„Ateik ir įveik!“

Iliustracija

„Ateik ir įveik!“ – tokiu šūkiu KTU Sporto centras sukvietė visus kauniečius ir miesto svečius 2018-09-15 į 20-tą kartą vykusį renginį visuotinį bėgimą, skirtą žinomam Lietuvos fizikui ir ilgamečiam KTU profesoriui Kazimierui Baršauskui atminti.

Šiais metais renginyje „Ateik ir įveik“ pirmą kartą buvo įrengta speciali erdvė vaikams, kurioje buvo dabar „ant bangos“ šėlstantis Kakės Makės batutų miestelis, vaikų itin pamėgtas pripučiamas bokštas, visi galėjo pabendrauti su tikru Žmogumi voru ir buvo dar daug kitų linksmybių. Ir visa tai nemokamai! Tai buvo erdvė pripildyta juoko ir šypsenų, todėl dalyviai į šventę atvyko kartu su savo šeimomis, draugais, artimaisiais.

Ištvermingiausieji galėjo savo jėgas išbandyti 8 km Nacionalinio ekstremalaus sporto klubo (NESK) pristatomoje trasoje su specialiu kliūčių ruožu. „Kiekvienais metais stengiamės nustebinti dalyvius, ieškome geriausių ir įdomiausių sprendimų. Kadangi bėgimas jubiliejinis, norėjosi šią datą pažymėti ypatingai, padaryti tai, ko dar nebuvo. Todėl šiemet sugalvojome dalį kliūčių ruožo įrengti su kūrybingiausiais Kauno technologijos universiteto studentais, kurie pristatė savo atstovaujamus fakultetus ir veiklas. Tai tikrai nauja, įdomu ir dar nepatirta. Taip pat šiemet trasos pabaigoje teko įveikti ir pripučiamus kalnelius.“ – pasakojo renginio organizatorė Eglė Burneckytė.

Šiemet taip pat išliko ir šiek tiek lengvesnė 6 km trasa be dirbtinų kliūčių, kuri vingiavo Kauno Ąžuolyno takeliais, kalneliais bei slėniais ir bėgikams teko įveikti ne vieną kalną ir pakalnę.

Tiems, kam 8 km NESK ar 6 km pasirodė per ilgos ar per sunkios trasos, šiemet buvo paruošta naujovė - 1,3 km trasa su kliūčių ruožu. Ji buvo rekomenduojama šeimoms, tačiau bėgti galėjo visi norintys. Trasa nebuv0 sunki, tačiau pakeliui teko įveikti smagias kliūtis ir iššūkius.

Profesoriaus K. Baršausko atminimo bėgime, kaip ir anksčiau, buvo pakviesti dalyvauti ir neįgaliųjų sportininkai, kuriems skirta 400 m trasa KTU stadione. Negalią turintys bėgimo entuziastai visuomet sulaukia didelio renginio žiūrovų palaikymo, nors šiemet trasoje varžėsi tik 2 dalyviai.

Visiems, pasiekusiems finišą per kontrolinį laiką, buvo įteikti atminimo medaliai. Bėgikai, pasirinkę 8 km NESK trasą su kliūtimis ir subūrę penkių asmenų komandą, galėjo kovoti dėl stipriausios komandos titulo. Ją šiemet laimėjo "RunFace VaSti" komanda.

Susirinkę žiūrovai galėjo iš arti stebėti kliūčių ruožą, todėl nuobodžiauti neteko. Bėgimo starto ir finišo vietoje buvo siūlomos įvairios sporto ir sveikatingumo veiklos, nemokama pramoginė erdvė vaikams, vieta piknikui. Visi nemokamai galėjo vaišintis ledais.

VISI REZULTATAI.

Parašyta 2018-09-19 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"