70 komentarų apie “Pasibaigusios LBMA registracijos

 1. Gal turite galimybę paskelbti Jonavos taurės galutinius rezultatus po 4 etapų.

 2. laba diena norėjau paprašyti , kad pakeiatut varda registracijos i marijampoles begimas kur , blogai uzsiregistravom musu registracijoj vardas yrasytas marijampole Verbyla ir Marijajampole Vaitkeviciute o musu vardai Aidas verbyla ir Aiste Vaitkevičiute.

 3. Gal galėtumėte pasakyti kiek yra jūsų organizacijoje registruotų bėgikų? Ši informacija reikalinga Europiniame projekte dalyvaujantiems partneriams pateikiant duomenis apie Lietuvoje vykstančiu bėgimo renginius.
  Ačiū.

  1. LBMA jungia ne pavienius bėgikus, o organizacijas. Šiuo metu LBMA priklauso 24 klubai.
   O kiekvienas klubas įvairiai turi bėgikų. Jei reikalingi tokie duomenys, parašykite LBMA vadovui: vidmantas@lbma.lt

 4. Visi, kurie susisiekė su LBMA per Messeger, e-mail, skambučiu – turėjote gauti pranešimą, kur galima atsiimti medalius Vilniuje.
  Jei dėl kokios priežasties negavote pranešimo, painformuokite.

   1. Susisiekite su LBMA Messenger, e-mail arba telefonu.
    Medaliai yra Kaune (LBMA būstinė) ir Vilniuje Gedimino pr.

 5. Sveiki, į kur reikia kreiptis, kad gauti atminimo medalį už tradicinį Gyvybės ir mirties keliu bėgimą, nes jau kurie gale finišavo nebeužteko.

  1. Medaliai bus Vilniuje, adresą artimiausiu metu paskelbsime.
   O Kaune galima bet kada A.Purėno 18-313

 6. 6 Jurmylės. Roman Medveckij (648) laikas 46:43 atbėgo prieš Dainius Tulaba (610) 46:55

  Prašome pataisyti

 7. Kada bus aktyvi registracija į bėgimą, skirta visiems bėgimo mėgėjams išėjusiems anapilin, atminti Pasvalys

 8. Noriu, kad paaiškintumėte dėl registracijos į bėgimą A. Ramanausko- Vanago tėviškė – Lazdijai. Jei ji vyksta LBMA internetiniame puslapyje, kodėl čia nėra jos nuorodos? Kitas klausimas – kodėl slepiami šio bėgimo nuostatai?

  1. Kadangi dar organizatoriai nepaskelbė nuostatų, tai registracija irgi dar nebuvo paskelbta.

 9. Sveiki.
  Kodėl skaičiuojant taškus, pelnytus Šilalės miesto bėgime, M. Janušaičiui iš Inžinerijos klubo, netaikomas amžiaus koeficientad?

  1. Dabar dažnai skelbiant rezultatus nėra nurodomas dalyvio amžius ar gimimo metai (dėl duomenų apsaugos), todėl neturėdami tokių duomenų, negalime pritaikyti amžiaus koeficiento.
   Tačiau pritaikyti galima: reikia tik pranešti (kaip ir šeimas) el.paštu. Taškai bus perskaičiuojami.

   1. Norite pasakyti, kad LBMA nežino Šilalės miesto bėgimo dalyvių amžiaus ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl iki šiol nėra suskaičiuoti šio etapo individualios įskaitos rezultatai? Kaip bus? Reikės kiekvienam individualiai informuoti LBMA apie savo amžių? Kaip ketinate spręsti šią problemą?

    1. Visiškai teisingai: ” LBMA nežino Šilalės miesto bėgimo dalyvių amžiaus”. Tačiau individualios įskaitos rezultatai yra suskaičiuoti: https://www.lbma.lt/index.php?rezultatai (po 5 etapų).
     Dalyviai, kurie dalyvavo tik 1 ir 5 įskaitiniuose etapuose (ten nebuvo dalyvių amžiaus), tai tie dar gali būti nepriskirti jokiai grupei (nes nežinomas amžius).
     Kaip spręsti? Turbūt LBMA turi atsisakyti varžybų, kur nėra pateikiami amžiaus duomenys.

     1. Tai vis dėlto Mindaugo Janušaičio amžius LBMA yra žinomas, nes individualioje įskaitoje Šilalės etapo taškai jam priskaičiuoti amžiaus grupėje V-75. Tada ir klubinėjė įskaitoje privalu taikyti amžiaus koeficientą, tuo labiau, kad nuostatuose yra reikalavimas informuoti apie šeimas, bet apie dalyvių amžių – ne.

 10. Laba.
  Jai beveik mėnuo, kaip įkeltas failas pavadinimu „2019 metų ASMENINĖS taurės turnyro rezultatų lentelė (po 4 etapų)”, bet rezultatai tame faile likę po 3-jų etapų.

 11. Neteisingas paskelbtas laikas Julius Miliukas atbėgo per 20’19” o ne 20’31. Nes aš tikrai anksčiau už Vilčinską atbėgau. Prašom pataisyti.

 12. Sveiki, ar vyks begimas Raudondvaryje 2019.07.06 niekur nerandu registracijos, nors anksciau buvo begimo kalendoriuje, o dabar kaip ir nematau.

  1. Organizatoriai nepateikė jokios informacijos apie varžybas. Tikėtina, kad šio bėgimo šiemet nebus

 13. Ar Kaisiadoriu begimo V13 grupes taskai bus skaiciuojami LBMA individualiai iskaitai?
  Kada galima tiketis LBMA individualios iskaitos pirmu etapu rezultatu?

 14. Sveiki,

  Kada ir kur bus paskelbta registracija į 2019-07-06 Naktinė bėgimo šventė „Kaišiadorys-2019″?

  1. Sveiki, registraciją į Kaišiadorių bėgimą, kuris vyks liepos 6 d. bus paskelbta birželio 13 d. LBMA puslapyje

  1. Starto vieta: Vytauto ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankirtoje prie restorano „Gabija“. 1 km bėgimo startas – 13:00 val.; 5 km – 13:30 val.; 10 km – 14:20 val.

  1. Taip, 2 EUR mokami starto vietoje, bet tai yra ne starto mokestis, o šventės dalyvio mokestis (sumokėjus vieną kartą galima dalyvauti bet kokiose rungtyse visoje Palangoje nieko papildomai nebemokant)

 15. Kodėl LBMA-2, kuris vyks Kuršėnuose, pakeitėte pagrindinę distanciją iš 6,6km į 10km ,nors varžybų tvarkaraštyje prieš sezono pradžią skelbtą 6,6km? Nesolidu iš jūsų pusės keisti žaidimo taisykles jam jau prasidėjus.

  1. Kreipkitės į organizatorius. LBMA tik padeda organizuoti, bet neįtakoja varžybų nuostatų

 16. Kaip uzsiregistruoti begimo varzyboms Palangoje geguzes 25 d.
  „Sportas visiems”?

Komentavimo galimybė išjungta.