XXVII-as tradicinis tarptautinis estafetinis bėgimas „Baltijos Kelias“

Iliustracija

Rugpjūčio 24-26 dienomis vyko tradicinis, šiemet jau XXVII-asis tarptautinis estafetinis bėgimas "Baltijos kelias". Šį 600 km kelią bėgikai estafetiniu būdu įveikė per 3 dienas. Šiais metais renginyje dalyvavo 31 bėgikas iš Lietuvos (25), Latvijos (5) ir Lenkijos (1), kurie įvairius atstumus nubėgo nuo Vilniaus iki Talino. Dar papildomai prie bėgikų pakelyje prisijungdavo regionų bėgikai (Lietuvoje ir Latvijoje).

Išlydėję iš Vilniaus garbingi svečiai palinkėjo bėgikams ryžto, sėkmės ir tikslų įgyvendinimo.

Pakeliui bėgikus vaišino ir sveikino: Vilniaus rajono atstovai, Širvintų rajono astovai, Ukmergės rajono atstovai, Lietuvos Sporto muziejaus atstovai, Panevėžio rajono ir miesto atstovai, kavinė "Pas Katiną" Piniavoje, Pumpėnų seniūnija, Pasvalio atstovai, Saločių bendruomenė.
Latvijoje prie paminklo Rygoje bėgikus sveikino Lietuvos ambasadorius Latvijoje ir lietuvių bendruomenės Latvijoje atstovai. Ten bėgikai padėjo gėlių, sugiedojo lietuvių ir latvių himnus ir išskubėjo iki trečios Baltijos sesių sostinės - Talino, kur bėgikus sutiko ir pasveikino Lietuvos ambasadorius Estijoje ir lietuvių bendruomenės Estijoje atstovai.

Šiais metais bėgikus visą kelią lydėjo operatorius Steponas, kuris įamžino šią bėgikų kelionę ir vaizdo įrašus patalpino internete:

Fotogalerijos LBMA facebook paskyroje:

XXVII-ojo tarptautinio estafetinio bėgimo "Baltijos kelias" žinios LRT informacinėje laudoje "Panorama".

Šiame bėgime nėra rungtyniaujama, kas daugiau ar greičiau įveiks pasirinktus atstumus, tačiau nubėgtų kilometrų statistika yra vedama. Kaip sekėsi šiais metais bėgikams, galima matyti rezultatų faile.

Statistika už visus laikus yra suregistruota svetainėje:

http://www.baltijoskelias.lbma.lt/baltijos-kelio-dalyviai/,

kur galima matyti visų dalyvių sąrašą kada nors dalyvavusių šiame renginyje. Paspaudus ant bėgiko dalyvautų kartų skaičiaus galima matyti jo asmeninę statistiką. Ten taip pat galima rasti atskirų renginių įvektus atstumus, švenčių atributikos vaizdus, aprašymus apie bėgimo eigą, informaciją žiniasklaidoje.

Parašyta 2018-08-31 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"