Dalyviai-07

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 47, rodoma - 47)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
2.AugustasGajauskasVYR1985LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
3.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
4.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
5.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
6.TomasJateikoVYR1995LTU  10.5 km (aukščiausia lyga)
7.VytautasGražysVYR1967LTU  10.5 km (aukščiausia lyga)
8.MarijusPakštasVYR1966LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
9.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
10.GiedreGedeikieneMOT1976LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
11.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
12.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
13.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
14.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunas  7 km (I lyga)
15.RaimundasZambacevićiusVYR1965LTUKaunas  7 km (I lyga)
16.InetaRuminavicieneMOT1981LTUEzerelisKauno BMK 7 km (I lyga)
17.Giedrius Baltuškonis VYR1987LTUKaišiadorys   7 km (I lyga)
18.JustinaSavickienėMOT1988LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
19.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 7 km (I lyga)
20.Jolita Višinskienė MOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas 7 km (I lyga)
21.RobertasBartusevičVYR1999LTU   7 km (I lyga)
22.InetaRuminavičienėMOT1981LTUEžerėlisKBMK 7 km (I lyga)
23.JuozasVaiksnorasVYR1976LTUVilemaiKauno BMK 7 km (I lyga)
24.TimasPetraitisVYR1982LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
25.DonatasKošiuba VYR1989LTUKaunasBesikarsciuojancios pedutes 7 km (I lyga)
26.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas  7 km (I lyga)
27.NeringaKapčiuvienėMOT1984LTU   7 km (I lyga)
28.EgleGalimovieneMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
29.AlgirdasStrazdauskasVYR1990LTUKaunasRun Face Vasti 7 km (I lyga)
30.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
31.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
32.LuknėŠlekytėMOT2008LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
33.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
34.Daiva BielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
35.RasaBakieneMOT1979LTUVilemaiKauno BMK 3.5 km (II lyga)
36.VidasTotilasVYR1971LTUVilemaiKauno BMK 3.5 km (II lyga)
37.VitalijusBudrysVYR1972LTUKėdainiai  3.5 km (II lyga)
38.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
39.VaidaBaranauskaitėMOT1988LTU   3.5 km (II lyga)
40.MartynasRamanauskasVYR2003LTU   3.5 km (II lyga)
41.ArijanaKotovaMOT2002LTU   3.5 km (II lyga)
42.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
43.MariusKazakevičiusVYR2008LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
44.PauliusKazakevičiusVYR1980LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
45.ViltėKazakevičiūtėMOT2010LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
46.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
47.JolantaDaškevičienėMOT1971LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)