraščio "Kauno diena".

Prieš 10 metų Kauno klinikinės ligoninės gydytojui neurologui Gediminui  Kinderiui kartu su juo į penktą ligoninės aukštą užlipęs pacientas pažvelgė į  akis ir paklausė: "Daktare, jūs dūstate?"
Mintis trenkė it žaibas: kas didesnis ligonis – jis ar pacientas? Gediminas  pradėjo bėgioti. Per šv.Velykas medikas nubėgo jau 100-ąjį maratoną. Dabar jis  sveria ne 117, bet 82 kilogramus.

Skaityti toliau...

Parašyta 2014-05-02 , kategorijoje "Kitos"

INFORMACINIS PRANEŠIMAS

Norime informuoti, kad planuotas naktinis bėgimas „Joniškėlio Karpių dvaro takais“ 2014-05-10 neįvyks.

Skaityti toliau...

Parašyta 2014-04-28 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Balandis - bėgimų mėnuo

Balandis - gausus bėgimo varžybomis mėnuo.
Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija siūlo iš anksto susiplanuoti savaitgalius ir pasirinkti mėgstamiausius startus.
Kaune:
13 - Bėgimas „Sveikas žmogus“ (2.5 km: 5 km: 10 km „Kleboniškio miške“), registracija www.kaunobmk.lt/registracija (nemokama).
26 - Pavasarinis bėgimas „Sveikas Pažaisli“ (3.3 km; 5,5 km; 11 km, „Pažaislio“ šile), registracija www.kaunobmk.lt/registracija (nemokama) arba varžybų dieną vietoje (nemokama).
27 - XII-asis VILEMŲ MARATONAS (maratonas arba estafetė, Zapyškio sen.), registracija www.kaunobmk.lt/registracija (nemokama).
27 - Kauno pusės maratono bėgimas (pusė maratono, 10 km; 5 km, vaikams 500 m, Kauno Ąžuolyne), registracija http://www.kaunopusemaratono.lt/ (45 Lt, 30 Lt, 20 Lt, nuo 15 d. brangsta +5 Lt).

Skaityti toliau...

Parašyta 2014-04-01 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

DĖMESIO! Bėgimo „OBELISKAS A.KULVIEČIUI – JONAVA“ Jaunimo trasos ir bėgimo klubų dalyviai

Visi žinome ir labai laukiame Kovo 11-ąją, Jonavoje, vyksiančio tradicinio bėgimo „OBELISKAS A. KULVIEČIUI – JONAVA“.
Bėgimo organizatoriai, atsižvelgdami į LBMA vadovų pastebėjimus ir pageidavimus, prašė pateikti žemiau surašytą informaciją.

Skaityti toliau...

Parašyta 2014-03-06 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pagarbos bėgimo „Gyvybės ir mirties keliu“ atminimo medaliai

Dėl gausaus dalyvio skaičiaus pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“, skirto žuvusiems Lietuvos Laisvės gynėjams atminti, organizatoriams pritrūko atminimo medalių.
Prašome visus negavusius medalių iki š.m. sausio 24 dienos kreiptis elektroniniu paštu vidmantas@lbma.lt. Atminimo medalis bus pagamintas, o su jumis susisiekta dėl jo atsiėmimo.

Parašyta 2014-01-15 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Mieli kolegos,

Noriu pasveikinti su artėjančiomis šventėmis, pasakyti ačiū už bendradarbiavimą šiais metais, kartu pasidžiaugti ilgu šventiniu laikotarpiu :) ir palinkėti 2014 metais įgyvendinti dar neišpildytas drąsiausias svajones.
Su gražiausiais linkėjimais !
Kalėdinis atvirukas.
Vidmantas Dobrovolskas
LBMA prezidentas

Parašyta 2013-12-24 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Romo Bernoto naujos knygos

Brangūs mano draugai, bičiuliai ir bendraminčiai,
Perdavęs Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos vairą ponui V.Dobrovolskui ir išėjęs į užtarnautą poilsį „nepakabinau startukų ant vinies“, bet metų bėgyje tvarkiau ir užbaigiau anksčiau pradėtą savo kūrybinį darbą, kurį „sudėjau“ į dvi knygas: „Padovanok dainoj man Lietuvą“ ir „Veidų šiluma“.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-12-24 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Dalinamės įspūdžiais: Kolumbo maratonas 2013

Artėja Kalėdos... Prie TV ekranų vėl pradės kviesti gerumo akcijos skatinančios aukoti vaikams, senoliams, ligoniams ar tiesiog kilniems tikslams.
Idėja! O kas jei būtų surengtas "Gerumo maratonas", kuris gal net pranoktų masiškumu visus iki tol lietuviškus bėgimus? Tai nebūtų pirmasis, kurio organizatoriai iš surinktų lėšų skiria labdarą, ar kuriuose dalyvauja organizacijos skatinančios pagalbą (red. "Vilties bėgimas", "Vilniaus maratonas", "Nidos pusmaratonis"), bet kažkas naujo, kažkas geresnio ne tik kitiems, surinkus klavišus telefono ekrane, bet ir sau pačiam. Bendrumo jausmas, kuris atsispindėtų ne tik pinigine statistika, bet ir buvimu tarp bendraminčių.
Vieno panašaus maratono įspūdžiais dalinasi Saulius, apie patį maratoną ir jame bėgusį lietuvį Jurgį Petkų, kuris savo amžiaus grupėje užėmė net 48 vietą.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-11-14 , kategorijoje "Kitos"