Naujienos

Iliustracija

LBMA tarpklubinė taurė 2023 (07 - Kaišiadorys)

VII-ajame LBMA taurių turnyro etape - Naktinėje Kaišiadorių bėgimo šventėje - 2023 dalyvavo 16 LBMA klubų. Šiame etape daugiausia taškų surinko ir pirmą vietą iškovojo Kauno BMK, kuris bendroje įskaitoje susilygino su Pasvalio "Vėtra" ir po šio etapo dalijasi 1-2 vieta.
Antrą ir trečią vietas Kaišiadoryse užėmė etapo šeimininkai - Kaišiadorys Bėga ir Kaišiadorių švietimo ir sporto centras. Kiek mažiau taškų surinko Šiaulių raj. "Lukas", Alytaus "Dzūkija" ir Bėgimo klubas, kurie atitinkamai pasidalijo 4-6 vietas.
Klubai pateikę šeimas: "Vėtra", "Kaišiadorys bėga", Kaišiadorių švietimo ir sporto centras, Kauno BMK.
Visi turnyro rezultatai: https://www.lbma.lt/index.php?rezultatai

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-07-12 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

LBMA tarpklubinė taurė 2023 (06 - Pasvalys)

VI-ajame LBMA taurių turnyro etape Pasvalyje dalyvavo 10 LBMA klubų. Pirmą vietą jau 4 kartą (iš 6) šiame sezone užėmė varžybų šeimininkai Pasvalio "Vėtra". Jie surinko net 5 kartus daugiau taškų už antroje vietoje esantį Bėgimo klubą. Treti liko Šiaulių raj. "Lukas".
Po šio etapo pasvaliečiai nuo antroje vietoje esančio Kauno BMK atitrūko jau 6 taškais (buvo 3), trečioje vietoje išlieka ir Bėgimo klubas.
Visi turnyro rezultatai: https://www.lbma.lt/index.php?rezultatai

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-07-04 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Pajūrio basatlonas

2023-07-01 Klaipėdoje, Smiltynėje, bėgikams buvo pasiūlytos kitokio tipo bėgimo varžybos - pirmasis bėgimas basomis pajūrio smėliu „Pajūrio basatlonas“, kurį organizavo VŠĮ „100 marathon club Lithuania”.
Kopgalyje, paplūdimyje prie pietinio molo dalyviai galėjo pasirinkti įveikti 500 m, 2.5 km, 5 km ar 10 km nuotolį. Vieno rato ilgis 2.5 km.
Per visas distancijas finišavo daugiau nei 150 dalyvių, kuriems buvo įteikti unikalūs atminimo medaliai, o prizininkams ir nugalėtojams taurės ir rėmėjų dovanos.

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-07-03 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

LBMA tarpklubinė taurė 2023 (05 - Krakės)

Šeštadienį - birželio 24 d. - Pasvalyje jau VI-asis LBMA taurių turnyro etapas.
O praėjusį šeštadienį (birželio 17 d.) Krakių bendruomenės centras sukvietė bėgikus į bėgimo "Krakės laiko ratu" varžybas, kurios buvo V-asis LBMA taurių turnyro etapas.
Puikiai organizuojamas renginys su daug gražių apdovanojimų kasmet sutraukia vis daugiau dalyvių. Nors paprastai tokiu metu būna labai karšta, šį kartą oras buvo palankesnis bėgimas (bent jau nekaitino saulė).
Bėgime dalyvavo rekordinis bėgikų skaičius: 110 sportininkų iš visos Lietuvos bėgo 2.5 km, 5 km ar 10 km distansijose.
Greičiausiai pagrindinę 10 km distanciją įveikė panevėžietis Simas Stasiukaitis (35:12) ir iš Krakių kilusi sportininkė Austėja Kavaliauskaitė (39:13). Nugalėtojams įteiktos Kėdainių r. savivaldybės mero ir Krakių seniūno taurės ir specialūs prizai.

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-06-23 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Kauno rajono bėgimas

Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyrius Zapyškyje trečią kartą surengė „Kauno rajono bėgimą“, kurio pagrindinis tikslas – populiarinti bėgimą kaip sveiką gyvenimo būdą, skatinti visuomenės įsitraukimą į fiziškai aktyvią veiklą.
Dėl nugalėtojų vardų kovojo daugiau nei 400 bėgikų iš Estijos, Lenkijos, Ispanijos ir Lietuvos.
Jie įveikė 10 km ir 5 km distancijas, o vaikai ir jaunimas bėgo 300 m ir 1000 m nuotolius.
Trasos nusidriekė vaizdingose vietovėse nuo Senosios Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios iki Kačerginės miestelio.
Sportininkams sėkmingų startų linkėjo Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius.

