Dalyviai-07

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 47, rodoma - 47)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
2.RasaBakieneMOT1979LTUVilemaiKauno BMK 3.5 km (II lyga)
3.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
4.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
5.Giedrius Baltuškonis VYR1987LTUKaišiadorys   7 km (I lyga)
6.VaidaBaranauskaitėMOT1988LTU   3.5 km (II lyga)
7.RobertasBartusevičVYR1999LTU   7 km (I lyga)
8.Daiva BielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
9.VitalijusBudrysVYR1972LTUKėdainiai  3.5 km (II lyga)
10.JolantaDaškevičienėMOT1971LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
11.AugustasGajauskasVYR1985LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
12.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
13.EgleGalimovieneMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
14.GiedreGedeikieneMOT1976LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
15.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 7 km (I lyga)
16.VytautasGražysVYR1967LTU  10.5 km (aukščiausia lyga)
17.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas  7 km (I lyga)
18.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
19.TomasJateikoVYR1995LTU  10.5 km (aukščiausia lyga)
20.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
21.NeringaKapčiuvienėMOT1984LTU   7 km (I lyga)
22.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
23.PauliusKazakevičiusVYR1980LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
24.MariusKazakevičiusVYR2008LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
25.ViltėKazakevičiūtėMOT2010LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
26.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
27.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
28.DonatasKošiuba VYR1989LTUKaunasBesikarsciuojancios pedutes 7 km (I lyga)
29.ArijanaKotovaMOT2002LTU   3.5 km (II lyga)
30.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
31.MarijusPakštasVYR1966LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
32.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
33.TimasPetraitisVYR1982LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
34.MartynasRamanauskasVYR2003LTU   3.5 km (II lyga)
35.InetaRuminavicieneMOT1981LTUEzerelisKauno BMK 7 km (I lyga)
36.InetaRuminavičienėMOT1981LTUEžerėlisKBMK 7 km (I lyga)
37.JustinaSavickienėMOT1988LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
38.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
39.AlgirdasStrazdauskasVYR1990LTUKaunasRun Face Vasti 7 km (I lyga)
40.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
41.LuknėŠlekytėMOT2008LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
42.VidasTotilasVYR1971LTUVilemaiKauno BMK 3.5 km (II lyga)
43.JuozasVaiksnorasVYR1976LTUVilemaiKauno BMK 7 km (I lyga)
44.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
45.Jolita Višinskienė MOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas 7 km (I lyga)
46.RaimundasZambacevićiusVYR1965LTUKaunas  7 km (I lyga)
47.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunas  7 km (I lyga)