Dalyviai-07

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 47, rodoma - 47)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.NeringaKapčiuvienėMOT1984LTU   7 km (I lyga)
2.VytautasGražysVYR1967LTU  10.5 km (aukščiausia lyga)
3.TomasJateikoVYR1995LTU  10.5 km (aukščiausia lyga)
4.ArijanaKotovaMOT2002LTU   3.5 km (II lyga)
5.MartynasRamanauskasVYR2003LTU   3.5 km (II lyga)
6.RobertasBartusevičVYR1999LTU   7 km (I lyga)
7.VaidaBaranauskaitėMOT1988LTU   3.5 km (II lyga)
8.InetaRuminavicieneMOT1981LTUEzerelisKauno BMK 7 km (I lyga)
9.InetaRuminavičienėMOT1981LTUEžerėlisKBMK 7 km (I lyga)
10.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
11.EgleGalimovieneMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
12.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
13.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 7 km (I lyga)
14.JustinaSavickienėMOT1988LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
15.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
16.Giedrius Baltuškonis VYR1987LTUKaišiadorys   7 km (I lyga)
17.TimasPetraitisVYR1982LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
18.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
19.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
20.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
21.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
22.GiedreGedeikieneMOT1976LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
23.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
24.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
25.DonatasKošiuba VYR1989LTUKaunasBesikarsciuojancios pedutes 7 km (I lyga)
26.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
27.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
28.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas  7 km (I lyga)
29.JolantaDaškevičienėMOT1971LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
30.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
31.ViltėKazakevičiūtėMOT2010LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
32.PauliusKazakevičiusVYR1980LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
33.MariusKazakevičiusVYR2008LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
34.MarijusPakštasVYR1966LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
35.AugustasGajauskasVYR1985LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
36.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunas  7 km (I lyga)
37.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
38.AlgirdasStrazdauskasVYR1990LTUKaunasRun Face Vasti 7 km (I lyga)
39.RaimundasZambacevićiusVYR1965LTUKaunas  7 km (I lyga)
40.VitalijusBudrysVYR1972LTUKėdainiai  3.5 km (II lyga)
41.Daiva BielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
42.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
43.LuknėŠlekytėMOT2008LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
44.Jolita Višinskienė MOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas 7 km (I lyga)
45.RasaBakieneMOT1979LTUVilemaiKauno BMK 3.5 km (II lyga)
46.VidasTotilasVYR1971LTUVilemaiKauno BMK 3.5 km (II lyga)
47.JuozasVaiksnorasVYR1976LTUVilemaiKauno BMK 7 km (I lyga)