DNB | NIKE WE RUN VILNIUS

Iliustracija

2016-05-22 ryte į Vilniaus gatves išbėgo gausybė bėgimo mėgėjų ir entuziastų. Lietuvos sostinėje oficialiai šiandien buvo duotas startas tradiciniams „DNB/NIKE We Run Vilnius“ bėgimo renginiams, kuriuose šiemet užsiregistravo 10 tūkst. bėgimo entuziastų. Tai vienas didžiausių bėgimo mėgėjų renginių šiais metais.
„DNB/NIKE We Run Vilnius“ bėgimo kovos Lietuvoje buvo organizuotos jubiliejinį – penktą – kartą. Tradiciškai visi dalyviai išbandė savo jėgas trijose distancijose: pusmaratonyje – 21,098 km nuotolio bėgime, 10 km ir 5 km distancijose, o mažųjų bėgikų laukė specialus „DNB šeimos“ bėgimas.

Tarptautiniai „Nike“ bėgimo renginiai vyksta 34-iuose pasaulio miestuose. Pirmą kartą Vilniuje 2012 m. gegužės 26 d. vykęs „Nike Aš bėgu. Vilnius“ renginys sutraukė daugiau nei 2 tūkst. bėgikų, kurie jėgas išbandė 5 ir 10 km trasose. Praėjusiais metais bėgime dalyvavo daugiau nei 7 tūkst. bėgikų.

10 km nuotolį greičiausiai vyrų varžybose nubėgo Darius Sadeckas, o moterų varžybose nepralenkiama buvo būsima Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvė Diana Lobačevskė.

Pusmaratonyje – 21 km nuotolio distancijoje sėkmingiausiai pasirodė svečias iš Baltarusijos – Gardino bėgikas Iharis Ceceriukas. Moterų bėgime antrus metus iš eilės nepralenkiama šioje distancijoje buvo iš Šiaulių kilusi olimpietė Rasa Drazdauskaitė.

Pusmaratonio rezultatai.

Parašyta 2016-05-24 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"