Naujienos

Iliustracija

ISTORINIU KELIU SU IŠTIKIMAIS DRAUGAIS

Rugpjūčio 19 d. 10.00 val. iš Vilniaus Arkikatedros aikštės 40-ties Lietuvos ir Latvijos bėgikų grupė jau 20-tą kartą pradės tradicinį tarptautinį jubiliejinį pagarbos bėgimą „Baltijos kelias“, kuris nuvingiuos trijų Baltijos šalių keliais nuo Vilniaus per Rygą iki Estijos Parlamento rūmų Taline. 600 km kelią bėgikai nubėgs per tris dienas. Šis bėgimas skirtas trijų Baltijos šalių vienybės ir solidarumo kovoje už savo tautų Laisvę ir nepriklausomybę išreikštą 1989 metais gyvajame Baltijos kelyje bei slaptųjų Molotovo Rybentropo protokolų pasirašymo eilinėms metinėms paminėti.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-08-02 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Kvietimas į „Lietuvos žygeivių festivalį"

Tik ką baigėsi labai sėkmingai pavykęs debiutinis Pėsčiųjų žygių asociacijos projekas – žygis „eXtreme 2×100″. Pradėjome nuo sunkiausio… Per įtin trumpą laiką, minimaliais resursais, panašu, pavyko padaryti puikų renginį. Visos tos šypsenos, juokas, bendravimas ir pakili dalyvių nuotaika, tiek atidarant, tiek vykstant, tiek ir uždarant renginį parodo, kad mūsų pastangos ne veltui Ačiū tiems, kas dalyvavo!

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-07-09 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Liūdnas pranešimas

Šiandien ryte Lietuvos bėgimo mėgėjų asociaciją sukrėtė žiauri ir neįtikėtina žinia – iš mūsų gretų pasitraukė ir Anapilin iškeliavo Vilniaus miesto BMSK „Stajeris“ prezidentas Jonas Grigas.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-03-24 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Naujiena Lietuvos bėgimo mėgėjams ir profesionalams

K-Swiss sportiniai bateliai ir apranga.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-03-21 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (32)

2010 m. bėgimo sezono pasvarstymų maratoną baigiame kalbindami Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos prezidentą Romą Bernotą.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-03-10 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (31)

Tęsiant žavių pašnekovių būrį šįkart kalbiname aktyvią bėgimo mėgėją, dažnai dalyvaujančią įvairiuose bėgimuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. „Na pagauk“ klubo atstovė ne vieną bėgiką priverčia pasitempti ir „pagauti“ ją. Susipažinkime su Terese Bulkevičiūte.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-03-07 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (30)

Artėjant bėgimo sezono pradžiai, kartu simboliškai artėja link pabaigos ir ši bėgikų klausimų-pasvarstymų idėja. Viena iš paskutiniųjų pašnekovių - Jonavos bėgimo klubo „Maratonas“ narė, aktyvi bėgikė, poetiška siela - Vilija Damašickienė.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-03-03 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (29)

Šįkart mūsų akiratyje Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės narė, daugelio varžybų nugalėtoja ir prizininkė. Ši mergina galėtų būti puikus pavyzdys visiems, norintiems pasiekti savo tikslą. Tai telšietė – Remalda Kergytė

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-03-02 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (28)

Šios savaitės pašnekovas vienas perspektyviausių Lietuvos bėgikų, kuris pasirodo retai, bet užtikrintai. Tai - Mindaugas Viršilas

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-02-28 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (27)

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiaus kavalierius, ultra ir superultra bėgimų Lietuvos ir pasaulio čempionas ir rekordininkas, Kretingos rajono Garbės pilietis, apibėgęs Žemaitiją, Baltijos jūrą ir Europą – Petras Silkinas sutiko apžvelgti 2010 m. bėgimo sezoną ir atskleisti Lietuvos ultrabėgimų istorijos puslapį.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-02-23 , kategorijoje "Kitos"