Naujienos

R.Drazdauskaitė Varšuvos pusmaratonyje - aštunta

Sekmadienį vykusiame aštuntajame Varšuvos pusės maratono bėgime per nustatytą laiką finišą pasiekė 10074 bėgikai. Pirmoji iš moterų finišavo lenkė Olga Kalendarova-Ochal (1:14:04).
Rasa Drazdauskaitė užėmė aštuntą vietą (1:15:29). Ją pralenkė trys lenkės, dvi etiopės ir po vieną Kenijos ir Rusijos bėgikę.

Skaityti toliau...

Parašyta 2013-03-25 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Bieg Chomiczówki

2013-01-20 Lenkijoje vyko "Bieg Chomiczówki" 15 km bėgimas.
Bėgime savo jėgas išbandė ir keturi "NA, PAGAUK!" bėgimo klubo nariai: Teresė Bulkevičiūtė M-50 kategorijoje užėmė 3 vietą 1:13:44, 413 bendra vieta; Petras Pranckūnas V-40 2 vieta, 00:55:10, 21 vieta; Rolandas Kazlas V-40 11 vieta, 1:01:34, 90 vieta; Vladas Navagrudskas V-45 13 vieta, 1:05:34 157vieta.

Parašyta 2013-01-21 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

X jubiliejinis Kalėdų Senelių bėgimas Torūnėje

Gruodžio 2 d. Torūnėje 2390 bėgikų finišavo X jubiliejiniame Kalėdų Senelių pusės maratono bėgime.
Tarp jų buvo 11 Lietuvos bėgikų. Igoris Černikovas užėmė 15 vietą (1:16:57). Petras Kavaliauskas pirmavo 65 metų amžiaus grupėje (1:31:29).

Parašyta 2012-12-03 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Pietų ašigalyje vykusiame maratone rungėsi 46 bėgikai

Maratono Šiaurės ašigalyje laimėtojas Andrew Murray triumfavo ir maratone Pietų ašigalyje. Moterų maratone triumfavo Demelza Farr iš Sidnėjaus. Aštuntasis Pietų ašigalio maratonas vyko esant puikioms sąlygoms (apie -15'C). Jame dalyvavo 46 sportininkai iš 15 šalių. Minusinė temperatūra nesutrukdė įveikti 42,2 kilometrų trasos.

Parašyta 2012-11-28 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Semi-marathon de Boulogne-Billancourt 2012

2012-11-18 vyko pusmaratonio bėgimas "Semi-marathon de Boulogne-Billancourt 2012" (Prancūzija).
Bėgime dalyvavo bėgikai iš Lietuvos.

Parašyta 2012-11-19 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Koščian VIII tarptautinis pusės maratono bėgimas

2012-11-04 Koščiane (Lenkija) garsiausia Lietuvos maratono bėgikė Živilė Balčiūnaitė buvo nepralenkiama vykusiame 8-ajame tarptautiniame pusės maratono bėgime.
Lietuvė distanciją įveikė per 1 valandą 13 minučių 19 sekundžių ir pasiekė geriausią 2012 m. rezultatą tarp mūsų šalies sportininkių.
Antra finišavo rusė Tatjana Vilisova (1:14:07), o trečia liko baltarusė Anastazija Daškievič (1:15:03).
Asmeninis Ž.Balčiūnaitės rekordas pusės maratono distancijoje yra 1 val. 10 min. 23 sek., pasiektas 2005 m. Vengrijoje.

Parašyta 2012-11-05 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Siguldos pusmaratonis - 2012

2012-10-13 Latvijoje vyko Siguldos pusmaratonis, kuriame dalyvavo ir bėgikų iš Lietuvos, jų rezultatai:
1. Petras Pranckūnas (17) - 1:17:03
2. Rolandas Kazlas (57) - 1:25:37
3. Vladas Navagrudskas (172) - 1:36:15
4. Teresė Bulkevičiūtė (376) - 1:53:11
Parašyta 2012-10-14 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Spartatlonas – 246 km bėgte per greičiau nei 36 valandas

Tradiciškai paskutinį rugsėjo penktadienį, t.y. 28 d. Atėnuose startuos jau 30-osios šiuolaikinio Startatlono varžybos. 352 bėgikai iš 34 šalių pasiryžę įveikti alinančią 246 kmdistanciją iš Atėnų į Spartą. Tikimasi sulaukti dar bent 30 bėgikų. Dalyvių skaičiumi tai bus rekordinis Spartatlonas. Nėra abejonės, tai - sunkiausios bėgimo varžybos pasaulyje. Bėgikai turi 36 valandų limitą įveikti kalnuotą atstumą nuo Atėnų Akropolio iki Spartos. Spartoje finišuojama paliečiant Spartos karaliaus Leonido statulos koją.

Parašyta 2012-09-21 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Rigos bei Nicos pusmaratonis

Balandžio 29 d. Rygoje vyko pusmaratonio bėgimas kuriame sėkmingai dalyvavo ir keletas lietuvių.

Parašyta 2012-05-01 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Savaitgalio startai

Kovo 25d. Barselonoje vyko 34-tasis "Zurich Marato de Barcelona" maratono bėgimas, kuriame savo jėgas išbandė keletas lietuvių.

Parašyta 2012-04-16 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"