2010-05-22 Druskininkuose vyko projekto "Išlikime sveiki!" antrasis "Adidas" taurės etapas.
Dalyviai varžėsi pusės maratono distancijoje, kurioje greičiausias buvo svečias iš Baltarusijos.
| Šiuo metu naršo: | 5 |
| Šiandien: | 729 |
| Šią savaitę: | 4385 |
| Šį mėnesį: | 4385 |
Įvesti duomenys klaidingi:
2010-05-22 Druskininkuose vyko projekto "Išlikime sveiki!" antrasis "Adidas" taurės etapas.
Dalyviai varžėsi pusės maratono distancijoje, kurioje greičiausias buvo svečias iš Baltarusijos.
Lietuvos bėgimo mėgejų asociacija, 2026 m.
Sprendimas: G. Petraitis (2011)