Naujienos

Iliustracija

LBMA tarpklubinė taurė 2023 (05 - Krakės)

Šeštadienį - birželio 24 d. - Pasvalyje jau VI-asis LBMA taurių turnyro etapas.
O praėjusį šeštadienį (birželio 17 d.) Krakių bendruomenės centras sukvietė bėgikus į bėgimo "Krakės laiko ratu" varžybas, kurios buvo V-asis LBMA taurių turnyro etapas.
Puikiai organizuojamas renginys su daug gražių apdovanojimų kasmet sutraukia vis daugiau dalyvių. Nors paprastai tokiu metu būna labai karšta, šį kartą oras buvo palankesnis bėgimas (bent jau nekaitino saulė).
Bėgime dalyvavo rekordinis bėgikų skaičius: 110 sportininkų iš visos Lietuvos bėgo 2.5 km, 5 km ar 10 km distansijose.
Greičiausiai pagrindinę 10 km distanciją įveikė panevėžietis Simas Stasiukaitis (35:12) ir iš Krakių kilusi sportininkė Austėja Kavaliauskaitė (39:13). Nugalėtojams įteiktos Kėdainių r. savivaldybės mero ir Krakių seniūno taurės ir specialūs prizai.

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-06-23 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA tarpklubinė taurė 2023 (02 - Jonava)

Prabėgus daugiau kaip savaitei po II-ojo LBMA taurių turnyro, skelbiame galutinius rezultatus. Ir turime šiek tiek pasikeitimų, nei kad buvo skelbti preliminarūs rezultatai.
Pirmiausia, tai prie LBMA nuo šių metų pradžios prisijungė dar vienas klubas - "Kaišiadorių švietimo ir sporto centras" (jie pirmame etape nedalyvavo). Tai pirmame etape viso dalyvavo 16 LBMA klubų (ne 15, kaip buvo skelbta). Šeimos narius pateikė 8 klubai.
Nugalėtojais II etape tapo Pasvalio klubas "Vėtra", kuris išlieka absoliučiais turnyro lyderiais. Antri, kaip minėta anksčiau, "Maratomanija" su 5 maratono dalyviais. Treti - renginio šeimininkai klubas "Einius".
Turnyro rezultatai: https://www.lbma.lt/index.php?rezultatai

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-04-19 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA tarpklubinė taurė 2023 (01)

Vasario 16 dieną šventiniu bėgimu „Pabaiskas - Ukmergė“ startavo naujasis 2023 metų LBMA taurių turnyras.
Kaip ir anksčiau, turnyre bus varžomasi tarp klubų (dalyvauja tik LBMA priklausantys klubai) bei asmeninėje įskaitoje (nepriklausomai nuo dalyvio klubo). Tapti LBMA priklausančiu klubu yra visai paprasta: reikia parašyti laisvos formos prašymą asociacijos prezidentui, užregistruoti klubą/organizaciją Registrų centre (jei dar neužregistruotas), sumokėti metinį simbolinį mokestį ir jūs jau LBMA narys.
Šiemet LBMA turnyre numatyta 18 įskaitinių varžybų, 10 iš iš jų įskaitinių. Turnyro nuostatus ir varžybas galima rasti LBMA svetainėje: https://www.lbma.lt/puslapiai-LBMA_tauriu_turnyras.

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-02-18 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Su giliu liūdesiu pranešame

Eidamas 82-rus metus Anapinin iškeliavo Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos įkūrėjas, ilgametis jos vadovas, poetas ir dainius Romas Bernotas.

Skaityti toliau...

Parašyta 2022-07-13 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA tarpklubinės ir individualios 2021 taurių apdovanojimas

Norime priminti, kad Kuršėnuose (2022-05-27) po bėgimo varžybų įvyks 2021 metų LBMA tarpklubinės ir individualios taurės apdovanojimai.

Skaityti toliau...

Parašyta 2022-05-25 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

“GREEN RUN NETWORK" projekte Košaline

Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos prezidentas Vidmantas Dobrovolskas ir generalinis sekretorius Arnas Lukošaitis dalyvauja “GREEN RUN NETWORK" ekologiniame projekte Košaline (Lenkija).

Skaityti toliau...

Parašyta 2022-05-19 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA taurių turnyras 2021

Finaliniame LBMA taurių turnyro etape - Kauno Kalėdiniame bėgime 2021 - paaiškėjo 2021 metų klubinės taurės laimėtojai. Jais ketvirtus metus paeiliui tapo Kauno BMK. Nors prieš paskutinį etapą dar buvo teorinių vilčių kažkuriam klubui tapti čempionu, tačiau kauniečiai savo rengiame bėgime vilčių kitiems nepaliko. Renginio šeimininkai paskutiniame etape iškovojo 14 įskaitinių taškų ir net 4 įskaitiniais taškais aplenkė antroje vietoje likusį Šiaulių raj. "Luką". "Lukas" su 110 įskaitinių taškų tvirtai įsitvirtino 2 vietoje, ko nepasakysi apie trečią vietą užėmusį Pasvalio "Vėtrą".

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-12-28 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Turnyrinė po 7 etapų, kvietimas į 8 etapą

Liko tik keletas dienų iki 8-ojo LBMA taurių turnyro, kuris vyks Utenoje. Bėgimo mėgėjai jau antrus metus varžysis Utenos hipodrome, kuris yra pats moderniausias hipodromas Pabaltijo šalys.
Toje trasoje, kur sukilimas - 0, asfalto - 0, siūlomos net 7 trasos: nuo maratono ištvermingiausiems iki patiems mažiausiems 400 m distancijos.
Dar dalyviai gali rinktis pusmaratonio distanciją, 10 km, 5 km, 3 km, 1 km.
Vieno rato ilgis - 1005 metrai.
Be didžiausio malonumo - bėgimo, dalyviams dar siūloma daug dovanų, geros nuotaikos, ypatingų proginių medalių, vardinių numerių, vardinio dalyvio diplomo su pasiektais rezultatais ir t.t.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-10-06 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

LBMA tarpklubinės taurės rezultatai po 5 etapų

Jau trečią savaitgalį iš eilės vyko LBMA taurių turnyro etapas.
Šilalės miesto bėgimas kol kas buvo gausiausias etapas (net ir neskaičiavus vaikų bėgimo, kuriems nebuvo fiksuojamas laikas). Finišo liniją dalyviai kirto 423 kartus (Pasvalyje - finišavo 296 dalyviai, Žasliuose - 287, Kaišiadoryse - 350, Kuršėnuose - 177).
V-ajame turnyro etape dalyvavo 16 LBMA priklausančių klubų.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-08-18 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

2020 LBMA tarpklubinės ir individualios taurių turnyro apdovanojimas

Dar kartą norime priminti, kad 2021-07-31 Žasliuose (po bėgimo aplink Žaslių ežerą) bus vykdomi 2020 metų LBMA tarpklubinės ir individualios taurės turnyro apdovanojimai.

Skaityti toliau...

Parašyta 2021-07-28 , kategorijoje "Kitos"