Naujienos

Daugavpils IAU 50 KM WORLD CUP

Sekmadienį Daugpilyje buvo surengtos 50 km varžybos. Tai vienas iš pasaulio taurės etapų. Šiame bėgime sėkmingai startavo ir gausus bėgikų būrys iš Lietuvos.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-07-04 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Bieg Wulkanow (Netradicinis bėgimas Lenkijoje)

Šį savaitgalį dvylikos žmonių grupelė iš Kauno BMK savo jėgas išbandė ekstremaliame bėgime Lenkijoje "Bieg Wulkanow". Dviejų dienų rengiamos varžybos iš sportininkų pareikalavo išlieti ne vieną prakaito lašelį.

Parašyta 2011-06-21 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Savaitgalio bėgimai Lenkijoje

Dvi dienas iš eilės lietuvių būrelis dalyvavo kaimynėje Lenkijoje organizuojamuose bėgimuose. Šeštadienį išmainę lietuviškąją kaitrą į gerokai vėsesnius lenkiškus orus keletas bėgikų startavo Cross Maraton'e (Nowe Miasto nad Pilicie). Kroso trasa, kurioje kojytėms teko išmėgint įvairiausio grunto. Nors dalyvių buvo vos arti šimto, bet organizatoriai užtat pasistengė, jog visi liktų patenkinti. Renginys tikrai vertas ypatingo dėmesio.

Parašyta 2011-06-13 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Savaitgalio bėgimai užsienyje

Balandžio 9 d. Preili miestelyje Latvijoje vykusiame 8 km bėgime dalyvavo Petras Pranckūnas ir absoliučioje įskaitoje finišavo šeštas su rezultatu 26:44.08, o savo amžiaus grupėje buvo nepralenkiamas. Nugalėjo Andrejs Domanins, pasiekęs laiką 24:44.06

Parašyta 2011-04-11 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

31st Berlin half marathon

31st Vattenfall Berlin half marathon

Parašyta 2011-04-03 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Lietuviai šturmuoja pusmaratonius

Šiandien vykusiame Varšuvos pusės maratono bėgime dalyvavo Lietuvos bėgikai, kurie tarp iš 4698 finišą pasiekusių dalyvių užėmė gana labai aukštas pozicijas. Šis renginys yra visad aukšto lygio, jame startuoja bėgikai iš įvairių šalių, taip pat parodydami akštus rezultatus.

Parašyta 2011-03-27 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

4th BSI Lake Balaton Supermarathon

Kovo 17-20 dienomis Vengrijoje vyko „4th BSI Lake Balaton Supermarathon“, kuriame dalyvavo du ultra bėgikai iš Lietuvos: Aidas Ardzijauskas ir Vytautas Gražys. Per keturias varžybų dienas bėgimo dalyviai turi įveikti 195,4 km. Pirmą dieną reikėjo įveikti 46,8 km, antrą - 52,9 km, trečią - 43,1 km ir ketvirtą - 51,7 km. Šioje unikalioje trasoje kasmet startuoja vis daugiau bėgimo entuziastų.

Parašyta 2011-03-19 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

XXXI Półmaraton Wiązowski

Šiandien vykusiame tradiciniame Wiazovnos pusės maratono bėgime startavo ir gausus bėgikų būrys iš Lietuvos. Tarp 1165 finišavusių mūsiškiai išsidėstė taip:

Parašyta 2011-02-27 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

5 mylių bėgimas London Victoria Park

Vasario 5 d. Londone vykusiose 5 mylių varžybose dalyvavo ir mūsiškis Tomas Stasionis, kuris finišavo antras (26:10). Nugalėjo Bertie Powell (25:12). Pernai Tomas finišavo 11-as (27:27). Tomas prasitarė, jog šiemet jau išmėgins savo jėgas maratono distancijoje tad laukiam nesulaukiam debiuto. Linkime sėkmės ruošiantis!

Parašyta 2011-02-17 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Ticino maratone lietuviai bėgo pusmaratonį

Lapkričio 14 dieną Šveicarijoje vyko Ticino maratonas. Kur Lietuvos bėgikų grupelė sėkmingai įveikė pusmaratonį, jų rezultatai:

Parašyta 2010-11-18 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"