Cia daugiau panasu i prekybcentriu rinkodaros triuka, kai kiekvienas stengiasi prekiauti prekemis ko kiti neturi ir reklamuoti, jog labai geras ir nerealus.Bet realiai viskas gaminama tam paciam fabrike.Sie kedai neisimtis;)

Parašyta: 2011-03-25 20:05, Autorius: Mindaugas Garmus

As ir pritarciau, jei nori ieit i rinka tai ne sutokiomis kainomis. Nesvarbu, jog firma gyvuoja keliasdesimt metu, bet mes ja zinom tik.... is sio psl. Jei zmogus prie sporto ir logiskai mastantis, tai supras su tokiomis kosmoso kainom niekad nesuzadinsi isigyti ju produkta, zinant kas rinkoj siuo metu, kas dominuoja, pagal ka renkasi ir pan.

Sie kedai butu iki 150-200 lt, tai susidomejimo tikrai sulauktu.Lenkijoj KALENJI firmos platinamos produkcijos aibe, kedu asortimentas virs 50 rusiu, nuo 50lt iki 350 lt, kokybe irgi atitinkama. Bet jie turi pasiulyti nuo mazos kainos kur gali susidometi, dar duoda metu garantija , kuri realiai veikia.zmones ismegino ir tai;))) Tad sie reklaminiai perliukai suveike gerai, aprangos linijos ir yra uz priimtinas kainaS. Reziumuojant: Geriau pirkciau 5 poras KALENJI kedu, nei siuos. Nors abiejos firmos nera patrauklios, isbandytos musu kolegu. Nusileiskit pardavejai ant zemes;)

Parašyta: 2011-03-25 20:03, Autorius: Mindaugas Garmus

jai tie sporbaciai ne i tema pasalinkit juos ....nebus reklamos nebus bereikalingu gincu ....

Parašyta: 2011-03-24 19:07, Autorius: Klemensas Zaranka

Be ryšio tie batai. Kažkia nežinoma firma nori kosminėm kainom įeiti į rinką? Tegu parduoda pradžiai dempiguotom kainom, tada pabandysim vertinti...

Parašyta: 2011-03-24 11:29, Autorius: Arūnas Kontrimas

O tai gerai, dekui, kiek dabar pamaciau, kad galima tik prisiregistravusiems, tai jau uzsiregistravau ir supratau, dekui.

Parašyta: 2011-03-23 15:33, Autorius: Rasa Bakienė

Rasa ten ir jus galite ivertinti varzybas, kaip ir visi kiti megejai, nera jokiu ekspertu. Ledziama vertinti tik ivykusias varzybas.

Parašyta: 2011-03-23 15:28, Autorius: Regimantas Tarasevičius

Sveiki, o as noreciau paklausti ne i tema, kas cia per dalykas prie varzybu kalendoriaus varzybu vertinimas ir balai, kas cia tie vertintojai, noreciau paklausti. Siaip idomu, nes per varzybas niekas anketu nedalina, gal cia jau ekspertai kazka vertina, ar komisija kokia, bet is tiesu vertintojai gali buti tik dalyviai.

Parašyta: 2011-03-23 15:20, Autorius: Rasa Bakienė

Tikrai, reklamos vieta netinkama. Tam yra laukas desineje, ten ir reiketu reklamuotis. Kaip visada prirasyta daug graziu ir viliojanciu zodziu, bet kainos atzvilgiu tai tikrai niekas net nesidomes tokia produkcija, gerai zinomu gamintoju produktai tiek nekainuoja, o je yra zinomi, kas nores uz tokia nekonkurencinga kaina bandyti nauja produkta, o jei jis netis kur ji kisti???

Parašyta: 2011-03-22 11:05, Autorius: Regimantas Tarasevičius

Visų pirmą, abejoju, kad tos firmos gaminius naudoja dauguma garsiausių pasaulio atletų, kaip rašoma reklamoje ( reikia pasižiūrėti garsiausių bėgimų statistiką, kur žymima kiek ir kokios firmos bateliais bėgama).

Antra, manau, kad tokiu būdu nevertėtu reklamuoti gaminio šioje svetainėje, na nebent už tai lbma gavo pinigų, tada gal dar suprasčiau. Kažkur šone galėtų būti reklamuojama, bet tik ne šitaip.

Pritariu prieš tai pasisakiusiems, kad jei kaina panaši, tai geriau likti prie išbandyto ir patikimo produkto, nes tikrai nemanau, kad tai bus stebuklas..

Parašyta: 2011-03-21 18:56, Autorius: Aurimas Skinulis

perziurejau tai kainos ziauriai dideles. maniau sitie batai butu kaip alternatyva brangiom firmom kaip nike adidas, kazkas panasaus kaip legea atsirado aprangoj, bet kai kainos tokios kaip visu kitu, net didesnes drisciau teikti, o produkcija nezinoma, tai gal geriau liksiu konservatorius su tradicinem firmom, kur esu tikras kad gausiu tia ko man reikia

Parašyta: 2011-03-21 18:07, Autorius: Domantas Balsys

Gaila, kad Sportija nenurodo jokio kontaktinio adreso. O juk naujos Lietuvoje firmos produkciją norėtųsi ne tik paveikslėlyje pamatyti, o ir pačiupinėti gyvai. Susidaro įspūdis, kad tai firma, užsiimanti internetine prekyba. O gal kas prekiauja to gamintojo produkcija parduotuvėse? Įdomu būtų ant kojos pajusti.

Parašyta: 2011-03-21 14:12, Autorius: Povilas Ramoška