Dalyviai-09

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.VaidasGarbaciunasVYR1985LTUKaisiadorys  6.6 km (I lyga)
2.TitasPeleckasVYR1993LTU  9.9 km (aukščiausia lyga)
3.SonataNavickėMOT1984LTUKaunas  6.6 km (I lyga)
4.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas 9.9 km (aukščiausia lyga)
5.LaurynasMikėnasVYR1998LTUKaunas  3.3 km (II lyga)
6.VaidaBaranauskaitėMOT1988LTU   3.3 km (II lyga)
7.Augustas Gajauskas VYR1985LTU  9.9 km (aukščiausia lyga)
8.ErnestasAdomaitisVYR1985LTUKaunas 9.9 km (aukščiausia lyga)
9.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno Raj. 9.9 km (aukščiausia lyga)
10.RaimondaVaičaitytėMOT1991LTUVilnius 9.9 km (aukščiausia lyga)
11.Edgaras OriolasVYR1986LTUVilnius 9.9 km (aukščiausia lyga)
12.ValdasBaranauskasVYR1990LTUKaunas  6.6 km (I lyga)
13.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžė 9.9 km (aukščiausia lyga)
14.TomasJateikoVYR1995LTUNemenčinė 9.9 km (aukščiausia lyga)
15.ArijanaKotovaMOT2002LTUPaberžė  3.3 km (II lyga)
16.DeividasZakševskisVYR2002LTUPaberžė  3.3 km (II lyga)
17.ErnestasLelisVYR2000LTUPaberžė  6.6 km (I lyga)
18.SimonaOvaltaiteMOT2000LTUBiržai  3.3 km (II lyga)
19.ArtūrasŽukauskasVYR1992LTUBiržai  3.3 km (II lyga)
20.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas- 3.3 km (II lyga)
21.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
22.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.3 km (II lyga)
23.LuknėŠlekytėMOT2008LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.3 km (II lyga)
24.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolėBėgimo klubas 6.6 km (I lyga)
25.Lina Buinauskienė MOT1977LTUKarmėlava Bėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
26.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
27.KristinaGlobienėMOT1975LTUMarijampolėBėgimo klubas 6.6 km (I lyga)
28.SauliusGlobysVYR1970LTUMarijampolėBėgimo klubas 6.6 km (I lyga)
29.JūratėSlivinskienėMOT1973LTUVilkaviškisBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
30.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.3 km (II lyga)
31.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
32.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
33.SimasStasiukaitisVYR1986LTUKarmėlavaBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
34.EgleGalimovieneMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 6.6 km (I lyga)
35.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
36.VidasTotilasVYR1971LTUVilemaikauno bmk 3.3 km (II lyga)
37.TimasPetraitisVYR1982LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
38.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
39.NeringaSkapčiuvienėMOT1984LTUKačerginėKauno BMK 6.6 km (I lyga)
40.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
41.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 3.3 km (II lyga)
42.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 6.6 km (I lyga)
43.IevaKardauskaiteMOT1987LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
44.JuozasVaikŠnorasVYR1976LTUVilemaiKauno BMK 6.6 km (I lyga)
45.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK9.9 km (aukščiausia lyga)
46.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
47.JolantaDaškevičienėMOT1971LTUKaunasKauno BMK 3.3 km (II lyga)
48.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK9.9 km (aukščiausia lyga)
49.MarijusPakštasVYR1966LTUKaunasKauno BMK 3.3 km (II lyga)
50.RaimundasZambacevićiusVYR1965LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
51.IngaŽukauskaitėMOT1997LTUBiržaiPasvalio "Vėtra" 3.3 km (II lyga)
52.AlgirdasStrazdauskasVYR1990LTUKaunasRunFace VaSti 6.6 km (I lyga)
53.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasRunFaceVasti 6.6 km (I lyga)
54.AndriusZinkevičiusVYR1988LTUKaunasŠešios Trim9.9 km (aukščiausia lyga)