Lietuvos rudens atviras kroso čempionatas ir jaunimo pirmenybės, tarptautinės bėgimo varžybos „Gintarinė jūrmylė 2019“
1 jūrmylė (V, 2006-2009) Handicap
Šeštadienis, 2019, spalis 12
OA# SEX# AG# BIB AGE SEX AG Name City CO Klubas Finish Pace
1 1 1 4204 13 M 1-13 Valentas Mockus Klaipėda LTU NIKĖ 7:22.7 3:59/km
2 2 2 4213 13 M 1-13 Vilius Danilovas VŠĮ Kelmės SC LTU 7:25.4 4:01/km
3 3 3 4226 12 M 1-13 GLEB SHLIAKHTIN KALININGRAD RUS sportscol4 7:27.7 4:02/km
4 4 4 4205 13 M 1-13 Artsiom Lazar Smorgon (BLR) BLR 7:44.4 4:11/km
5 5 5 4222 13 M 1-13 Jegors Pņovs Liepoja LAT 7:44.9 4:11/km
6 6 6 4214 13 M 1-13 Danielius Bendaravičius Marijampolė LTU SC "Sūduva" 7:45.4 4:11/km
7 7 7 4250 12 M 1-13 Markuss Tarabans Liepoja LAT 7:47.2 4:12/km
8 8 8 4255 12 M 1-13 Artemij Dmitrenko Klaipeda LTU Nikė 7:48.4 4:13/km
9 9 9 4233 12 M 1-13 Eldar Zholnerovich Smorgon (BLR) BLR 7:49.2 4:13/km
10 10 10 4203 13 M 1-13 Joris Dėdinas Klaipėda LTU Nikė 7:56.4 4:17/km
11 11 11 4220 13 M 1-13 Gustavs Ločmelis Liepoja LAT 7:57.4 4:18/km
12 12 12 4221 13 M 1-13 Aleksandrs Tiščenko Liepoja LAT 8:01.9 4:20/km
13 13 13 4217 13 M 1-13 Vilmantas Retenis Šilutės SM LTU 8:11.4 4:25/km
14 14 14 4261 11 M 1-13 Mikita Sinkouuski Smorgon (BLR) BLR 8:13.2 4:26/km
15 15 15 4212 13 M 1-13 Arnolds Bērziņš Riga LVA SS "Arkadija" 8:13.9 4:27/km
16 16 16 4268 11 M 1-13 Klaudijus Žilinskas VŠĮ Kelmės SC LTU 8:17.2 4:28/km
17 17 17 4288 10 M 1-13 Vilius Timofėjėvas VŠĮ Kelmės SC LTU 8:26.4 4:33/km
18 18 18 4210 13 M 1-13 Timurs Kukes Riga LVA SS "Arkadija" 8:27.2 4:34/km
19 19 19 4267 11 M 1-13 Toms Ozols Riga LVA SS "Arkadija" 8:27.9 4:34/km
20 20 20 4219 13 M 1-13 Mykolas Maurius Šilutės SM LTU 8:28.0 4:34/km
21 21 21 4254 12 M 1-13 Kristers Valdmanis Liepoja LAT 8:32.9 4:37/km
22 22 22 2026 10 M 1-13 Joris Jokūbas Braška Priekulė 8:35.2 4:38/km
23 23 23 4263 11 M 1-13 Edvinas Gedžius Akmenė LTU 8:37.7 4:40/km
24 24 24 4242 12 M 1-13 Justs Ansis Puļķis Riga LVA SS "Arkadija" 8:39.2 4:40/km
25 25 25 4235 12 M 1-13 Emīls Gustavs Jazņevičs Riga LVA SS "Arkadija" 8:43.2 4:43/km
26 26 26 4231 12 M 1-13 Marat Sharapa Smorgon (BLR) BLR 8:44.2 4:43/km
27 27 27 4207 13 M 1-13 Armandas Gedžius Akmenė LTU 8:44.9 4:43/km
28 28 28 4290 10 M 1-13 Maksims Ļašenko Liepoja LAT 8:45.4 4:44/km
29 29 29 4281 10 M 1-13 Lukas Narušis Žagarė LTU Bėgimo klubas 8:46.2 4:44/km
30 30 30 4275 10 M 1-13 Augustas Šilgalis Gargždai LTU Šilgaliai 8:50.9 4:47/km
30 30 30 4271 11 M 1-13 Ralfs Mežals Liepoja LAT 8:50.9 4:47/km
32 32 32 4115 11 M 1-13 Karlis Edvards Pinkis 8:51.9 4:47/km
33 33 33 4243 12 M 1-13 Roberts Kārlis Kārss Riga LVA SS "Arkadija" 8:57.2 4:50/km
34 34 34 4240 12 M 1-13 Roberts Noviks Riga LVA SS "Arkadija" 8:58.2 4:51/km
