Dalyviai-09

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
2.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK9.9 km (aukščiausia lyga)
3.RaimundasZambacevićiusVYR1965LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
4.MarijusPakštasVYR1966LTUKaunasKauno BMK 3.3 km (II lyga)
5.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžė 9.9 km (aukščiausia lyga)
6.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK9.9 km (aukščiausia lyga)
7.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
8.SauliusGlobysVYR1970LTUMarijampolėBėgimo klubas 6.6 km (I lyga)
9.JolantaDaškevičienėMOT1971LTUKaunasKauno BMK 3.3 km (II lyga)
10.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
11.VidasTotilasVYR1971LTUVilemaikauno bmk 3.3 km (II lyga)
12.JūratėSlivinskienėMOT1973LTUVilkaviškisBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
13.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
14.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
15.KristinaGlobienėMOT1975LTUMarijampolėBėgimo klubas 6.6 km (I lyga)
16.JuozasVaikŠnorasVYR1976LTUVilemaiKauno BMK 6.6 km (I lyga)
17.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 3.3 km (II lyga)
18.EgleGalimovieneMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 6.6 km (I lyga)
19.Lina Buinauskienė MOT1977LTUKarmėlava Bėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
20.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolėBėgimo klubas 6.6 km (I lyga)
21.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
22.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas 9.9 km (aukščiausia lyga)
23.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas- 3.3 km (II lyga)
24.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.3 km (II lyga)
25.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno Raj. 9.9 km (aukščiausia lyga)
26.TimasPetraitisVYR1982LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
27.SonataNavickėMOT1984LTUKaunas  6.6 km (I lyga)
28.NeringaSkapčiuvienėMOT1984LTUKačerginėKauno BMK 6.6 km (I lyga)
29.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
30.ErnestasAdomaitisVYR1985LTUKaunas 9.9 km (aukščiausia lyga)
31.Augustas Gajauskas VYR1985LTU  9.9 km (aukščiausia lyga)
32.VaidasGarbaciunasVYR1985LTUKaisiadorys  6.6 km (I lyga)
33.SimasStasiukaitisVYR1986LTUKarmėlavaBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
34.Edgaras OriolasVYR1986LTUVilnius 9.9 km (aukščiausia lyga)
35.IevaKardauskaiteMOT1987LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
36.VaidaBaranauskaitėMOT1988LTU   3.3 km (II lyga)
37.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
38.AndriusZinkevičiusVYR1988LTUKaunasŠešios Trim9.9 km (aukščiausia lyga)
39.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasRunFaceVasti 6.6 km (I lyga)
40.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 6.6 km (I lyga)
41.AlgirdasStrazdauskasVYR1990LTUKaunasRunFace VaSti 6.6 km (I lyga)
42.ValdasBaranauskasVYR1990LTUKaunas  6.6 km (I lyga)
43.RaimondaVaičaitytėMOT1991LTUVilnius 9.9 km (aukščiausia lyga)
44.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.3 km (II lyga)
45.ArtūrasŽukauskasVYR1992LTUBiržai  3.3 km (II lyga)
46.TitasPeleckasVYR1993LTU  9.9 km (aukščiausia lyga)
47.TomasJateikoVYR1995LTUNemenčinė 9.9 km (aukščiausia lyga)
48.IngaŽukauskaitėMOT1997LTUBiržaiPasvalio "Vėtra" 3.3 km (II lyga)
49.LaurynasMikėnasVYR1998LTUKaunas  3.3 km (II lyga)
50.ErnestasLelisVYR2000LTUPaberžė  6.6 km (I lyga)
51.SimonaOvaltaiteMOT2000LTUBiržai  3.3 km (II lyga)
52.ArijanaKotovaMOT2002LTUPaberžė  3.3 km (II lyga)
53.DeividasZakševskisVYR2002LTUPaberžė  3.3 km (II lyga)
54.LuknėŠlekytėMOT2008LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.3 km (II lyga)