Naujienos

Iliustracija

Tradicinis 90-asis Naujametinis bėgimas San Paule

Tradicinis 90-asis Naujametis bėgimas daugiausiai žmonių Brazilijoje turinčio San Paulo miesto gatvėmis 2014-12-31 baigėsi dvigubu Etiopijos atletų triumfu - nugalėtojais tapo Dawitas Admasu ir Ymer Wude Ayalew, kurie nutraukė pastaruosius dvejus metus trukusį Kenijos stajerių dominavimą.

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-01-03 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Mazurski Bieg Sylwestrowy kalėdinis bėgimas

2014-12-28 Lenkijoje vyko II–asis kalėdinis bėgimas.
10km distancijoje Mazurski Bieg Sylwestrowy greičiausias lietuvių tarpe buvo Petras Pranckūnas, kuris absoliučioje įskaitoje užėmė 3 vietą.

Parašyta 2014-12-28 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Jingle All The Way 5K

2014-12-07 – Vašingtone įvyko Jingle All The Way 5K, kuriame dalyvavo ir "Na, Pagauk!" atstovas Vladas Navagrudskas

Parašyta 2014-12-10 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Pasaulio ultramaratono čempionatas

2014-11-21 (penktadienį) Katare pasibaigusiame 27-ajame pasaulio ultramaratono (100 km bėgimo) čempionate geriausiai iš Lietuvos atletų pasirodęs Aleksandras Sorokinas užėmė trisdešimt trečią vietą - aukščiausią per visą mūsų ultramaratonininkų dalyvavimo šiose varžybose istoriją.
A. Sorokinas nuotolį nubėgo per 7 valandas 30 minučių ir 26 sekundes bei 1 valandą 2 minutes ir 43 sekundes pralaimėjo čempionu tapusiam amerikiečiui Maksui Kingui.

Parašyta 2014-11-24 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

IV Półmaraton Niepodległości

2014-11-15 Lenkijoje  pusės maratono bėgime IV Półmaraton Niepodległości o Puchar Burmistrza Węgorzewa - Pranckūnas Petras užėmė pirmą vietą.
Jo rezultatas:1 val. 19 min. 48 sek. Varžybose dalyvavo 5 "Na, pagauk!" klubo nariai.

Parašyta 2014-11-19 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Gediminas Grinius ilgų nuotolių pasaulio bėgimo taurėje iškovojo 3 vietą

„Kam tos gėlės, aš krepšinio nežaidžiu ir disko nemėtau, nelabai kam įdomu bus skaityti“, – viename interviu kuklinosi Gediminas Grinius, šiemet drąsiai įsiveržęs į ilgų nuotolių planetos bėgikų elito gretas.
Nebėra ko kuklintis, nes G. Grinius pasaulio ultra bėgimo taurėje („Ultra-Trail World Tour“) užėmė aukštą 3 vietą, iki šiol nei vienam lietuviui nebuvo pavykę užimti prizinės vietos tokio rango varžybose.

Parašyta 2014-11-10 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Lietuvių savaitgalio (11.08-09) startai užsienyje

2014-11-09 X Koščiano pusmaratonyje Remalda Kergytė užėmė penktą vietą (1:17:56).
Tarp vyrų Justinas Beržanskis finišavo tryliktas (1:09:17), Dainius Šaučikovas - šešioliktas (1:15:19).
Nugalėjo Kenijos bėgikas Martinas Mukule Mia (1:04:27) ir ukrainietė Olga Kotovska (1:12:14).

Siguldos kalnų maratonas

Spalio 25 d. Latvijoje vyko Siguldos kalnų maratonas. Jame dalyviai išbandė 15 km, 36 km bei 55 km nuotolius.
Savo jėgas išbandė kalnuotoje trasoje ir lietuviai. Jų laikai:

Parašyta 2014-10-29 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Savaitgalio maratonai užsienyje

Savaitgalį įvyko kasmetinis 34–asis Frankfurto maratonas, kuriame dalyvavo 23 LTU atstovai:

Parašyta 2014-10-27 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

ĮSPŪDINGA LIETUVOS ULTRAMARATONININKO PERGALĖ ITALIJOJE

Birželio 28 d. Cortina miestelyje pasibaigusiame kalnų ultramaratone "The North Face® Lavaredo Ultra Trail" bėgikas Gediminas Grinius iškovojo trečiąją vietą. Sudėtingą 119 kilometrų ilgio trasą sportininkas įveikė per 13 valandų 1 minutę, aplenkdamas visą būrį pasaulinių ultramaratono žvaigždžių ir pasiekdamas pirmąjį laimėjimą tokio lygio varžybose.

Parašyta 2014-07-08 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"