ISTORINIU KELIU SU IŠTIKIMAIS DRAUGAIS

Iliustracija

Rugpjūčio 19 d. 10.00 val. iš Vilniaus Arkikatedros aikštės 40-ties Lietuvos ir Latvijos bėgikų grupė jau 20-tą kartą pradės tradicinį tarptautinį jubiliejinį pagarbos bėgimą „Baltijos kelias“, kuris nuvingiuos trijų Baltijos šalių keliais nuo Vilniaus per Rygą iki Estijos Parlamento rūmų Taline. 600 km kelią bėgikai nubėgs per tris dienas. Šis bėgimas skirtas trijų Baltijos šalių vienybės ir solidarumo kovoje už savo tautų Laisvę ir nepriklausomybę išreikštą 1989 metais gyvajame Baltijos kelyje bei slaptųjų Molotovo Rybentropo protokolų pasirašymo eilinėms metinėms paminėti.

Nuolatinis mūsų dvasinis įkvėpėjas, gyvasis mūsų Talismanas, kunigas Ričardas Doveika kiekvienais metais, palydėdamas mus į šį istorinį žygį, sako, jog mes nešame šviesą ir skelbiame tiesą visiems, tuo parodydami, kaip mes mylime savo Tėvynę, kaip gerbiame ir puoselėjame jos Laisvę.

Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija, šio istorinio, politinio, patriotinio, auklėjamojo, neturinčio analogų pasaulyje, bėgimo renginio iniciatorė ir nuolatinė jo vykdytoja, kviečia vilniečius ateiti, pasveikinti, palydėti ištverminguosius bėgimo dalyvius į tolimą kelią. O visus tuos, kurie gyvena šalia bėgimo trasos, kviečiame ateiti, pasitikti, pasveikinti, palydėti ir bent kilometrą nubėgti kartu su pagrindiniais bėgimo dalyviais. Visiems tiems, kurie nubėgs „Baltijos keliu“ 1 kilometrą, bus įteikti specialūs pažymėjimai ir XX tradicinio tarptautinio estafetinio bėgimo „Baltijos kelias“ lipdukai.

Tad iki pasimatymo Baltijos kelyje.

Telefonai kontaktams: (8-5) 2125238 ir mob. +370 687 76497

Parašyta 2011-08-02 , kategorijoje "Kitos"