METAI:

LBMA tarpklubinių bėgimų
turnyrinė lentelė (2022 m.)

Etapų - 18, įskaitiniai - 12

Klubo pavadinimas123456789101112131415161718Σ Σ12
Kauno BMK13161117--------------5757
VĖTRA, Pasvalys11141012--------------4747
OK Klajūnas, Molėtai141513---------------4242
Maratomanija, Vilnius813513--------------3939
Bėgimo klubas410716--------------3737
LUKAS, Šiaulių raj.12298--------------3131
Origami runners28615--------------3131
F.O.C.U.S., Vilnius61244--------------2626
Utena Runners, Utena71133--------------2424
DZŪKIJA, Alytus-689--------------2323
Jonas Maratonas, Vilnius9327--------------2121
Maratonas, Jonava-9-11--------------2020
Kauno maratono klubas-4-14--------------1818
Inžinerija, Vilnius101-5--------------1616
Kaišiadorys bėga37-6--------------1616
Rūdiškių sporto klubas--12---------------1212
Tauragės BMK---10--------------1010
EINIUS, Jonava-511--------------77
VĖJAS, Pakruojis5-----------------55
Stajeris, Vilnius1--2--------------33
- - - - - - - - - - ---------------------
Vilkaviškio LASK--------------------
KERTUS, Žiežmariai--------------------
Žingsnis link savęs, Šilalė--------------------
Šv. Pranciškaus vilties miestas--------------------
MŪŠA, Pasvalys--------------------

LBMA TAURIŲ TURNYRO REZULTATAI
(Excel formatu)