Lietuvos rudens atviras kroso čempionatas ir jaunimo pirmenybės, tarptautinės bėgimo varžybos „Gintarinė jūrmylė 2019“
6 jūrmylės (V)
Šeštadienis, 2019, spalis 12
OA# SEX# AG# BIB AGE SEX AG Name City CO Klubas Finish Pace
1 1 1 625 31 M 0+ Remigijus Kančys Kaunas LTU Origami runners 35:23.2 3:11/km
2 2 2 852 29 M 0+ Siarhei Platonau Mogiliov (BLR) BLR 35:42.5 3:13/km
3 3 3 619 27 M 0+ Valdas Dopolskas Kaunas LTU 35:56.6 3:14/km
4 4 4 853 32 M 0+ Yury Kaptserau Mogiliov-Vitebsk BLR 36:46.6 3:19/km
5 5 5 854 21 M 0+ Viachaslau Skudny Mogiliov (BLR) BLR 37:28.1 3:22/km
6 6 6 845 31 M 0+ Aurimas Rimkus Šiauliai LTU "Stadija" 38:06.3 3:26/km
7 7 7 844 24 M 0+ Evaldas Gustaitis Marijampolė LTU SC "Sūduva" 39:29.8 3:33/km
8 8 8 881 54 M 0+ Tomas Venckūnas Kaunas LTU Kauno BMK 40:39.1 3:40/km
9 9 9 678 30 M 0+ Augustas Jakubynas Klaipėda LTU Klaipėdos Maratonas 40:54.1 3:41/km
10 10 10 617 21 M 0+ DMITRII POLENOK Kaliningrad RUS sportscol4 40:55.6 3:41/km
11 11 11 742 52 M 0+ Vytautas Gražys Paberžė LTU RCN 41:36.8 3:45/km
12 12 12 629 35 M 0+ Justas Medišauskas Kaunas LTU RunFace VaSti 42:35.3 3:50/km
13 13 13 815 27 M 0+ Vilius Jaujininkas Vilnius LTU Pacukų lenktynės 43:22.6 3:54/km
14 14 14 642 49 M 0+ Ernestas Vedeikis Kelmė LTU Kaščiukai 43:53.8 3:57/km
15 15 15 849 52 M 0+ Rolandas Jakštas Kaišiadorys-Šiaulių rajonas LTU Lukas 44:08.1 3:58/km
16 16 16 620 23 M 0+ Erikas Fomkinas Kaunas LTU Kauno maratono klubas 45:16.8 4:04/km
17 17 17 688 34 M 0+ Simas Kondrotas Klaipėda LTU Velo Ghost Veloma 45:28.3 4:06/km
18 18 18 783 27 M 0+ Mažvydas Bartašius Šiauliai LTU Tinklas 45:44.1 4:07/km
19 19 19 608 37 M 0+ Valdas Šilgalis Gargždai LTU Šilgaliai 45:50.1 4:07/km
20 20 20 621 36 M 0+ Aleksandras Gorskij Kaunas LTU RunFace VaSti 45:55.3 4:08/km
21 21 21 633 28 M 0+ Vaclovas Stirbys Kaunas LTU RunFace VaSti 46:10.0 4:09/km
22 22 22 746 47 M 0+ Saulius Lazdauskas Palanga LTU Lithuania squadRunner team 46:26.8 4:11/km
23 23 23 648 28 M 0+ Roman Medveckij Klaipeda LTU Ananasas 46:44.8 4:12/km
24 24 24 610 44 M 0+ Dainius Tulaba Gargždai LTU 46:51.3 4:13/km
25 25 25 665 30 M 0+ Karolis Bakutis Klaipėda LTU 47:33.0 4:17/km
26 26 26 725 37 M 0+ Roman Siniakov Klaipėda LTU 47:38.8 4:17/km
27 27 27 731 29 M 0+ Mindaugas Pazdrazdis Kretinga LTU 47:44.5 4:18/km
28 28 28 857 33 M 0+ Rytis Šventoraitis Kaunas LTU Origami runners 47:52.3 4:18/km
29 29 29 623 42 M 0+ Klaudijus Indreliūnas Kaunas LTU Kauno BMK 48:02.3 4:19/km
30 30 30 859 21 M 0+ Andrius Jonelis Tauragė LTU Lka 48:07.8 4:20/km
31 31 31 813 40 M 0+ Donatas Janušauskas Vilnius LTU Million steps 48:15.3 4:21/km
32 32 32 863 31 M 0+ Zygimantas Juska Klaipeda LTU 48:34.0 4:22/km
