Naujienos

Iliustracija

Vodafone Malta Marathon 2014

2014-02-23 Maltoje vykusiame tradiciniame maratone jėgas išbandė ir lietuvis Gubertas Trubila (klubas Vilniaus "Stajeris"). Bėgikas pusės maratono distanciją įveikė per 1:25:33 ir savo amžiaus grupėje užėmė 4 vietą (bendroje įskaitoje finišavo 93).

Skaityti toliau...

Parašyta 2014-02-25 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

23-čias Lenkijos veteranų čempionatas

Rugpjūčo 24-25d. Torunės mieste (Lenkija) vyko 23-čias Lenkijos veteranų čempionatas.
Jame dalyvavo keturi Vilniaus BMSK "Stajeris" nariai.
Lietuvis P.Revuckas laimejo 10000m begimą (amžiaus grupė 55, laikas 35:59), o 5000 m bėgime iškovojo sidabro medalį (17:21).

Parašyta 2013-08-30 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratons - lietuvių desantas

2013-06-22 Ventspilyje vyko "Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratons", kuriame tarp 491 finišavusių bėgikų buvo ir keletas bėgikų iš Lietuvos. Prieš startą temperatūra dieną pasiekė 35° C, dėl to nukentėjo ne tik vietinių bėgikų rezultatai, bet net ir svečių iš Kenijos. Varžybų startas ir finišas buvo Ventspilio Nuotykių parke. Pusę maratono sudarė 4 ratai, per Nuotykių parko gatves iki miesto centro ir atgal.

Parašyta 2013-06-26 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Lietuvių startai svetur

Birželio 2 d. Lenkijoje, Korycin - Janów vykusiame „Pieno pusmaratonyje“ (lietuvių vadinamam „Karvės“ bėgime) sėkmingai startavo:

Parašyta 2013-06-16 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Savaitgalio (2013 m. balandžio 27-28 d.) startai

2013-04-28 rekordiniame dalyvių gausa Krokuvos maratone dalyvavo keletas bėgikų iš Lietuvos. Puikią formą išlaikantis Piotras Silkinas distanciją įveikė per 3:27:11 (I vieta M70 amžiaus grupėje). Tai bene geriausas Petro rezultatas per pastarajį dešimtmetį (2006 m. Vilniaus maratone - 3:26:13 ir 2007 m. Vilniaus maratone - 3:27:51). Vos 4 min nuo Petro atsiliko II-oje likęs 1932 m. gimęs DOUROS THOMAS (3:31:28).

Parašyta 2013-04-28 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Savaitgalio startai

Šestadieni vykusiame Rezeknes pusmaratonio bėgime lietuvaičiai nuskriaudė braliukus: Mindaugas Viršilas tapo nugalėtoju 1:12:32. Amžiaus grupėse pasižymėjo: V40 laimėjo Vytautas Gražys 1:16:03, ant pjedestalo 3v. užlipo Igoris Černikovas 1:16:25. V50 2-s buvo Alfonsas Kazlauskas 1:25:53. Teresė Bulkevičiūtė S50 grupėje užimdama 2v. 1:48:17. Rezultatai:

Parašyta 2013-04-08 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Limassol maratonas, Kipras

Kovo 24 d. Kipre vyko Limassol'io maratonas. Jame dalyvavo ir Lietuvos atstovas Gubertas Trubila, kuris sėkmingai pusės maratono distanciją įveikė per 1:29:34 ir užėmė 12 vietą.

Parašyta 2013-03-25 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

R.Drazdauskaitė Varšuvos pusmaratonyje - aštunta

Sekmadienį vykusiame aštuntajame Varšuvos pusės maratono bėgime per nustatytą laiką finišą pasiekė 10074 bėgikai. Pirmoji iš moterų finišavo lenkė Olga Kalendarova-Ochal (1:14:04).
Rasa Drazdauskaitė užėmė aštuntą vietą (1:15:29). Ją pralenkė trys lenkės, dvi etiopės ir po vieną Kenijos ir Rusijos bėgikę.

Bieg Chomiczówki

2013-01-20 Lenkijoje vyko "Bieg Chomiczówki" 15 km bėgimas.
Bėgime savo jėgas išbandė ir keturi "NA, PAGAUK!" bėgimo klubo nariai: Teresė Bulkevičiūtė M-50 kategorijoje užėmė 3 vietą 1:13:44, 413 bendra vieta; Petras Pranckūnas V-40 2 vieta, 00:55:10, 21 vieta; Rolandas Kazlas V-40 11 vieta, 1:01:34, 90 vieta; Vladas Navagrudskas V-45 13 vieta, 1:05:34 157vieta.

Parašyta 2013-01-21 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

X jubiliejinis Kalėdų Senelių bėgimas Torūnėje

Gruodžio 2 d. Torūnėje 2390 bėgikų finišavo X jubiliejiniame Kalėdų Senelių pusės maratono bėgime.
Tarp jų buvo 11 Lietuvos bėgikų. Igoris Černikovas užėmė 15 vietą (1:16:57). Petras Kavaliauskas pirmavo 65 metų amžiaus grupėje (1:31:29).

Parašyta 2012-12-03 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"