Sveikas, Pažaisli - 2016

Iliustracija

2016-04-23 Kaune prie Pažaislio vienuolyno vyko tradicinis bėgimas "Sveikas, Pažaisli! - 2016", kurio inciatoriai Kauno jungtinis sveikatos klubas.
Šaltas ir lietingas šiųmetinis pavasaris vėl šypsojosi bėgikams šio šeštadienio ryte: nuo pat pasiruošimo startui iki apdovanojimų pabaigos bėgikams švietė saulutė.
Bėgikai tradiciškai galėjo rinktis vieną iš trijų distancijų: 3,3km, 5,5 km ar 11 km. Bėgama ratais, kurio vieno ilgis 1,1 km. Tad atitinkamai bėgikai apibėgo 3, 5 ar 10 ratų apie Pažaislio vienuolyno teritoriją.

Šis smagus vietinis bėgimukas nepasižymi gausiu dalyviu skaičiumi, bet šiemet buvo vienas iš gausiausių. Iš anksto užsiregistravo 82 bėgikai, į varžybas atvyko ir įveikė pasirinktą nuotolį 62 dalyviai.

Medalius gavo bėgikai kiekviename nuotolyje tapę prizininkais. Visi jie suskirstyti į 3 grupes kiekviename nuotolyje pagal lytį.

Varžybas padėjo suorganizuoti LBMA ir Kauno BMK, tad bėgikai gavo tradicinius sertifikatus apie įveiktą distanciją, kuriame nurodytas ne tik bėgiko laikas, bet ir užimta vieta savo amžiaus grupėje bei bendroje įskaitoje.

Bendrus rezultatus rasite čia.

Foto rasite LBMA facebook paskyroje.

Parašyta 2016-04-23 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"