33 33 33 873 31 M 0+ Mantas Baranauskas Klaipėda LTU 48:34.5 4:22/km
34 34 34 827 25 M 0+ Žilvinas Mackevičius Vilnius LTU Capital runners 48:39.0 4:23/km
35 35 35 775 39 M 0+ Mantas Pocevičus Šiauliai LTU TINKLAS 48:59.3 4:25/km
36 36 36 879 28 M 0+ Ilja Jakimciuk Šiauliai LTU Lukas 49:06.8 4:25/km
37 37 37 846 16 M 0+ Matas Baura Šiaulių rajonas LTU Lukas 49:10.5 4:26/km
38 38 38 848 41 M 0+ Arnas Lukošaitis Šiaulių rajonas LTU Lukas 49:10.8 4:26/km
39 39 39 616 59 M 0+ Aleksandr Murackovskij Kaliningrad RUS 49:22.5 4:27/km
40 40 40 716 48 M 0+ Arūnas Urbonas Klaipėda LTU 49:25.5 4:27/km
41 41 41 646 47 M 0+ Raidas Jastrumskis Klaipeda LTU Asmeniskai 49:39.8 4:28/km
42 42 42 685 34 M 0+ Kęstutis Kaniauskas Klaipėda LTU Ko čia batai? 50:36.8 4:33/km
43 43 43 684 58 M 0+ Raimundas Kaniauskas Klaipėda LTU Ko čia batai? 50:37.0 4:33/km
44 44 44 745 38 M 0+ Aurimas Gečas Palanga LTU Squad Lithuania 51:23.5 4:37/km
44 44 44 682 49 M 0+ Mindaugas Jurgutis Klaipėda LTU 51:23.5 4:37/km
46 46 46 622 26 M 0+ Kęstutis Grigėnas Kaunas LTU Kauno maratono klubas 51:38.5 4:39/km
47 47 47 679 50 M 0+ Irmantas Janušauskas Klaipėda LTU 51:53.5 4:40/km
48 48 48 647 25 M 0+ Mantas Kubelskas Klaipeda LTU Burpis 52:11.3 4:42/km
49 49 49 627 60 M 0+ Albinas Markevičius Kaunas LTU Kauno BMK 52:12.0 4:42/km
50 50 50 709 35 M 0+ Gediminas Šlyžius Klaipėda LTU Bėgimo klubas 52:22.8 4:43/km
51 51 51 824 32 M 0+ Martynas Kriaučiūnas Vilnius LTU 52:29.3 4:43/km
52 52 52 785 50 M 0+ Darius Abartas Šiauliu rajonas LTU LUKAS 52:44.5 4:45/km
53 53 53 626 45 M 0+ Nerijus Linkus Kaunas LTU HighPeaks Lietuva 52:46.0 4:45/km
54 54 54 664 27 M 0+ Donatas Bajorūnas Klaipėda LTU VeloPeak Hunters 52:46.3 4:45/km
55 55 55 822 33 M 0+ Kasparas Kinčius Vilnius LTU 52:46.5 4:45/km
56 56 56 739 46 M 0+ Viktoras Končius Mažeikiai LTU 53:09.3 4:47/km
57 57 57 789 54 M 0+ Evaldas Bilevičius Šilutė LTU 53:21.2 4:48/km
58 58 58 738 49 M 0+ Albinas Statkus Mazeikiai LTU Penki kalnai 53:25.5 4:48/km
59 59 59 855 25 M 0+ Paulius Degutis Klaipėda LTU LAJM 53:27.9 4:49/km
60 60 60 774 52 M 0+ Saulius Mikaliūnas Šiauliai LTU Stadija 53:29.0 4:49/km
61 61 61 757 43 M 0+ Augustinas Mitkus Radviliškis LTU 53:32.5 4:49/km
62 62 62 667 32 M 0+ Mindaugas Beržanskis Klaipėda LTU D3mon-cycling 53:45.0 4:50/km
63 63 63 719 41 M 0+ Vitalijus Vyšniauskas Klaipėda LTU Parko chebra 53:58.5 4:51/km
64 64 64 607 18 M 0+ Mantas Jankauskas Gargždai LTU 54:03.0 4:52/km
65 65 65 816 32 M 0+ Tadas Juknevičius Vilnius LTU Pacukų lenktynės 54:06.7 4:52/km
66 66 66 732 40 M 0+ Sigitas Ulčinskas Kretinga LTU Bėgimo klubas 54:15.7 4:53/km
