METAI:

LBMA tarpklubinių bėgimų
turnyrinė lentelė (2022 m.)

Etapų - 18, įskaitiniai - 9

Klubo pavadinimas123456789101112131415161718Σ Σ9
Kauno BMK1316111713106111613910------145120
VĖTRA, Pasvalys111410121412412141258------128111
LUKAS, Šiaulių raj.12298159771515119------119103
Bėgimo klubas4107169738914102------9990
Maratomanija8135137112910776------9885
OK Klajūnas, Molėtai141513-12--6115--------7676
Origami runners2861566--711125------7876
DZŪKIJA, Alytus-68911-5-131084------7474
F.O.C.U.S., Vilnius61244----466-------4242
Utena Runners, Utena71133-8-4----------3636
Maratonas, Jonava-9-1182-5----------3535
Jonas Maratonas, Vilnius932714115211------3734
Inžinerija, Vilnius101-5----1447------3232
Kaišiadorys bėga37-62---12-2-------3232
VĖJAS, Pakruojis5---45-10-3-3------3030
Kauno maratono klubas-4-14-1--3---------2222
Tauragės BMK---10---3-9--------2222
Stajeris, Vilnius1--233-26-3-------2020
Vilkaviškio LASK----10----8--------1818
EINIUS, Jonava-511----8---------1515
Rūdiškių sporto klubas--12---------------1212
Žingsnis link savęs, Šilalė----5----1--------66
KERTUS, Žiežmariai--------2---------22
- - - - - - - - - - ---------------------
Šv. Pranciškaus vilties miestas--------------------
MŪŠA, Pasvalys--------------------

LBMA TAURIŲ TURNYRO REZULTATAI
(Excel formatu)