Utenos Hipodromo maratonas 2020

2020-10-04 Utenos Hipodrome vyko I-asis toks maratonas, kai dalyviai suko 1 km ratus taku, kur anksčiau lenktyniaudavo žirgai.
Puikiai organizuotas renginys sutraukė įvairaus pajėgumo bėgikų iš visos Lietuvos. Į bėgimą buvo užsiregistravę ir užsieniečių, tačiau dėl galiojančių karantino apribojimo, jie negalėjo atvykti.
Pirmą spalio sekmadienį Utenoje dalyvius pasitiko gražus oras (apie 20 laipsnių šilumos) su kiek stiproku vėju finišo tiesiojoje. Pirmiausia į startą stojo maratono (42 ratai - rato ilgis 1005 metrai) dalyviai, po 2 valandų prie jų prisijungė pusmaratonio dalyviai (bėgantys 21 ratą).

Prestižinę maratono distanciją užtikrintai laimėjo šių metų Lietuvos maratono čempionas Jakševičius Andrius (Vegan Runners, Sidabravas) su puikiu rezultatu - 2:35:56. Kartu buvo organizuota ir maratono estafetė (nuo 2 iki 5 narių), tai Andrių aplenkė tik 2 komandos.
2 min nuo nugalėjo atsiliko Škarnulis Darius (Valstybės sienos apsaugos tarnyba) - 2:37:59.1, trečias finišavo Preibys Andrius (Versmė Run) - 2:52:39.4.
Tarp moterų greičiausia buvo Vaidelinskienė Kristina (Bėgimo klubas) - 4:04:57.7, antra Skowronski Mayura (Begimo Klubas) - 4:16:18.1, trečia - Urbutytė Greta - 4:26:16.

Viso maratono distanciją įveikė 53 dalyviai.

Pusės maratono distanciją įveikė 51 dalyvis (mažiau nei maratoną), 10 km - 75 ir 5 km - 74 dalyviai.

Parašyta 2020-10-07 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"