67 67 67 803 27 M 0+ Aurimas Buinickas Vilnius LTU Pelikanai 54:24.0 4:54/km
68 68 68 862 33 M 0+ Aurimas Baužys Klaipėda LTU 54:36.2 4:55/km
69 69 69 694 39 M 0+ Vytautas Labenskis Klaipėda LTU OK Jaunystė 54:49.0 4:56/km
70 70 70 835 28 M 0+ Marius Vaitoška Vilnius LTU 54:50.0 4:56/km
71 71 71 790 35 M 0+ Arlandas Mazgeika Šilutė LTU Bėgimo klubas 54:56.2 4:57/km
72 72 72 809 30 M 0+ Mindaugas Galdikas Vilnius LTU Lietuvos kariuomenė 55:09.7 4:58/km
73 73 73 686 32 M 0+ Giedrius Kazlauskas Klaipėda LTU 55:19.7 4:59/km
74 74 74 821 24 M 0+ Slavikas Kevra Vilnius LTU Bėgimo klubas 55:21.0 4:59/km
75 75 75 690 34 M 0+ Ignas Krasuckas Klaipėda LTU 55:30.5 5:00/km
75 75 75 650 38 M 0+ Mantas Navickas Klaipeda LTU 55:30.5 5:00/km
77 77 77 866 35 M 0+ Mantas Milvydas Klaipėda LTU 55:36.0 5:00/km
78 78 78 807 39 M 0+ Evaldas Dielininkaitis Vilnius LTU Runglorious Bastards 55:51.2 5:02/km
79 79 79 886 21 M 0+ Rimvydas Sudeikis Klaipėda 56:00.0 5:02/km
80 80 80 840 0 M 0+ Julius Vyštartas Klaipėda LTU Žuvėdra 56:11.5 5:03/km
81 81 81 861 48 M 0+ Ramūnas Daubaris Mažeikiai LTU Penki kalnai 56:16.2 5:04/km
82 82 82 812 22 M 0+ Gabrielius Jankauskas Vilnius LTU SunCity Crossfit 56:32.5 5:05/km
82 82 82 867 26 M 0+ Marius Girdžiūnas Klaipėda LTU 56:32.5 5:05/km
84 84 84 858 47 M 0+ Robertas Puidokas Klaipeda LTU 56:52.2 5:07/km
85 85 85 727 32 M 0+ Andrejus Sokolovas Klaipėda LTU D3mon 57:07.2 5:08/km
86 86 86 875 37 M 0+ Lukas Aleksandravičius Klaipėda LTU 57:10.0 5:09/km
87 87 87 870 40 M 0+ Rolandas Juška Klaipėda LTU 57:12.0 5:09/km
88 88 88 692 21 M 0+ Evaldas Kunickas Klaipėda LTU 57:24.7 5:10/km
89 89 89 711 37 M 0+ Mindaugas Šverys Klaipėda LTU 57:25.5 5:10/km
90 90 90 831 26 M 0+ Elvinas Statkunas Vilnius LTU Elvinak Barefoot Runners 57:35.5 5:11/km
91 91 91 703 23 M 0+ Kristijonas Rauba Klaipėda LTU 57:46.2 5:12/km
92 92 92 718 44 M 0+ Gintas Venckevičius Klaipėda LTU 57:50.2 5:12/km
93 93 93 706 38 M 0+ Tomas Sirutis Klaipėda LTU 57:52.2 5:12/km
94 94 94 791 37 M 0+ Edgaras Pielikys Šilutė LTU 57:56.5 5:13/km
95 95 95 761 34 M 0+ Liudas Balčiūnas Suvalkija LTU VIP 57:56.7 5:13/km
96 96 96 643 28 M 0+ Sergej Andrejev Klaipeda LTU Road to the Dream 58:10.2 5:14/km
97 97 97 628 45 M 0+ Gintautas Matvejevas Kaunas LTU Kauno bėgimo mėgėjų klubas 58:16.5 5:15/km
98 98 98 601 21 M 0+ Karolis Būdava Alytus LTU Elvinak TEAM 58:31.2 5:16/km
99 99 99 668 28 M 0+ Eimantas Butkus Klaipėda LTU 58:32.5 5:16/km
100 100 100 724 0 M 0+ Mindaugas Rangvicas Klaipėda LTU 58:55.4 5:18/km
101 101 101 655 45 M 0+ Nerijus Povilavičius Klaipeda LTU Kriukis 59:01.0 5:19/km
102 102 102 604 20 M 0+ Rokas Butkevičius Gargždai LTU 1:00:05.7 5:24/km
