KABL'e III-etapas (Kūjagalvių trasa)

Iliustracija

2018-06-17 Kūjagalvių kaime vyko III-asis KABL'e (Kauno apskrities bėgimo lyga) turnyro etapas.
Kadangi šis turnyras skirtas pagerbti ir prisiminti partizanus, tai renginiuose vyrauja partizaniški atributai: užmaskuota numerių atsiėmimo vieta (partzanus nebuvo lengva rasti), visi dalyviai gauna partizaniškus vardus, kaip pvz. Algirdas Strazdauskas - Strazdas, Donatas K. - Kulka, Gintautas Petkevičius - Barsukas, Egidijus Laskovas - Briedis ir pan. (partizanams buvo svarbu aiškiai ir slaptai bendrauti), įteikiami laiškai (partizanams visada reikėjo ryšininkų) ir t.t.
Kaip visada šiame turnyre dalyviai varžėsi trijose distancijose ir lygose: 13.5 km – Aukščiausia lyga (3 ratai po 4,5 km), 9 km – Pirma lyga (2 ratai po 4,5 km) ir 4.5 km – Antra lyga (1 ratas).

Tai buvo trail tipo trasa, kurioje pagrinde vyravo miško paklotės, žvyrkelis, miško keliukai. Vienoje vietoje reikėjo įveikti pakabintą tiltuką bei pakankamai statų, trumpą kalniuką. Trasoje buvo vandens punktas, kur dalyviai galėjo atsigaivinti nuo alinančio karščio.

Po varžybų buvo apdovanoti visų lygų 6 greičiausi vyrai ir moterys.

Vėliau dalyvių laukė stalas, nukrautas įvairiomis vaišėmis, gėrimais, vaisiais; be to dalyviai galėjo pasimėgauti organizatorės Rasos iškeptais blyneliais.

Vyko tradicinė loterija.

Nuotraukų albumas Facebook.

Visi rezultatai.

Parašyta 2018-06-18 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"