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-06-15 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

KVIEČIA Kauno rajono bėgimas.

„Kauno rajono bėgimas“ jau tapo populiariu ir tradiciniu renginiu, į Pakaunės kraštą sukviečiančiu gausų būrį įvairaus amžiaus bei pajėgumo bėgimo entuziastų iš visos Lietuvos. Šiemet birželio 10 d. (šeštadienį) nuo 10:00 val. „Kauno rajono bėgimas 2023“ ir vėl vyks Zapyškyje, aikštėje prie Senosios Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios.

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-05-24 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Naktinis bėgimas „Joniškėlio Karpių dvaro takais“

2023-05-20 Pasvalio r., Joniškėlio Karpių dvaro parke po kelių metų pertraukos buvo organizuotas tradicinis bėgimas „Joniškėlio Karpių dvaro takais“. Kasmet vis gražiau tvarkomoje dvaro teritorijoje bėgikai galėjo varžytis: keturiose distancijose, 800 m patys jauniausi bėgikai bėgo centrine parko medžių alėja, o, 2,5 km, 5 km ir 10 km teko bėgti ratuku ne tik vaizdingais takais, bet ir smagiais Mažupės upelio vingių šlaitų pakilimais. Kadangi bėgimas buvo gausus įvairių amžiaus grupių kategorijomis, tai gausus ir bėgimo nugalėtojų būrys, patiems greičiausiems 10 km distancijos bėgikams, įteiktos Joniškėlio seniūno taurės, Karpių bėgimo taurėmis apdovanoti ir visų amžiaus grupių pirmų vietų nugalėtojai, kiti prizininkai medaliais ir rėmėjų simbolinėmis dovanėlėmis. Sveikiname greičiausius bėgikus Ramunę Maldutytę (Kauno BMK) ir Arūną Matulevičių (Šiaulių Stadija) ir visus prizininkus.

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-05-23 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

100 km pasaulio rekordas

Pasaulio rekordas - tai frazė, kuri ištariama nedažnai. Norint pasiekti naują pasaulio rekordą bet kokioje sporto rungtyje yra gana sudėtingas dalykas.
Tačiau, mes tą frazę "Pasaulio rekordas" galėjome ištarti praėjusį sekmadienį vykusiame greičiausiame pasaulio bėgime "100 km powered by Nord Security", kuriame lietuvis Aleksandras Sorokin pagerino pasaulio rekordą 100 km distancijoje.
Ir mes - Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija - galime didžiuotis buvę tų įvykių epicentre: LBMA komanda buvo pakviesta fiksuoti šių varžybų rezultatus.

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-05-18 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

2022 metų LBMA taurių turnyro apdovanojimai

Primename, kad šį penktadienį, gegužės 19 dieną, vyks IV-asis LBMA taurių turnyras Kuršėnuose.
Renginio metu bus apdovanojami 2022 metų LBMA taurių turnyro nugalėtojai ir prizininkai tiek klubinėje tiek asmeninėje įskaitoje.
Turnyro rezultatus galima rasti pagal nuorodą: https://www.lbma.lt/index.php?rezultatai
Primename 2022 metų nugalėtojus ir prizininkus klubinėje įskaitoje (apdovanojami 6 klubai ir po 3 dalyvius kiekvienoje amžiaus grupėje tarp vyrų bei moterų).

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-05-16 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

LBMA tarpklubinė taurė 2023 (02 - Jonava)

Prabėgus daugiau kaip savaitei po II-ojo LBMA taurių turnyro, skelbiame galutinius rezultatus. Ir turime šiek tiek pasikeitimų, nei kad buvo skelbti preliminarūs rezultatai.
Pirmiausia, tai prie LBMA nuo šių metų pradžios prisijungė dar vienas klubas - "Kaišiadorių švietimo ir sporto centras" (jie pirmame etape nedalyvavo). Tai pirmame etape viso dalyvavo 16 LBMA klubų (ne 15, kaip buvo skelbta). Šeimos narius pateikė 8 klubai.
Nugalėtojais II etape tapo Pasvalio klubas "Vėtra", kuris išlieka absoliučiais turnyro lyderiais. Antri, kaip minėta anksčiau, "Maratomanija" su 5 maratono dalyviais. Treti - renginio šeimininkai klubas "Einius".
Turnyro rezultatai: https://www.lbma.lt/index.php?rezultatai

Skaityti toliau...

Parašyta 2023-04-19 , kategorijoje "Kitos"