Dalyviai-07

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 47, rodoma - 47)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
2.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas  7 km (I lyga)
3.NeringaKapčiuvienėMOT1984LTU   7 km (I lyga)
4.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
5.ViltėKazakevičiūtėMOT2010LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
6.PauliusKazakevičiusVYR1980LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
7.MariusKazakevičiusVYR2008LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
8.MarijusPakštasVYR1966LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
9.VytautasGražysVYR1967LTU  10.5 km (aukščiausia lyga)
10.TomasJateikoVYR1995LTU  10.5 km (aukščiausia lyga)
11.ArijanaKotovaMOT2002LTU   3.5 km (II lyga)
12.MartynasRamanauskasVYR2003LTU   3.5 km (II lyga)
13.RobertasBartusevičVYR1999LTU   7 km (I lyga)
14.VaidaBaranauskaitėMOT1988LTU   3.5 km (II lyga)
15.AugustasGajauskasVYR1985LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
16.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunas  7 km (I lyga)
17.VitalijusBudrysVYR1972LTUKėdainiai  3.5 km (II lyga)
18.Giedrius Baltuškonis VYR1987LTUKaišiadorys   7 km (I lyga)
19.RaimundasZambacevićiusVYR1965LTUKaunas  7 km (I lyga)
20.Daiva BielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
21.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
22.LuknėŠlekytėMOT2008LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
23.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
24.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
25.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
26.EgleGalimovieneMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
27.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
28.Jolita Višinskienė MOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas 7 km (I lyga)
29.JustinaSavickienėMOT1988LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
30.DonatasKošiuba VYR1989LTUKaunasBesikarsciuojancios pedutes 7 km (I lyga)
31.TimasPetraitisVYR1982LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
32.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
33.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
34.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
35.RasaBakieneMOT1979LTUVilemaiKauno BMK 3.5 km (II lyga)
36.VidasTotilasVYR1971LTUVilemaiKauno BMK 3.5 km (II lyga)
37.GiedreGedeikieneMOT1976LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
38.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
39.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
40.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
41.JolantaDaškevičienėMOT1971LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
42.JuozasVaiksnorasVYR1976LTUVilemaiKauno BMK 7 km (I lyga)
43.InetaRuminavicieneMOT1981LTUEzerelisKauno BMK 7 km (I lyga)
44.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
45.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 7 km (I lyga)
46.InetaRuminavičienėMOT1981LTUEžerėlisKBMK 7 km (I lyga)
47.AlgirdasStrazdauskasVYR1990LTUKaunasRun Face Vasti 7 km (I lyga)