Naujienos

Savaitgalį Šiaurės ašigalyje vyko bėgimo maratonas

Balandžio 6 d. (penktadienį) Šiaurės ašigalyje spiginant 26 laipsnių šaltukui 40 bėgikų susirinko į bėgimo maratoną. Sportininkai bėgo aplink tyrimų stotį. Jie turėjo būti matomi stebėtojams, kad šie būtų tikri, jog bėgikas neparkrito ir nesušalo. Jų trasa buvo sužymėta vėliavėlėmis. Veidus nuo šalto vėjo apsisaugojo kaukėmis. Sustojimo vietose sportininkų laukė karšti gėrimai. Tualetai buvo įrengti viduje, kadangi bėgikams reikėjo nusivilkti kelis sluoksnius drabužių.

Skaityti toliau...

Parašyta 2012-04-11 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Savaitgalio startai

Virš 400 bėgikų dalyvavo 15 km bėgime Belchatówe (Lenkija). Marius Diliūnas (46:32) jame užėmė penktą, Kęstutis Jankūnas (48:48) - devintą vietą. Tarp moterų Gytė Norgilienė finišavo septinta (56:56).

Parašyta 2011-11-20 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Nepriklausomybės bėgimas (Bialystok)

Lenkijoje vykusiame XI „Nepriklausomybės bėgime“ sėkmingai startavo Lietuvos sportininkai, iš kurių net penki pateko į pirmą dešimtuką. Greičiausiai iš lietuvių 10 km distanciją įveikė Marius Diliūnas iš Pakruojo. Jis sugaišo 30 minučių 59 sekundes ir nusileido tik nugalėtoju tapusiam baltarusiui Genadijui Verchavodkinui (30:46) bei antrą vietą užėmusiam lenkui Michalui Smalecui (30:53).

Parašyta 2011-11-09 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Siguldas Kalnu maratons

Spalio 29 d. Latvijoje vyko Siguldos kalnų maratonas. Jame dalyviai išbandė 11 km, 33 km bei 55 km nuotolius. Trasa driekėsi gražiais Gaujos slėniais, nepakartojama gamta, bei įspūdingais kalnais.

Parašyta 2011-10-30 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Bėgimo šventė Lenkijoje

Rugsėjo 10-11 Lenkijoje, Krynica Zdroj vyko didelė bėgimo fiesta, kurioje dalyvavo gausus bėgikų būrys iš Lietuvos. Dvi dienas dalyviai galėjo startuoti įvairiose distancijose nuo 420 m mažiausiems iki 100 km ištvermingiausiems. Renginio puošmena buva ultramaratonas Trial 100 km kalnais ir Koral maratonas.

Parašyta 2011-09-17 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Savaitgalis Taline

Taline sekmadienį vyko XI SEB maratono renginiai.

Parašyta 2011-09-15 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

IV Elko pusmaratonis

2011-08-28 Elke (Lenkijoje) vyko IV Elko pusmaratonis, kuriame dalyvavo ir grupė Lietuvos bėgikų. Pirmąsias vietas iškovojo mūsų tautiečiai Petras Pranckūnas (1:19:13) ir Vidas Totilas (1:19:27). Kiti mūsų tautiečių rezultatai:

Parašyta 2011-09-01 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

R.Kergytė 10 km bėgime Rygoje užėmė trečią vietą

Rygoje vykusiame antrajame "Nike Riga Run" 10 kilometrų bėgime trečią vietą moterų grupėje užėmė Remalda Kergytė. Lietuvė distanciją nubėgo per 37 minutes 31,55 sekundės. Nugalėtoja tapo latvė Ilona Marhele (36:08,55), aplenkusi tėvynainę Dacę Liną (36:16,65). Vyrų varžybose Linas Šalkauskas (34:35,45) buvo penkioliktas, o Šarūnas Mockus (35:41,55) užėmė 21-ą vietą.

Bėgimai užsienyje

Rugpjūčio 7 d. Lenkijoje antrą kartą surengtas vienas gražiausių kalnais maratonų.Jame startavo ir Saulius Litvinavičius iš Lietuvos Įspūdingi kalnai, atsiveriantys nacionalinio parko vaizdai, gera organizacija pritaukė gausų bėgikų būrį. Bėgant reikėjo įveikti ne vieną statų kalną, bet ir teko pasitikrinti įgūdžius kaip greitai gali užlipti ir nusileisti nuo kalno, o ypač skaldinga danga. Įvaldžius šiuos įgūdžius galima pakovoti ir dėl aukštų vietų. Kadangi Saulius Lietuvoje neturėjo kur išmėginti jėgų tokiomis sąlygomis, tai ir rezultatas atitinkamas. Užimta 58-ta vieta iš 318 finišą pasiekusių dalyvių. Laikas 4:45:23, nugalėtojas įveikė per 3:28:19. Rezultatai, foto

Parašyta 2011-08-23 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

D.Lobačevskė pergalė Latvijoje

Lietuvos bėgikė Diana Lobačevskė šeštadienį laimėjo šeštąjį pusės maratono bėgimą Kuldygoje (Latvija).

Parašyta 2011-08-08 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"