Melnragės maratonas Klaipėdoje

Uostamiestyje 2011-07-30 surengtas Melnragės maratonas, kuriame susirinko bėgimo entuziastai iš visos Lietuvos. Maratoną bėgant teko įveikti 6 ratus, kurie driekėsi visai šalia jūros miško takeliais. Apart 3 kilometre 3 staigių posūkių trasa buva išties smagi, kurią pagardino vėsus, drėgnas vasariškas oras.

Organizatoriai pasistengė , jog dalyviams nieko netruktų ne tik bėgimo trasoje, maitinimo punktuose, bet ir po finišo pakviesdami visus atgauti jėgas garinėje pirtelėje šalto alučio prieskoniu.

Maratono nugalėtojais tapo Kauno bėgimo mėgėjų klubo nariai Vidas Totilas (2 val. 54 min. 33 sek.) bei Sada Bukšnienė (3:32:25).

Antrąsias vietas tarp 42 km 195 m distanciją baigusių devyniolikos bėgikų užėmė raseiniškis Antanas Kasparavičius (2:58:44) ir gargždiškė Solveiga Urnikytė (5:10:35).

Trečiąja pozicija tarp vyrų tenkinosi Ernestas Vedeikis (3:03:42) iš Kelmės.

Dar 19 bėgimo mėgėjų įveikė 14 km nuotolį. Pirmoji finišavo klaipėdietė Vera Djakova (1:03:23), aplenkusi visus 12 vyrų bei 6 moteris.