„Saulės mūšio bėgimas“ 2021

Iliustracija

2021-09-25 (šeštadienį) šiauliečiai ir miesto svečiai rinkosi prie Šiaulių arenos į tradiciškai Šiaulių miesto gimtadienio ir Saulės mūšio paminėjimui skirtą „Saulės mūšio bėgimą“.
Šiemet ypatingas dėmesys buvo skirtas moksleiviams – rinkta gausiausia ir aktyviausia komanda. Ja tapo „Romuvos“ progimnazijos komanda ir buvo apdovanota didžiąja taure.

Susirinkusius linksmino mušamųjų instrumentų grupė „Ritmas kitaip“. Apšilti prieš bėgimus kvietė Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro treneriai.

Ilgiausioje, 10 km, bėgimo distancijoje tarp moterų greičiausia buvo maratonininkė ir trenerė Remalda Kergytė-Dauskurdienė, antra atbėgo Aistė Labanauskaitė, trečia – Eglė Butkienė. Tarp vyrų greičiausias buvo Aurimas Rimkus, antrąją vietą iškovojo Robertas Vališauskas, trečiąją – Justinas Križinauskas.

Vaikai bėgo 500 m nuotolį. Iš mergaičių greičiausia buvo Gabija Kazanavičiūtė. Antrąją vietą iškovojo Gabrielė Razgutė, trečiąją – Felisitė Feimanaitė. Tarp berniukų pirmas atbėgo Erikas Jankaitis, antras – Airingas Nekrašas, trečias – Aleksas Narkevičius.

1236 m (Saulės mūšio data) distancijoje galėjo dalyvauti bet kokio amžiaus bėgikai su savo visa šeima ir augintiniais, kaimynais ir draugais. Tarp moterų greičiausia buvo Andrita Markevičiūtė, antra atbėgo Aušra Krasauskaitė, trečia – Dovilė Gilytė. Tarp vyrų pirmas atbėgo Deividas Rastokas, antras – Domantas Daknys, trečias – Eimantas Janiulis.

Bėgimui palankus buvo ir oras, tad dalyviai nestokojo puikios nuotaikos, gerų emocijų, pasisėmė nepamirštamų įspūdžių, sveikai ir turiningai praleido laiką.

Parengta pagal: https://www.skrastas.lt/sportas/saules-musio-begimas-sutrauke-mazus-ir-didelius

10 km rezultatai: https://www.lbma.lt/results/rezultatai.php?race=229&d=1

arba EXCEL formatu

Parašyta 2021-09-28 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"