Dalyviai-09

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
2.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.3 km (II lyga)
3.LuknėŠlekytėMOT2008LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.3 km (II lyga)
4.VidasTotilasVYR1971LTUVilemaikauno bmk 3.3 km (II lyga)
5.TimasPetraitisVYR1982LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
6.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolėBėgimo klubas 6.6 km (I lyga)
7.Lina Buinauskienė MOT1977LTUKarmėlava Bėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
8.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
9.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas- 3.3 km (II lyga)
10.NeringaSkapčiuvienėMOT1984LTUKačerginėKauno BMK 6.6 km (I lyga)
11.VaidasGarbaciunasVYR1985LTUKaisiadorys  6.6 km (I lyga)
12.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
13.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
14.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasRunFaceVasti 6.6 km (I lyga)
15.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 3.3 km (II lyga)
16.KristinaGlobienėMOT1975LTUMarijampolėBėgimo klubas 6.6 km (I lyga)
17.SauliusGlobysVYR1970LTUMarijampolėBėgimo klubas 6.6 km (I lyga)
18.JūratėSlivinskienėMOT1973LTUVilkaviškisBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
19.TitasPeleckasVYR1993LTU  9.9 km (aukščiausia lyga)
20.SonataNavickėMOT1984LTUKaunas  6.6 km (I lyga)
21.AndriusZinkevičiusVYR1988LTUKaunasŠešios Trim9.9 km (aukščiausia lyga)
22.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas 9.9 km (aukščiausia lyga)
23.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.3 km (II lyga)
24.LaurynasMikėnasVYR1998LTUKaunas  3.3 km (II lyga)
25.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 6.6 km (I lyga)
26.IevaKardauskaiteMOT1987LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
27.VaidaBaranauskaitėMOT1988LTU   3.3 km (II lyga)
28.Augustas Gajauskas VYR1985LTU  9.9 km (aukščiausia lyga)
29.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
30.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
31.SimasStasiukaitisVYR1986LTUKarmėlavaBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
32.EgleGalimovieneMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 6.6 km (I lyga)
33.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
34.ErnestasAdomaitisVYR1985LTUKaunas 9.9 km (aukščiausia lyga)
35.JuozasVaikŠnorasVYR1976LTUVilemaiKauno BMK 6.6 km (I lyga)
36.IngaŽukauskaitėMOT1997LTUBiržaiPasvalio "Vėtra" 3.3 km (II lyga)
37.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK9.9 km (aukščiausia lyga)
38.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
39.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno Raj. 9.9 km (aukščiausia lyga)
40.RaimondaVaičaitytėMOT1991LTUVilnius 9.9 km (aukščiausia lyga)
41.Edgaras OriolasVYR1986LTUVilnius 9.9 km (aukščiausia lyga)
42.ValdasBaranauskasVYR1990LTUKaunas  6.6 km (I lyga)
43.JolantaDaškevičienėMOT1971LTUKaunasKauno BMK 3.3 km (II lyga)
44.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK9.9 km (aukščiausia lyga)
45.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžė 9.9 km (aukščiausia lyga)
46.TomasJateikoVYR1995LTUNemenčinė 9.9 km (aukščiausia lyga)
47.ArijanaKotovaMOT2002LTUPaberžė  3.3 km (II lyga)
48.DeividasZakševskisVYR2002LTUPaberžė  3.3 km (II lyga)
49.ErnestasLelisVYR2000LTUPaberžė  6.6 km (I lyga)
50.MarijusPakštasVYR1966LTUKaunasKauno BMK 3.3 km (II lyga)
51.AlgirdasStrazdauskasVYR1990LTUKaunasRunFace VaSti 6.6 km (I lyga)
52.SimonaOvaltaiteMOT2000LTUBiržai  3.3 km (II lyga)
53.ArtūrasŽukauskasVYR1992LTUBiržai  3.3 km (II lyga)
54.RaimundasZambacevićiusVYR1965LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)