Dalyviai-09

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.TomasJateikoVYR1995LTUNemenčinė 9.9 km (aukščiausia lyga)
2.TitasPeleckasVYR1993LTU  9.9 km (aukščiausia lyga)
3.AndriusZinkevičiusVYR1988LTUKaunasŠešios Trim9.9 km (aukščiausia lyga)
4.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas 9.9 km (aukščiausia lyga)
5.Augustas Gajauskas VYR1985LTU  9.9 km (aukščiausia lyga)
6.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
7.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
8.SimasStasiukaitisVYR1986LTUKarmėlavaBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
9.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
10.ErnestasAdomaitisVYR1985LTUKaunas 9.9 km (aukščiausia lyga)
11.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK9.9 km (aukščiausia lyga)
12.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno Raj. 9.9 km (aukščiausia lyga)
13.RaimondaVaičaitytėMOT1991LTUVilnius 9.9 km (aukščiausia lyga)
14.Edgaras OriolasVYR1986LTUVilnius 9.9 km (aukščiausia lyga)
15.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK9.9 km (aukščiausia lyga)
16.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžė 9.9 km (aukščiausia lyga)
17.JūratėSlivinskienėMOT1973LTUVilkaviškisBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
18.Lina Buinauskienė MOT1977LTUKarmėlava Bėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
19.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
20.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas9.9 km (aukščiausia lyga)
21.ErnestasLelisVYR2000LTUPaberžė  6.6 km (I lyga)
22.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
23.JuozasVaikŠnorasVYR1976LTUVilemaiKauno BMK 6.6 km (I lyga)
24.RaimundasZambacevićiusVYR1965LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
25.SauliusGlobysVYR1970LTUMarijampolėBėgimo klubas 6.6 km (I lyga)
26.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
27.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolėBėgimo klubas 6.6 km (I lyga)
28.TimasPetraitisVYR1982LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
29.ValdasBaranauskasVYR1990LTUKaunas  6.6 km (I lyga)
30.EgleGalimovieneMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 6.6 km (I lyga)
31.NeringaSkapčiuvienėMOT1984LTUKačerginėKauno BMK 6.6 km (I lyga)
32.VaidasGarbaciunasVYR1985LTUKaisiadorys  6.6 km (I lyga)
33.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
34.KristinaGlobienėMOT1975LTUMarijampolėBėgimo klubas 6.6 km (I lyga)
35.IevaKardauskaiteMOT1987LTUKaunasKauno BMK 6.6 km (I lyga)
36.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 6.6 km (I lyga)
37.AlgirdasStrazdauskasVYR1990LTUKaunasRunFace VaSti 6.6 km (I lyga)
38.SonataNavickėMOT1984LTUKaunas  6.6 km (I lyga)
39.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasRunFaceVasti 6.6 km (I lyga)
40.ArijanaKotovaMOT2002LTUPaberžė  3.3 km (II lyga)
41.ArtūrasŽukauskasVYR1992LTUBiržai  3.3 km (II lyga)
42.SimonaOvaltaiteMOT2000LTUBiržai  3.3 km (II lyga)
43.MarijusPakštasVYR1966LTUKaunasKauno BMK 3.3 km (II lyga)
44.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.3 km (II lyga)
45.LuknėŠlekytėMOT2008LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.3 km (II lyga)
46.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 3.3 km (II lyga)
47.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.3 km (II lyga)
48.LaurynasMikėnasVYR1998LTUKaunas  3.3 km (II lyga)
49.VaidaBaranauskaitėMOT1988LTU   3.3 km (II lyga)
50.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas- 3.3 km (II lyga)
51.IngaŽukauskaitėMOT1997LTUBiržaiPasvalio "Vėtra" 3.3 km (II lyga)
52.VidasTotilasVYR1971LTUVilemaikauno bmk 3.3 km (II lyga)
53.JolantaDaškevičienėMOT1971LTUKaunasKauno BMK 3.3 km (II lyga)
54.DeividasZakševskisVYR2002LTUPaberžė  3.3 km (II lyga)