Dalyviai-07

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.Daiva BielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
2.TimasPetraitisVYR1982LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
3.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
4.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
5.LuknėŠlekytėMOT2008LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
6.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
7.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
8.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
9.RasaBakieneMOT1979LTUVilemaiKauno BMK 3.5 km (II lyga)
10.VidasTotilasVYR1971LTUVilemaiKauno BMK 3.5 km (II lyga)
11.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
12.GiedreGedeikieneMOT1976LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
13.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
14.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
15.DonatasKošiuba VYR1989LTUKaunasBesikarsciuojancios pedutes 7 km (I lyga)
16.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
17.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
18.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
19.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas  7 km (I lyga)
20.NeringaKapčiuvienėMOT1984LTU   7 km (I lyga)
21.EgleGalimovieneMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
22.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
23.JolantaDaškevičienėMOT1971LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
24.JuozasVaiksnorasVYR1976LTUVilemaiKauno BMK 7 km (I lyga)
25.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
26.ViltėKazakevičiūtėMOT2010LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
27.PauliusKazakevičiusVYR1980LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
28.MariusKazakevičiusVYR2008LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
29.InetaRuminavicieneMOT1981LTUEzerelisKauno BMK 7 km (I lyga)
30.MarijusPakštasVYR1966LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
31.VytautasGražysVYR1967LTU  10.5 km (aukščiausia lyga)
32.TomasJateikoVYR1995LTU  10.5 km (aukščiausia lyga)
33.ArijanaKotovaMOT2002LTU   3.5 km (II lyga)
34.MartynasRamanauskasVYR2003LTU   3.5 km (II lyga)
35.RobertasBartusevičVYR1999LTU   7 km (I lyga)
36.VaidaBaranauskaitėMOT1988LTU   3.5 km (II lyga)
37.AugustasGajauskasVYR1985LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
38.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunas  7 km (I lyga)
39.VitalijusBudrysVYR1972LTUKėdainiai  3.5 km (II lyga)
40.InetaRuminavičienėMOT1981LTUEžerėlisKBMK 7 km (I lyga)
41.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
42.AlgirdasStrazdauskasVYR1990LTUKaunasRun Face Vasti 7 km (I lyga)
43.Jolita Višinskienė MOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas 7 km (I lyga)
44.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 7 km (I lyga)
45.JustinaSavickienėMOT1988LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
46.Giedrius Baltuškonis VYR1987LTUKaišiadorys   7 km (I lyga)
47.RaimundasZambacevićiusVYR1965LTUKaunas  7 km (I lyga)