Virtualus bėgimas „11 ARBA 1,1“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, baigėsi.

Visi dalyviai, kurie iki 2021-03-15 0:00 atsiuntė savo bėgimo rezultatus ir nubėgo organizatorių nustatytą atstumą, sudėti į 6 krepšelius, iš kurių  traukiamos pavardės ir laimingiesiems bus įteikti organizatorių įsteigti prizai.

Organizatorių prizais apdovanojamos 9 moterys ir 9 vyrai, kurių pavardės ištrauktos burtų keliu:

  • traukiamos po 3 pavardes bėgikų (atskirai vyrų ir moterų), kurie įveikė 11 km (+/- 0,1 km) distanciją kovo 11-ąją dieną;
  • traukiamos po 3 pavardes bėgikų (atskirai vyrų ir moterų), kurie įveikė 11 km (+/- 0,1 km) distanciją nuo kovo 8 d. iki kovo 14 d.;
  • traukiamos po 3 pavardes bėgikų (atskirai vyrų ir moterų), kurie įveikė 1,1 km (+/- 0,1 km) distanciją nuo kovo 8 d. iki kovo 14 d.

Beje, be 18 prizų dar yra 5 KINEZI+ dovanų kuponai, kurių kiekvienas yra 20 eurų vertės.

Visa burtų traukimo informacija viešai prieinama adresu: https://burtutraukimas.lt/viesieji-burtu-traukimai, kur galima matyti krepšelius ir laimėtojus).
Nors burtuose dalyvavo labai daug dalyvių ir laimėjimo tikimybė ne tokia didelė, bet Giedrė Sinkevičienė laimėjo 2 prizus.
Laimėtojų duomenys perduoti organizatoriams, jie su jumis susisieks arba klauskite patys email: sportoklubaslukas@gmail.com arba tel. +370 685 34 856

Sąraše: vardas, pavardė – Miestas – Klubas – Rezultatas – eil. nr.

I krepšelis: Vyrai * 11 km * Kovo 11
Ramūnas Zaremba – Giedraičiai – UAB Kreisel Vilnius – 01:03:44 – 21
Deimantas Lukoševičius – Kuršėnai – Kyokushin karate klubas DAO – 58:50:00 – 412
Raigardas Salyga – Kuršėnai – Kyokushin karatė klubas Dao – 01:35:15 – 537

II krepšelis: Moterys * 11 km * Kovo 11
Joana Karpuvienė – Vilnius – Gama – 02:32:03 – 162
Modesta Jarmalavičiūtė – Vilnius – VMSC – 01:09:06 – 437
Giedrė Sinkevičienė – Radviliškis – 01:04:20 – 681

III krepšelis: Vyrai * 11 km * Renginio metu
Helmutas Zabarauskas – Vievis – – – 54:45:00 – 238
Kęstutis Radavičius – Šiauliai – – 58:50:00 – 737
Armandas Chopanas – Ukmergė – Sveikas kodas – 01:27:47 – 781

IV krepšelis: Moterys * 11 km * Renginio metu
Diana Miladauskienė – Kauno Raj. – – 01:16:00 – 313
Jurgita Žirkauskaitė – Panevėžys – Lukas – 01:07:30 – 395
Audronė Radzevičienė – Druskininkai – Bėgimas Druskininkuose – 55:45:00 – 603

V krepšelis: Vyrai * 1.1 km * Renginio metu
Mantvydas Jurošius – Lentvaris – Rūdiškių sporto klubas – 08:29 – 625
Matas Danisevičius – Wrexham – Sveikas kodas – 07:40 – 745
Mantas Buivydas – Šiauliai – Šiaulių JTC – 08:35 – 817

VI krepšelis: Moterys * 1.1 km * Renginio metu
Faustina Sukarevičiūtė – Utena – VIP – 12:00 – 155
Gintarė Ardinavičienė – Jonava – Bėgimo klubas – 07:24 – 648
Kornelija Adomavičiūtė – Mažeikiai – Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla – 11:18 – 710

VII krepšelis: visi dalyviai – KINEZI+ dovanų kuponai
Erika Simanavičiūtė – Alytus – – 01:53:18 – 302
Dalia Lukošienė – Šiaulių Raj – Lukas – 04:14 – 347
Marius Cikanavičius – Pakuršėnių Kaimas, – Biesa Mcc – 01:07:50 – 406
Sergejus Kasperavicius – Vilnius – Bėgimo klubas – 42:46:00 – 407
Giedrė Sinkevičienė – Radviliškis – . – 01:04:20 – 681

Visi savo bėgimo sertifikatą gali rasti adresu: https://www.lbma.lt/registracija/kursenai/dalyviai/

Ir dar šiek tiek nuotraukų:
https://www.facebook.com/media/set?vanity=lbma.lt&set=a.1876695565816740
https://www.facebook.com/media/set?vanity=lbma.lt&set=a.1879151875571109