„We run Vilnius/DNB pusmaratonio“ bėgimas

2014-05-25 (sekmadienį) Vilniaus senamiestyje eismą stabdė minia bėgimo aistruolių. Sostinėje vyko „We run Vilnius/DNB pusmaratonio“ bėgimas. Nepabūgę alinančio karščio dalyviai varžėsi pusmaratonio (21,08 km), 10 km ir 5 km trasose.
10 valandą ryto startavo pusmaratonio bėgikai, kurie įveikė 21 kilometrą. Greičiausiai tai padarė ir nugalėtoju tapo patyręs bėgikas Remigijus Kančys. Jis distanciją įveikė per 1:12:28 min.
Antroje vietoje liko mažiau nei minute atsilikęs (01:13:58) kitas bėgimo entuziastas Aurimas Skinulis.

Trečia vietą užėmė Domantas Balsys, kuris nuotolį įveikė per 01:18:06 val. Maratonininkė Rasa Drazdauskaitė užėmė ketvirtąją vietą (01:18:11). Kita garsi Lietuvos bėgikė Remaldas Kergytė buvo šešta (01:19:46). Živilė Balčiūnaitė užėmė dešimtąją vietą (01:25:21).

10 kilometrų bėgimą laimėjo Dovydas Stašys, nuotolį įveikęs per 34,35 min.

„Šių metų bėgimo renginys – tikra bėgikų šventė, sutraukusi profesionalus, didelius ir mažus mėgėjus bei gausų būrį sirgalių. Labiausiai nudžiugino, o tuo pačiu ir nustebino tai, kad bėgikų neatbaidė mūsų šaliai nebūdingas karštis. Galime drąsiai teigti, kad čia buvo patys ištvermingiausi ir linksmiausi bėgikai, – sakė bėgimo renginio iniciatorė „Nike" prekės ženklo atstovė Lietuvoje Milda Monstavičiūtė. – Smagu, kad per trejus metus paskutinį gegužės sekmadienį pavyko paversti didžiausia pavasarinio bėgimo švente. Tikėtina, kad ši tradicija dar ilgai bus tęsiama“.

Tarptautiniai „Nike“ organizuojami bėgimo renginiai vyksta 34-iuose pasaulio miestuose, juose dalyvauja beveik 400 tūkst. bėgimo entuziastų.