Naujiena Lietuvos bėgimo mėgėjams ir profesionalams

Iliustracija

K-Swiss sportiniai bateliai ir apranga.

Sporto pasaulyje amerikiečių kompanija K-Swiss pasirodė 1966 m. Jie pakeitė požiūrį į sporto batelius iš karto pasiūlydami tam laikmečiui revoliucines idėjas. Viskas prasidėjo nuo išskirtinių teniso batelių gamybos, vėliau pradėti gaminti ir sportiniai bateliai lengvąjai atletikai, triatlonui, aerobikai, laisvalaikiui. Dabar K-Swiss sportinius batelius treniruotėms ir varžyboms naudoja garsiausi maratono, kitų ilgų nuotolių bėgikai, triatlonininkai.

Dėl savo inovatyvių technologijų, bėgimo bateliai yra labai patvarūs, turintys puikias pėdos „vėdinimo“ ir stabilumo sistemas. K-SWISS mokslininkai sukūrė unikalų batelių padą, kuris leidžia kojos pėdai kiek galima ilgiau „nepavargti“. Kai kurie bėgimo bateliai turi treniruočių ir varžybinius padukus. Treniruočių padukas yra pagamintas iš specialios, gerai ventiliuojamos medžiagos, o varžybinis padukas pagamintas iš puikiai ventiliuojamo anglies pluošto (t. y. super lengvas ir patvarus).

Šią garsią sporto pasaulyje kompaniją Lietuvoje pristato UAB „Sportija“ (daugiau www.sportija.lt). Bėgimui skirti šie sportiniai bateliai: K-ONA C, KONESIC, KONEO II, KEOHOU II ir kt.

Parašyta 2011-03-21 , kategorijoje "Kitos"