Naujienos

Iliustracija

Azijos ir Ramiojo vandenyno šalių meistrų žaidynės

2018.09.07-15 dienomis Penange (Malaizija) vyko pirmosiose Azijos ir Ramiojo vandenyno šalių meistrų žaidynės (The 1st Asia Pacific Masters Games (APMG)).
Lengvosios atletikos varžybose dalyvavo du bėgikai iš Lietuvos, bėgimo mėgėjų klubo "STAJERIS" atstovai: Regina Čistiakova ir Gubertas Trubila. R.Čistiakova iškovojo 3 aukso medalius 400 m, 800 m ir 1500 m bėgimo rungtyse. G. Trubila 3000 m kliūtinio bėgimo rungtyje iškovojo sidabro, o 1500 m bėgimo rungtyje bronzos medalį. 800 m bėgime G. Trubila finišavo ketvirtas.
Žaidynėse kova vyko ne tik su varžovais, bet ir su ypatingomis oro sąlygomis: aukšta oro temperatūra, kuri siekė + 37C, ir didžiule oro drėgme.

Skaityti toliau...

Parašyta 2018-09-17 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

XXVII-as tradicinis tarptautinis estafetinis bėgimas „Baltijos Kelias“

Rugpjūčio 24-26 dienomis vyko tradicinis, šiemet jau XXVII-asis tarptautinis estafetinis bėgimas "Baltijos kelias". Šį 600 km kelią bėgikai estafetiniu būdu įveikė per 3 dienas. Šiais metais renginyje dalyvavo 31 bėgikas iš Lietuvos (25), Latvijos (5) ir Lenkijos (1), kurie įvairius atstumus nubėgo nuo Vilniaus iki Talino. Dar papildomai prie bėgikų pakelyje prisijungdavo regionų bėgikai (Lietuvoje ir Latvijoje).

Parašyta 2018-08-31 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

107 kilometrų bėgimo varžybas Ryga – Valmiera

2018-06-22 Latvijoje vyko tradicinės (jau 10 kartą) 107 kilometrų bėgimo varžybas Ryga – Valmiera. Lietuvą atstovaujanti latvių kilmės bėgikė Madara Baltuša moterų tarpe distanciją įveikė trečia (viso dalyvavo 42 moterys), trasoje užtrukusi 11 val. 05 min ir 38 sek. Madara jau 10 metų gyvena Lietuvoje, atstovauja klubą NEKO Runers.
Iš viso bėgo 163 dalyviai (Madara bendroje eilėje finišavo 20 vietoje).

Parašyta 2018-07-10 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Pasaulio įmonių sporto klubų žaidynės

Gegužės 23 – 26 dienomis La Baule (Prancūzija) vyko II-osios pasaulio įmonių sporto klubų žaidynės (WCSG).
Dvidešimt keturiose sporto šakose dalyvavo 5000 atletų iš penkių kontinentų, 43 šalių.
Žaidynėse puikiai pasirodė BMSK „STAJERIS“ nariai - savo amžiaus grupėse iškovoję: Regina Čistiakova (tris pirmas vietas), Gubertas Trubila (dvi antras, dvi trečias vietas), Rolandas Šmergelis (šeštą ir aštuntą vietas),  Sigitas Pranaitis (devintą ir vienuoliktą vietas).

Parašyta 2018-05-29 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Dubajaus maratonas 2018

2018-01-26 (penktadienį) Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyko kasmetinis maratonas.
Jame visą maratoną įveikė 5 lietuviai (2 iš jų pirmą kartą):
1. Jakimavičius Aurimas 03:51:03 - 482 vieta - 410 tarp vyrų.
2. Voicechovska Ingrida 04:45:48 - 1257 vieta - 259 tarp moterų.
3. Rimkutė Reda 05:23:18 - 1689 vieta - 367 tarp moterų.

Parašyta 2018-01-29 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Pusės maratono bėgimas Tbilisyje (spalio 22 d.)

Spalio 22 d. vyko pusės maratono bėgimas Tbilisyje. Jame dalyvavo ir 2 dalyviai iš Lietuvos.

Parašyta 2017-10-25 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Rygos maratonas 2017

27-asis Rygos maratonas tapo gausiausiu maratonu užsienyje pagal lietuvių dalyvių skaičių.
2017-05-14 Rygoje finišo liniją maratono distancijoje kirto net 86 lietuviai (praėjusiais metais Rygos maratoną įveikė 80 lietuvių).
Primenu: prieš tris savaites Lenkijoje vykęs Orlean Warszaw maratonas pritraukė 66 lietuvius-maratoninkus (dabar tai liko trečias pagal lietuvių gausumą maratono rungtis užsienyje).
Sekmadienį Latvijos sostinėje (pagal LBMA maratoninkų bazę) net 35 tautiečiai įveikė savo pirmąjį maratoną.

Parašyta 2017-05-17 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

The Courageous Kids 6K Run & Fun Walk

Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) viešintis LBMA prezidentas Vidmantas Dobrovolskas sudalyvavo vietinėse varžybose "The Courageous Kids 6K Run & Fun Walk".
Bowling Green mieste (Kentukyje) Vidmantas 6 km distanciją įveikė per 23:44 (3:57 min/1km) ir absoliučioje įskaitoje užėmė 3 vietą.

Parašyta 2017-05-15 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Pasaulio meistrų žaidynės

Aucklande (Naujojoje Zelandijoje) baigėsi pasaulio meistrų žaidynes.
Jose dalyvavo grupė bėgikų iš Lietuvos.
Sėkmingiausiai pasirodė ir sidabro medalį 3000 m su kliūtimis nuotolyje iškovojo Gubertas Trubila. 6000 m krose Gubertas liko 7 vietoje, 1500 m - 9 vietoje.
Kitų dalyvių pasiekimai:
Ekaterina Romanovienė 5000 m - 4 vieta,
Regina Čistiakova 6000 m krose - 4 vieta,
Rolandas Šmergelis 10000 m - 11 vieta, 800 m - 13 vieta, 400 m - 9 vieta,
Kęstutis Abromaitis - 2000 m su kliūtimis - 5 vieta.

Parašyta 2017-05-07 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Latvijos lengvosios atletikos meistrų (veteranų) žaidynes Aizkrauklėje

Š. m. liepos 16 -17 d. Latvijoje, Aizkrauklės m. vyko Latvijos lengvosios atletikos meistrų (veteranų) žaidynės. Jose dalyvavo ir keletas Lietuvos bėgikų kurie savo amžiaus grupėse užėmė šias vietas:

Parašyta 2016-07-19 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"