103 103 103 637 39 M 0+ Marius Lukoševičius Kaunas LTU 1:00:12.7 5:25/km
104 104 104 603 33 M 0+ Andrius Litvinas Darbenai LTU 1:00:27.4 5:26/km
105 105 105 799 29 M 0+ Vilius Beniušis Vilnius LTU 1:00:41.7 5:28/km
106 106 106 741 29 M 0+ Saulius Kazlauskas Nida LTU 1:01:27.2 5:32/km
107 107 107 730 40 M 0+ Aurimas Mačernius Kretinga LTU 1:01:42.7 5:33/km
108 108 108 670 56 M 0+ Ričardas Dėkontas Klaipėda LTU Kauno BMK 1:01:58.4 5:35/km
109 109 109 871 35 M 0+ Karolis Doleba Klaipėda LTU 1:02:34.2 5:38/km
110 110 110 778 34 M 0+ Mindaugas Rupšys Šiauliai LTU SunCity CrossFit 1:02:38.2 5:38/km
110 110 110 765 41 M 0+ Ramunas Dobrovolskis Šiauliai LTU SunCity Crossfit 1:02:38.2 5:38/km
112 112 112 715 54 M 0+ Vidmantas Urbonas Klaipėda LTU 1:02:47.4 5:39/km
113 113 113 676 32 M 0+ Benas Gricius Klaipėda LTU 1:04:14.7 5:47/km
114 114 114 701 37 M 0+ Sigitas Obrikis Klaipėda LTU 1:04:16.9 5:47/km
115 115 115 721 46 M 0+ Rimantas Beleckis Klaipeda LTU 1:04:18.4 5:47/km
116 116 116 689 26 M 0+ Adrian Kovalevskij Klaipėda LTU 1:04:45.4 5:50/km
117 117 117 772 29 M 0+ Emilis Markulis Šiauliai LTU Šiaulių auksinio rato Rotoract klubas 1:04:49.9 5:50/km
118 118 118 865 26 M 0+ Aurimas Maceikis Klaipeda LTU Kelenas 1:04:50.2 5:50/km
119 119 119 644 28 M 0+ Lukas Baranauskas Klaipeda LTU Lietuva-Gyvunams 1:04:50.4 5:50/km
120 120 120 864 26 M 0+ Povilas Lengvinas Klaipeda LTU Myliu Leo 1:04:53.2 5:50/km
121 121 121 675 32 M 0+ David Gegelija Klaipėda LTU 1:05:26.1 5:53/km
122 122 122 638 43 M 0+ JUOZAS VAIKŠNORAS Kauno r. LTU KAUNO BMK 1:05:26.6 5:53/km
123 123 123 887 73 M 0+ Bronislovas Norvilas LTU 1:05:40.6 5:55/km
124 124 124 811 29 M 0+ Gintautas Jakštas Vilnius LTU Pacukų lenktynės 1:06:14.9 5:58/km
125 125 125 661 41 M 0+ Žilvinas Abaravičius Klaipėda LTU Vakarų Milžinai 1:06:25.9 5:59/km
126 126 126 635 43 M 0+ Mindaugas Šimonis Kaunas LTU Origami Runners 1:07:59.9 6:07/km
127 127 127 836 21 M 0+ Justas Varanavičius Vilnius LTU 1:09:20.6 6:14/km
128 128 128 649 51 M 0+ Egidijus Miknius Klaipeda LTU 1:11:35.6 6:27/km
129 129 129 764 47 M 0+ Gvidas Baltaragis Šiauliai LTU 1:11:43.9 6:27/km
130 130 130 883 55 M 0+ Neimantas Bilevičius Šilutė LTU 1:12:08.3 6:30/km
131 131 131 856 21 M 0+ Justas Lekšas Klaipėda LTU LAJM 1:13:15.8 6:36/km
132 132 132 658 34 M 0+ Tomas Vailionis Klaipeda LTU 1:14:19.6 6:41/km
133 133 133 641 34 M 0+ Andrius Gedvilas Kelmė LTU 1:14:52.6 6:44/km
134 134 134 615 0 M 0+ Jurgis Petkus Jurbarkas LTU Tauragės BMK 1:35:59.7 8:38/km
***DNF***-- -- 700 49 M 0+ Eugenijus Norvaiša Klaipėda LTU Ąžuolas --- ---
*****DQ****-- -- 814 34 M 0+ Tomas Janušauskas Vilnius LTU PELIKANAI ---