Naujienos

Iliustracija

Romo Bernoto naujos knygos

Brangūs mano draugai, bičiuliai ir bendraminčiai,
Perdavęs Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos vairą ponui V.Dobrovolskui ir išėjęs į užtarnautą poilsį „nepakabinau startukų ant vinies“, bet metų bėgyje tvarkiau ir užbaigiau anksčiau pradėtą savo kūrybinį darbą, kurį „sudėjau“ į dvi knygas: „Padovanok dainoj man Lietuvą“ ir „Veidų šiluma“.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-12-24 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Dalinamės įspūdžiais: Kolumbo maratonas 2013

Artėja Kalėdos... Prie TV ekranų vėl pradės kviesti gerumo akcijos skatinančios aukoti vaikams, senoliams, ligoniams ar tiesiog kilniems tikslams.
Idėja! O kas jei būtų surengtas "Gerumo maratonas", kuris gal net pranoktų masiškumu visus iki tol lietuviškus bėgimus? Tai nebūtų pirmasis, kurio organizatoriai iš surinktų lėšų skiria labdarą, ar kuriuose dalyvauja organizacijos skatinančios pagalbą (red. "Vilties bėgimas", "Vilniaus maratonas", "Nidos pusmaratonis"), bet kažkas naujo, kažkas geresnio ne tik kitiems, surinkus klavišus telefono ekrane, bet ir sau pačiam. Bendrumo jausmas, kuris atsispindėtų ne tik pinigine statistika, bet ir buvimu tarp bendraminčių.
Vieno panašaus maratono įspūdžiais dalinasi Saulius, apie patį maratoną ir jame bėgusį lietuvį Jurgį Petkų, kuris savo amžiaus grupėje užėmė net 48 vietą.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-11-14 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA taurės turnyrinė padėtis po 9 turų

Šiandien paskutinis asocijuotas LBMA klubas - Pasvalio „Vėtra" - pateikė šeimos narius dalyvavusius IX taurės etape Smiltynėje.
Suskaičiavus galutinius rezultatus, Pasvalio „Vėtra" ir tapo lyderiu prieš paskutinį X-ąjį taurės etapą, kuris vyks 2013-12-21 Kaune.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-10-21 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA taurės turnyrinė padėtis po 7 turų

Per praėjusius du savaitgalius vyko 2 LBMA taurės turnyro įskaitiniai bėgimai. Pateikiame suskaičiuotus rezultatus ir klubų padėtį po 7 įskaitinių turų.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-10-01 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Apibėgti Baltijos jūrą padėjo ryžiai, grikiai ir makaronai

3266 kilometrai – tokį atstumą įveikė vilnietis ugniagesys gelbėtojas Aidas  Ardzijauskas, per 45 dienas apibėgęs Baltijos jūrą. "Patyriau labai daug gerų  įspūdžių, kiekviena diena buvo skirtinga. Šis žygis – tai savęs pasitikrinimas",  – tvirtino A.Ardzijauskas.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-09-28 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Piotro Silkino netikėtas interviu per Zip FM

Vieną pirmadienio vakarą, truputis po 19val., sulaukiame draugų skambučio. "Įsijunkit Zip FM, Petras kalba", - šūkteli telefonu, ir mes jau bėgame prie kompiuterio jungtis tiesioginę transliaciją.
Tai tikra!
Piotr Silkin prie mikrofono dalinasi patirtimi, patarimais apie bėgimą, apie savo praeitį ir ateities planais.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-08-30 , kategorijoje "Kitos"

Bėgimo Soldinas-Kaunas dalyvių sutiktuvės Punske

Liepos 17-osios vakarą bėgimo Soldinas-Kaunas dalyviai pasiekė Punską. Čia vyko jų sutiktuvės. Lietuvos bėgikus sutiko punskiečiai bei Punsko pensininkų klubo ansamblis „Tėviškės aidai“.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-07-18 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

V-asis ISTORINIS PAGARBOS BĖGIMAS „SOLDINAS - KAUNAS“

2013-07-14 (sekmadienį) startavo V-asis istorinis pagarbos bėgimas „Soldinas – Kaunas“, skirtas S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 80-ųjų metinėms paminėti.
Soldine įsipylę po žiupsnelį žemės į kapsules, palaiminti mūsų prezidentės D.Grybauskaitės, bėgikai išbėgo į 800 km kelią, kurio iki galutinės pergalės pritrūko mūsų legendiniams lakūnams.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-07-15 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA tarpklubinių bėgimų taurės turnyrinė padėtis po IV turo

Po IV-ojo LBMA tarpklubinių bėgimų taurės turnyro padėtis pateikta žemiau esančiuose dokumentuose. 
Primename, kad pagal taurės turnyro nuostatus „Klubų vadovai ar jų įgalioti asmenys, ne vėliau kaip per vieną savaitę po renginio, privalo nurodyti dalyvavusių šeimos narių skaičių ir apie tai informuoti el. paštu vidmantas@lbma.lt  arba tel. 8 686 22292“. 
Prašome klubų vadovus pasitikrinti skaičiavimus ir pranešti, jei jūsų komandoje bėgo daugiau nei po vieną dalyvį iš tos pačios šeimos. Jų kiekvieno rezultatai dvigubinasi!!!

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-06-13 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Festivalio „Sportas visiems“ bėgimo varžybų fotoakimirkos Palangoje

Kaip rašyta anksčiau, mūsų asociacija 2013-06-01 Palangoje festivalio "Sportas visiems" metu organizavo bėgimo varžybas.
Siūlome prisiminti renginio gražiausias akimirkas fotonuotraukose (fotografas Dainius).

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-06-11 , kategorijoje "Kitos"