Susitikimas su Japonijos ambasadoriumi

Iliustracija

Visi puikiai žinome, kad Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda mėgsta bėgioti. Todėl dažnai jį sutinkame pas mus rengiamuose masiniuose bėgimuose, kaip Vilniaus ar Kauno maratonai, Trakų ar Alytaus pusmaratoniai.
Jo Ekscelencija Toyoei Shigeeda per dešimtį savo bėgimo metų nubėgo 28 pilnus maratonus, 8 pusmaratonius bei keliolika distancijų kituose bėgimuose, tačiau įsimintiniausias jo bėgimas yra itin lietuviškas: tai tarptautinis estafetinis 600 kilometrų bėgimas „Baltijos kelias“, sujungiantis Vilnių, Rygą bei Taliną (kurį organizuoja ir vykdo mūsų asociacija).

Taip pat ambasadorius nepraleidžia ir kitų, Lietuvai išskirtinių, svarbioms datoms paminėti bėgimų, kaip, „Gyvybės ir Mirties keliu“, skirtame žuvusiems Lietuvos Laisvės gynėjams atminti, kurį organizuoja irgi mūsų asociacija.

Tad ir neatsitiktinai šią savaitę į Japonijos rezidenciją Vilniuje dalykinių pietų buvo pakviesti LBMA prezidentas Vidmantas Dobrovolskas bei LBMA garbės prezidentas Romas Bernotas.

Susitikime buvo aptartos galimybės sudalyvauti daugiau Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos rengiamuose renginiuose (ypatingai patriotiniuose bėgimuose), organizuoti bėgimo renginius, palaikančių Japonijos ir Lietuvos draugiškus santykius.

Nuotraukoje: Japonijos ambasadorius LBMA prezidentui įteikia padėka už glaudų bendradarbiavimą, puoselėjant sportinius Lietuvos ir Japonijos santykius dalyvaujant patriotiniuose bėgimuose.

Parašyta 2017-09-15 , kategorijoje "Kitos"