XX-asis tradicinis bėgimas „A. Vietrino taurei laimėti“ 2016

Iliustracija

2016-05-07 Kauno Ąžuolyne, pačiame miesto centre, vyko tradicinės varžybos "A.Vietrino taurė - 2016". Šiemet tai jau buvo XX-asis bėgimas, o bėgimas vėl įtrauktas į LBMA tarpklubinės taurės turnyrą (III etapas).
Oras buvo nuostabus: švietė saulutė, buvo karšta, temperatūra siekė apie 22 laipsnius. Bėgimo trasa buvo parke, tad bėgikai turėjo galimybę bėgti po medžių šešėliais.

Bėgikai galėjo rinktis arba vieną iš dviejų distancijų: 2,5 ir 10 km. Trasos yra tiksliai išmatuotos.

Į bėgimą susirinko bėgikai iš visos Lietuvos, 10 km finišo liniją kirto 126 dalyviai, o trumpiausią - 2,5 km - 92 bėgikai.

Šiemet šį bėgimą laimėjo dalyviai, kurie niekada čia nebuvo nugalėtojai: tai Vaida Šacikauskaitė iš Alytaus (klubas "Dzūkija", rezultatas 42:04) bei Robertas Vališauskas iš Šiaulių rajono klubo "Lukas" (33:46).
Po finišo dalyviai galėjo atsigaivinti vandeniu bei paskanauti tradiciniu šio bėgimo akcentu - šokoladiniais saldainiais.

Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos gražuolės taurės. Taip pat vyko loterija, kurioje buvo galima laimėti nemokamą registraciją į artėjančio Kauno maratono bėgimą bet kuriai pasirinktai distancijai.
Visi finišavę dalyviai, grąžinę dalyvio numerį, gavo dalyvio sertifikatą su nuotolio įveikimo laiku ir užimta vieta.

Bendri varžybų rezultatai.

Foto galerija LBMA facebook paskyroje.

Parašyta 2016-05-07 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"