Naujienos

Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (23)

Man bėgioti, - tai tas pats kas pavalgyti ir pamiegoti, tai tiesiog būtina... Šie žodžiai sklinda iš daugelio mūsų širdžių, tiesiog ne kiekvienas tai garsiai išreiškiame. O ji, Greta Endziulytė, labai atvirai dėsto mintis apie tai kokią svarbią rolę jos gyvenime užima bėgimas.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-02-15 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (22)

Tik prieš porą metų susikūręs Vilniaus bėgimo klubas Na Pagauk jau diktuoja bėgimo madas Lietuvos mėgėjiško bėgimo padangėje. O ar atsiras pažeidėjas, kuris pabėgtų nuo pareigūno, šio klubo vado - Petro Pranckūno?

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-02-14 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (21)

Ukmergę bėgimu aplankome vieną kartą metuose, kuri suorganizuoja šaunų šventinį, bei dalyvių gausa pasižymintį bėgimą Pabaiskas - Ukmergė. Šis miestas nepasižymi aktyvių bėgiojančių gausa, bet turi keletą žinomų veidų. Vieną iš jų ir pakalbinome, tai Juozas Songaila.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-02-09 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Kelionės, išvykos į varžybas

Daugelis mūsų tautiečių kiekvienais metais vyksta į užsienyje organizuojamas varžybas. Vieni startuoja maratonuose, ultra distancijose, o kiti apsiriboja ir 5-15 km nuotoliais.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-02-08 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (20)

Šypsena ir džiaugsmas prailgina gyvenimą, juk seniai sakoma, kad besišypsančio žmogaus organizme išsiskiria džiaugsmo hormonai.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-02-08 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (19)

Šios savaitės pirmasis pašnekovas iš Vilniaus – Eduard Zniscinskij. Dar visai neseniai atradęs mėgėjišką bėgimą, pradėjęs įveikinėti pirmuosius kilometrus, o štai dabar jau nepraleidžia beveik kiekvienų mėgėjiškų varžybų, tapo vienu aktyviausių bėgikų Lietuvoje. Ne gana to, Radom'e (Lenkija) prieš pat startą, nustebino savo bendražygius spaudžiant -8 laipsnių šaltukui, išsimaudęs lediniame upės vandenyje. Bet pradėkime nuo visko iš pradžių:

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-02-07 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Europos „Fair Play“ apdovanojimas LBMA prezidentui Romui Bernotui

Vilniaus „Karolinos“ viešbučio konferencijų salėje įvyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Generalinės asamblėjos sesija, kurios metu buvo įteiktas Europos olimpinių komitetų ir kilnaus sportinio egesio judejimo „Fair Play“ apdovanojimas Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos (LBMA) prezidentui Romui Bernotui. Apdovanojimą įteikė LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas.

Parašyta 2011-02-06 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (18)

Šiuo metu, vieni geriausių Lietuvos stajerių pasidalino savo mintimis apie bėgimo subtilybes, esamus pasiekimus ir būsimus iššūkius. O ką galvoja jų treneris Dainius Virbickas, vienas geriausių praeities maratoninikų, atskleidžiame šiandien:

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-02-02 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (17)

Antras šios savaitės pašnekovas, jau antrus metus iš eilės pusmaratonio bėgikas Nr. 1 Lietuvoje – Tomas Matijošius.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-02-01 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pasvarstymai 2010 metų sezoną prisimenant (16)

Ne toks jau retas atvejis, kai po bėgimo varžybų, bėgimo mylėtojai dalindamiesi įspūdžiais paliečia ir treniruočių niuansus. Siekiant atsakyti bent į keletą klausimų ar suteikti diskusijai dar daugiau peno, siūlome šios savaitės apklausų ciklą: trys viename. Tai trys Lietuvos bėgimo padangėje gerai žinomos asmenybės. Labai artimai susijusios, tačiau iš pažiūros apie tuos pačius dalykus galvojančios kiek kitaip, kas parodo mūsų (o kartu ir treniravimosi) individualumą.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-01-31 , kategorijoje "Kitos"