Dalyviai-07

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 47, rodoma - 47)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.RaimundasZambacevićiusVYR1965LTUKaunas  7 km (I lyga)
2.MartynasRamanauskasVYR2003LTU   3.5 km (II lyga)
3.ArijanaKotovaMOT2002LTU   3.5 km (II lyga)
4.TomasJateikoVYR1995LTU  10.5 km (aukščiausia lyga)
5.VytautasGražysVYR1967LTU  10.5 km (aukščiausia lyga)
6.MarijusPakštasVYR1966LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
7.InetaRuminavicieneMOT1981LTUEzerelisKauno BMK 7 km (I lyga)
8.MariusKazakevičiusVYR2008LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
9.PauliusKazakevičiusVYR1980LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
10.ViltėKazakevičiūtėMOT2010LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
11.RobertasBartusevičVYR1999LTU   7 km (I lyga)
12.VaidaBaranauskaitėMOT1988LTU   3.5 km (II lyga)
13.AugustasGajauskasVYR1985LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
14.Giedrius Baltuškonis VYR1987LTUKaišiadorys   7 km (I lyga)
15.JustinaSavickienėMOT1988LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
16.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 7 km (I lyga)
17.Jolita Višinskienė MOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas 7 km (I lyga)
18.AlgirdasStrazdauskasVYR1990LTUKaunasRun Face Vasti 7 km (I lyga)
19.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
20.InetaRuminavičienėMOT1981LTUEžerėlisKBMK 7 km (I lyga)
21.VitalijusBudrysVYR1972LTUKėdainiai  3.5 km (II lyga)
22.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunas  7 km (I lyga)
23.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
24.JuozasVaiksnorasVYR1976LTUVilemaiKauno BMK 7 km (I lyga)
25.JolantaDaškevičienėMOT1971LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
26.VidasTotilasVYR1971LTUVilemaiKauno BMK 3.5 km (II lyga)
27.RasaBakieneMOT1979LTUVilemaiKauno BMK 3.5 km (II lyga)
28.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
29.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
30.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
31.LuknėŠlekytėMOT2008LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
32.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
33.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
34.TimasPetraitisVYR1982LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
35.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
36.GiedreGedeikieneMOT1976LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
37.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
38.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
39.EgleGalimovieneMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
40.NeringaKapčiuvienėMOT1984LTU   7 km (I lyga)
41.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas  7 km (I lyga)
42.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
43.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
44.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
45.DonatasKošiuba VYR1989LTUKaunasBesikarsciuojancios pedutes 7 km (I lyga)
46.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
47.Daiva BielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)