35 35 35 4211 13 M 1-13 Kristers Kudlis Riga LVA SS "Arkadija" 9:00.2 4:52/km
36 36 36 4285 10 M 1-13 Kirills Safonovs Riga LVA SS "Arkadija" 9:02.4 4:53/km
37 37 37 4270 11 M 1-13 Ignas Stankus Šilutės SM LTU 9:05.4 4:55/km
38 38 38 4234 12 M 1-13 Rudolfs Skulte Riga LVA SS "Arkadija" 9:06.2 4:55/km
39 39 39 4289 10 M 1-13 Ernests Leja Liepoja LAT 9:06.9 4:55/km
40 40 40 4241 12 M 1-13 Gusts Matīss Puļķis Riga LVA SS "Arkadija" 9:11.2 4:58/km
41 41 41 4249 12 M 1-13 Jakovs Semušins Liepoja LAT 9:11.9 4:58/km
42 42 42 4206 13 M 1-13 Gabrielius Jonaitis Akmenė LTU 9:16.4 5:00/km
43 43 43 4223 13 M 1-13 Ernests Ģēģeris Liepoja LAT 9:17.2 5:01/km
44 44 44 4262 11 M 1-13 Yauheni Tsimoshchanka Smorgon (BLR) BLR 9:23.4 5:04/km
45 45 45 4287 10 M 1-13 Valters Gaišais Riga LVA SS "Arkadija" 9:23.9 5:05/km
46 46 46 4279 10 M 1-13 Norbertas Verba Vilnius LTU VMSC 9:28.2 5:07/km
47 47 47 4238 12 M 1-13 Krišjānis Bērziņš Riga LVA SS "Arkadija" 9:28.4 5:07/km
48 48 48 4284 10 M 1-13 Aleh Starakozhy Smorgon (BLR) BLR 9:28.9 5:07/km
49 49 49 4274 11 M 1-13 Gytis Būzius Klaipėda LTU Nikė 9:29.9 5:08/km
50 50 50 4252 12 M 1-13 Viesturs Kazbuķis Liepoja LAT 9:33.4 5:10/km
51 51 51 4209 13 M 1-13 Aleksejs Kadiševs Riga LVA SS "Arkadija" 9:34.7 5:10/km
52 52 52 4244 12 M 1-13 Artis Kostomārovs Riga LVA SS "Arkadija" 9:37.2 5:12/km
53 53 53 4291 10 M 1-13 Aksels Lazda Liepoja LAT 9:42.4 5:15/km
54 54 54 4257 11 M 1-13 Aringas Naglis Klaipėda LTU 9:57.9 5:23/km
55 55 55 4269 11 M 1-13 Regimantas Leikus Šilutės SM LTU 10:06.4 5:27/km
56 56 56 4272 11 M 1-13 Kristers Daukste Liepoja LAT 10:11.2 5:30/km
57 57 57 4264 11 M 1-13 Iļja Judins Riga LVA SS "Arkadija" 10:14.2 5:32/km
58 58 58 4202 13 M 1-13 Gustas Būzius Klaipėda LTU 10:15.7 5:32/km
59 59 59 4273 11 M 1-13 Edvards Račkovs Liepoja LAT 10:19.4 5:34/km
60 60 60 4246 12 M 1-13 Gabija Jankunec Šiauliai LTU "Stadija" 10:20.7 5:35/km
61 61 61 4247 12 M 1-13 Augustas Jakštas Šiaulių rajonas LTU Lukas 10:30.7 5:41/km
62 62 62 4253 12 M 1-13 Marks Gustavs Strazds Liepoja LAT 10:39.7 5:45/km
63 63 63 4251 12 M 1-13 Markuss Palācis Liepoja LAT 10:40.4 5:46/km
64 64 64 4286 10 M 1-13 Andrejs Vasiļjevs Riga LVA SS "Arkadija" 10:45.2 5:48/km
65 65 65 4227 12 M 1-13 Povilas Mačiuitis Klaipėda LTU - 10:45.4 5:49/km
66 66 66 90 11 M 1-13 Jonas Venckūnas Kaunas LTU Kauno BMK 10:47.9 5:50/km
67 67 67 4208 13 M 1-13 Aleksandrs Kadiševs Riga LVA SS "Arkadija" 10:52.4 5:52/km
68 68 68 4232 12 M 1-13 Dzmitry Turkasau Smorgon (BLR) BLR 10:54.9 5:54/km
69 69 69 4216 13 M 1-13 Andrėjus Jautakis Šiauliai LTU "Stadija" 11:03.2 5:58/km
70 70 70 4280 10 M 1-13 Matas Jarušauskas Žagarė LTU Bėgimo klubas 12:16.7 6:38/km
71 71 71 4256 11 M 1-13 Jurandas Katkauskas Klaipėda LTU 13:36.1 7:21/km