Naujienos

Iliustracija

Prienai 2017

2017-09-23 Prienuose vyko miesto šventė, kurios metu vyko ir bėgimo varžybos.
Nuostabus rudeninis oras bėgikus pakvietė rinktis trasas: 10 km, 5 km, 2 km ir 1 km.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-09-23 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

LBMA individualios taurės turnyro rezultatai po 8 etapų

Lygiai po savaitės Nidoje vyks IX-asis LBMA taurių turnyro etapas.

Indivuduali įskaita po 8 etapų priede.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-09-22 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

IX-asis Varnutės bėgimas

Jonavos bėgimo klubas „Maratonas“ (prezidentas Bronius Kazėnas) kartu su kūno kultūros ir sporto centru bei sporto klubu „Einius“ (prezidentė Gražina Goštautaitė) jau ne pirmą rudenį organizuoja bėgimus aplink tvenkinius. Šiomis gražiomis ir vaizdingomis vietovėmis vyksta ne tik žiemos, velykiniai bėgimo renginiai, bet jau devintą kartą šios sporto šakos entuziastus organizatoriai pakvietė sudalyvauti rudeniniame bėgime „Varnutės ruduo“.
Kaip ir kiekvienais pastaraisiais metais, sportininkai startavo ir finišavo Joninių slėnyje, o pagal amžiaus grupes galėjo pasirinkti nuo trumpiausio 2 km atstumo ir 10 km nuotolio.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-09-17 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Ateik ir įveik! (2017)

2017-09-16 - „Ateik ir įveik!“ – tokiu šūkiu Kauno technologijos universiteto (KTU) Sporto centras kvietė visus kauniečius ir miesto svečius į 19-ą kartą vykusį tradicinį renginį - nemokamą visuotinį bėgimą, skirtą žinomam Lietuvos fizikui ir ilgamečiam KTU profesoriui Kazimierui Baršauskui atminti.
Kaip ir praėjusiais metais bėgikams buvo pasiūlyta smagi iššūkio trasa ir kliūčių ruožas pačiame miesto centre - Ąžuolyno parke ir KTU Studentų miestelyje.
Dalyviai galėjo rinktis iš šių trasų: 6 km - bėgimas Kauno Ąžuolyno takeliais, kalneliais ir pakalnėmis arba 8 km - kuri susidėjo iš dviejų trasų: pirmoji trasa (6 km) + kliūčių ruožas KTU Studentų miestelyje (apie 2 km).
8 km trasą pristatė Nacionalinis ekstremalus sporto klubas (NESK).

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-09-16 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Vilniaus maratonas - 2017

2017-09-10 Vilniuje vyko 14-ąsis „Danske Bank Vilniaus maratonas“ (42 km 195 m), kurį laimėjo Baltarusijos bėgikas Dzmitry Hryhoryeu, prizininku didžiausiame Lietuvoje bėgimo renginyje tapęs jau ketvirtą kartą. Moterų varžybose greičiausia buvo ukrainietė Maria Hudak.
Pirmą kartą Vilniaus maratone D. Hryhoryeu triumfavo 2011 metais. 2012 metais jis užėmė trečią vietą, o 2016-aisiais finišavo antras. Šįkart distanciją baltarusis įveikė per 2.26:58 ir aplenkė Vaislij Leminskij iš Kaliningrado (2.28:55) ir Lietuvos atstovą Andrių Jaksevičių (2.35:21).

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-09-15 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

Susitikimas su Japonijos ambasadoriumi

Visi puikiai žinome, kad Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda mėgsta bėgioti. Todėl dažnai jį sutinkame pas mus rengiamuose masiniuose bėgimuose, kaip Vilniaus ar Kauno maratonai, Trakų ar Alytaus pusmaratoniai.
Jo Ekscelencija Toyoei Shigeeda per dešimtį savo bėgimo metų nubėgo 28 pilnus maratonus, 8 pusmaratonius bei keliolika distancijų kituose bėgimuose, tačiau įsimintiniausias jo bėgimas yra itin lietuviškas: tai tarptautinis estafetinis 600 kilometrų bėgimas „Baltijos kelias“, sujungiantis Vilnių, Rygą bei Taliną (kurį organizuoja ir vykdo mūsų asociacija).

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-09-15 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Kėdainių naktinis bėgimas 2017

2017-09-07 Kėdainiuose surengtas tradicinis vakarinis bėgimas ir dviračių žygis miesto gimtadieniui paminėti.

6,45 km bėgime dalyvavo bėgikai iš visos Lietuvos.

Bėgimo rezultatai.

Parašyta 2017-09-08 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

VI-asis Ąžuolyno bėgimas

2017-09-03 - sekmadienį į VI-ąjį Kauno „Ąžuolyno bėgimą“ atvyko apie 2 tūkst. dalyvių ir nemažas būrys juos palaikančių. Organizatoriai pastebi, kad šį kartą itin aktyvios buvo šeimos.
Pabėgioti Ąžuolyno takais ir sportiškai praleisti pirmąjį rudens sekmadienį į Kauną atvyko ir nemažai kitų miestų gyventojų.
„Visą dieną buvo lengvai apsiniaukę, kartais ir palydavo. Svarstėme, ar toks oras neišbaidys bėgikų, bet kaip matome, jų susirinko daugiau nei tikėjomės. Labai džiaugiamės pagausėjusiu vaikų ir šeimų bėgimu. Net išdalinome visus iš anksto pasiruoštus diplomus. Mums smagu matyti, kad kauniečiai renkasi sportą, renkasi nesėdėti namie ir atvyksta į tokius renginius. Visgi bėgimas nauda ne tik kūnui. Bėgdami atsigauname psichologiškai, o renginio metu galime susipažinti su daugybe bendraminčių“, - pasakojo renginį organizuojančio S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro direktorius Giedrius Bielskus.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-09-04 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"
Iliustracija

LBMA tarpklubinės taurės turnyras 2017 (Po VIII etapų)

2017-08-27 Alytuje vykusios bėgimo varžybos "Alytaus tiltai - 2017" buvo LBMA taurių turnyro VIII etapas.
Nors varžybose dalyvavo nemažas dalyvių skaičius, tačiau atstovų iš LBMA klubų sulaukėme tik 12: tai negausiausias pagal šį rodiklį etapas šiais metais.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-08-28 , kategorijoje "Kitos"
Iliustracija

Pusmaratonis „Alytaus tiltai“

2017-08-27 - paskutinį vasaros sekmadienį pusmaratonis „Alytaus tiltai 2017“ į Dzūkijos sostinę sukvietė daug bėgimo sporto mėgėjų bei profesionalų. Trečią kartą vykęs sporto renginys klasikinės – 21.098 km – pusmaratonio distancijos trasa apjuosė vaizdingiausias Alytaus vietas ir sujungė jas vienais įspūdingiausių mūsų šalies tiltais.
Šiais metais renginys buvo sukoncentruotas pačioje Alytaus širdyje. Bėgimo startas, finišas ir visi kiti bėgimo renginiai vyko Alytaus miesto Rotušės aikštėje.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-08-28 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"