Virtualaus bėgimo „Pabaiskas - Ukmergė“ taurių savininkai

Paaiškėjo virtualaus bėgimo „Pabaiskas - Ukmergė“ taurių savininkai.
Gausiausias klubas - Kauno BMK (117 dalyvių).

Kaip dažniausiai bėgimuose taures laimi greičiausieji, tačiau šįkart šeši taurių komplektai (po 6 vyrams ir moterims) atiteko burtų keliu dalyviams, kurie įveikė trasą artimą tradiciniam nuotoliui - 11,6 km.

Skelbiame 2021 metų virtualaus bėgimo "Pabaiskas - Ukmergė" taurių savininkus.
Pirmi trys dalyviai sąraše yra tie, kurie nubėgo 11,6 km (su 100 m paklaida) vasario 16 dieną, o 4-6 sąrašo asmenys nubėgo 11,6 km (su 100 m paklaida) renginio metu (nuo 15 iki 21 dienos).
VYRAI:
1. Vakaris Žukauskas - LTU - Biržai - 11,61 - 01:15:43 - 2.16
2. Mindaugas Stiklickas - LTU - Garliava - Bėgimo klubas - 11,61 - 49:43:00 - 2.16
3. Evaldas Šnipas - LTU - Kaunas - Bėgimo klubas - 11,51 - 01:04:37 - 2.16
4. Arnas Naudžiūnas - LTU - Šiauliai - Vėtra - 11,67 - 01:16:02 - 2.21
5. Remigijus Dapkus - LTU - Jonava - 11,63 - 56:43:00 - 2.16
6. Aurimas Amanavičius - LTU - Vilnius - DecoStore - 11,65 - 01:01:54 - 2.21

MOTERYS:
1. Renata Jammeh - GBR - London - VIP - 11,66 - 01:10:04 - 2.16
2. Toma Imbrasienė - LTU - Vilnius-ukmergė - Volvere RUN - 11,6 - 01:01:02 - 2.16
3. Jekaterina Golubeva - LTU - Veiveriai - 11,63 - 01:32:16 - 2.16
4. Renata Čepkauskė - LTU - Kaunas - Bėgimo klubas - 11,6 - 01:21:00 - 2.21
5. Neringa Domarkienė - LTU - Skuodo Raj. - Bėgimo klubas - 11,66 - 01:31:45 - 2.16
6. Rasa Vilimiene - GBR - Rushden - VIP - 11,61 - 01:05:48 - 2.15

Visus burtų traukimo rezultatus ir kandidatus rasite žemiau pateiktuose nuorodose:
1 krepšelis - https://burtutraukimas.lt/index.php?drawing_id=32421 (traukiamos 3 pavardės, sudarytas iš bėgikų vyrų, kurie įveikė distanciją 11.6 km (+/- 0,1 km) vasario 16-ąją dieną;
2 krepšelis - https://burtutraukimas.lt/index.php?drawing_id=32422 (traukiamos 3 pavardės, sudarytas iš bėgikų moterų, kurios įveikė distanciją 11.6 km (+/- 0,1 km) vasario 16-ąją dieną;
3 krepšelis - https://burtutraukimas.lt/index.php?drawing_id=32423 (traukiamos 3 pavardės, sudarytas iš bėgikų vyrų, kurie įveikė distanciją 11.6 km (+/- 0,1 km) renginio metu;
4 krepšelis - https://burtutraukimas.lt/index.php?drawing_id=32424 (traukiamos 3 pavardės, sudarytas iš bėgikų moterų, kurios įveikė distanciją 11.6 km (+/- 0,1 km) renginio metu.

Taip pat Ukmergės rajono savivaldybės administracija ir Ukmergės sporto centras skelbia, kad medaliai bus skirti visiems, kurie pateikė rezultatus.
Jie jau po truputį rūšiuojami išsiuntimui.
Kilus ypatingiems klausimams dėl medalių, susisiekite su atsakingu asmeniu: Rimantas LENARTAVIČIUS, tel. 8 618 24535.

Parašyta 2021-02-25 , kategorijoje "Kitos"