Visaginas bėgimo ritmu

Iliustracija

Keliaujant po Lietuvą supranti, kiek daug dar mažiau žinomų jaukių miestų ir miestelių slepiasi mūsų žemėlapyje. Visagino miestas, kaip tik toks. Žinomas, ne tik dėl netoliese esančios atominės elektrinės, bet ir kraštą supančių ežerų, miškų, gavaus oro ir draugiškų gyventojų.
Būtent, čia gyvenantys jau 2 metai iš eilės džiaugiasi kaskart didelę dalį vietinių ir naujas vietas norinčių atrasti svečių gausiai lankomu renginiu – Visagino pusmaratoniu. Jau antrą kartą vyksiantis bėgimas organizuojamas kartu su Visagino savivaldybe ir partneriais - Lietuvos bėgimo mėgėju asociacija, bėgikų saugumu besirūpinančiu Visagino policijos komisariatu (Utenos apskrities VPK) ir sportines iniciatyvas palaikančiu Šuklino olimpiniu sporto klubu.
Organizatoriai pagrindiniu bėgimo tikslu įvardina didesnį Visagino gyventojų fizinį aktyvumą, bėgimo populiarinimą Utenos apskrityje, susidomėjimo bėgimu skatinimą ir kaimyninėse Lietuvai šalyse bei kokybiškų masinių renginių gausimą Visagino mieste.

Bėgimo kainos taip pat vienos žemiausių tokio pobūdžio renginiuose, skatinančios nesėdėti namie, o savaitgalį praleisti nuostabios gamtos ir aktyvių žmonių kompanijoje. Tuo labiau, kad siūlomos bėgimo distancijos yra tokios, kad kiekvienas ras sau tinkamą - nuo pačios ilgiausios pusės maratono distancijos, kuri drieksis link pačios žymiosios Ignalinos atominės elektrinės (21,098 km) – iki 10, 5, 1 kilometro ir 400 m distancijos patiems mažiausiems bėgimo dalyviams.

O iki vasario 28 d. puiki galimybe registruotis mažiausiomis kainomis (pusė maratono - 6 Eur, 10 km - 5 Eur, 5 km - 4 Eur, 1 km ir 400 m distancijos - nemokamai). 


Vienas žymiausių Lietuvos ultra bėgikų Aleksandr Sorokin yra šio bėgimo ambasadorius.

O bene geriausio sportinio inventoriaus pardavėjai S-sportas džiugins varžybų nugalėtojus savo įsteigtais prizais, tuo tarpu Birštono mineraliniai vandenys ir jų vanduo Akvilė, nė vieno nepaliks ištroškusio.

Fiziškai sunkiausio nuotolio (pusės maratono) nugalėtojų vyro ir moters lauks gerai pasaulyje žinomo prekės ženklo Garmin įsteigti prizai - puikūs sportiniai laikrodžiai.

Prie gausaus rėmėjų būrio prisijungia ir knygynas „Jodonė“, o pirmi 500 dalyvių suskubę atsiimti starto paketus, juose ras ir po puikią Visagino pusmaratonio kepurėlę!

Įveikę savo pasirinktas distancijas dalyviai pasidabins išskirtiniu Visagino pusmaratonis medaliu, o po varžybų viešbutis Idilė siūlys neskubėti ir pasimėgauti nuostabia Visagino ir jo apylinkių gamta, tad taikys nuolaidas dalyviams, kurie panorės apsistoti dieną prieš startą arba likti pailsėti Visagine jau po finišo.

Dar nežinai ką veiksi balandžio 28 d.? Ką tik atsirado galimybė praleisti jį aktyviai, sportiškų ir sveikų bendraminčių kompanijoje – nieko nelauk ir registruokis! (registracija ir bėgimo nuostatai čia: www.visaginopusmaratonis.lt.

Straipsnis parengtas kartu su www.visaginietis.lt

Parašyta 2018-02-26 , kategorijoje "Kitos"