Naujienos

Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (19)

Šios savaitės pirmasis pašnekovas iš Vilniaus – Eduard Zniscinskij. Dar visai neseniai atradęs mėgėjišką bėgimą, pradėjęs įveikinėti pirmuosius kilometrus, o štai dabar jau nepraleidžia beveik kiekvienų mėgėjiškų varžybų, tapo vienu aktyviausių bėgikų Lietuvoje. Ne gana to, Radom'e (Lenkija) prieš pat startą, nustebino savo bendražygius spaudžiant -8 laipsnių šaltukui, išsimaudęs lediniame upės vandenyje. Bet pradėkime nuo visko iš pradžių:

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-02-07 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Europos „Fair Play“ apdovanojimas LBMA prezidentui Romui Bernotui

Vilniaus „Karolinos“ viešbučio konferencijų salėje įvyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Generalinės asamblėjos sesija, kurios metu buvo įteiktas Europos olimpinių komitetų ir kilnaus sportinio egesio judejimo „Fair Play“ apdovanojimas Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos (LBMA) prezidentui Romui Bernotui. Apdovanojimą įteikė LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas.

Parašyta 2011-02-06 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (18)

Šiuo metu, vieni geriausių Lietuvos stajerių pasidalino savo mintimis apie bėgimo subtilybes, esamus pasiekimus ir būsimus iššūkius. O ką galvoja jų treneris Dainius Virbickas, vienas geriausių praeities maratoninikų, atskleidžiame šiandien:

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-02-02 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (17)

Antras šios savaitės pašnekovas, jau antrus metus iš eilės pusmaratonio bėgikas Nr. 1 Lietuvoje – Tomas Matijošius.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-02-01 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (16)

Ne toks jau retas atvejis, kai po bėgimo varžybų, bėgimo mylėtojai dalindamiesi įspūdžiais paliečia ir treniruočių niuansus. Siekiant atsakyti bent į keletą klausimų ar suteikti diskusijai dar daugiau peno, siūlome šios savaitės apklausų ciklą: trys viename. Tai trys Lietuvos bėgimo padangėje gerai žinomos asmenybės. Labai artimai susijusios, tačiau iš pažiūros apie tuos pačius dalykus galvojančios kiek kitaip, kas parodo mūsų (o kartu ir treniravimosi) individualumą.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-01-31 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (15)

Panevėžys, vienas sportiškiausių Lietuvos miestų. Ypač didelis dėmesys skiriamas futbolui, triatlonui ir dviračių sportui. Bėgimas taip pat nėra pamirštas. Apie bėgimo dabartį ir ateitį Panevėžyje mums sutiko papasakoti Dainius Gorskis.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-01-26 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (14)

Tikras bėgimo fanatikas, vienas aktyviausių iš karių. Žygimantas Malinauskas apie išskirtinį klubą ir nuostabią svajonę:

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-01-25 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (13)

Gintarinė jūrmylė, Nidos pusės maratono, Vilties bėgimas, Ekomaratonas - taip, tai vieni geriausių bėgimo renginių Lietuvoje. Ir visi jie mūsų pajūryje. Ar tai sutapimas? Apie tai ir dar daug ką mums sutiko papasakoti vienas iš rengėjų - Romas Beržinskas.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-01-24 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (12)

Turėjome žmogų maratoną... Bet čia dar nieko! Jūsų dėmesiui ultra-žmogus. Gediminas Kinderis – nėra nuotolio, kuriam jis nesiryžtų, nėra pertraukos, kuri būtų per trumpa, kad vėl startuotų. Bet apie viską nuo pradžių:

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-01-19 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (11)

Sakoma, nesvarbu ar jums 15 ar 50 metų, gal išvis gyvenime nesportavote, bet pradėti bėgioti niekad nevėlu.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-01-18 , kategorijoje "Kitos"