4. Rūta Šnipienė - 1:50:15
5. Ramutis Rindzevičius - 1:53:17
6. Gintaras Sveikata - 1:57:10
7. Nijolė Rindzevičienė - 2:18:14

Šįkart bėgimo šventė sutapo su velykomis, tad dalis bėgikų „nusisijojo“ margučius ridenti savuosna kiemuosna. Bet ištikimiausi bėgimui susirinko į Vilemus  ir nepasigailėjo. Vidas namų darbus atliko nepriekaištingai: trasa prailginta tais 800 metrų lyg „trūkstamų“ iš praeitų metų, iškaitinta pirtelė, vaišės bei apdovaojimai - prizai laukė savųjų šeimininkų.

Oras pasitaikė ganėtinai vėsokas, o ilgiau užtrukusiems trasoj ir šaltokas.

Pasakius sveikinimo kalbą Vidas įvedė naują tradiciją  startą duoti garsiai suskaičiavus nuo 20 iki vieno (kaimynai lenkai visad skaiciuoja nuo 10 iki 1)

Startas duotas. Maratono visą distanciją panoro įveikti 13 bėgikų ir 8 estafetės komandos. Gražys užtikrintai pradėjo ir stabiliai tolygiai įveikė šią distanciją pirmas. Sekantys prizininkai liko neaiškūs. Ilgą laiką Totilas bėgęs po Vyto į pabaigą pradėjo „byrėti“, tuo pasinaudojo Vedeikis aplenkdamas jį. Sekantis trejetas irgi pradėję pirmą pusę ganėtinai greitai, antroj puselėj stipriai aplūžinėjo. Ypač Mindaugas bėgęs ketvirtu, gale pėstute beveikdamas vos tilpo į šešetuką.

Moterų tarpe sau lygių neturėjo Sada Bukšnienė, antra liko Dovilė Bekešiūtė.

Finišo nepasiekė tik Antanas Barancovas.

Maratono estafetėj Jonavos komanda aplenkė ambicingus jaunuolius iš Paberžės. Treti liko Vilniečiai.

Apdovanotas neliko nei vienas

Ačiū Vidui už šauniai suorganizuotas varžybas bei už galimybę Velykas atšvęsti bėgikų rate.

Parašyta 2012-04-16 , kategorijoje "Maratonai"