Lietuvos rudens atviras kroso čempionatas ir jaunimo pirmenybės, tarptautinės bėgimo varžybos „Gintarinė jūrmylė 2019“
1 jūrmylė (M, 2006-2009) Handicap
Šeštadienis, 2019, spalis 12
OA# SEX# AG# BIB AGE SEX AG Name City CO Klubas Finish Pace
1 1 1 4081 11 F 1-13 Aleksandra Volkane Riga LVA SS "Arkadija" 7:58.3 4:18/km
2 2 2 4021 13 F 1-13 Austra Ošiņa Riga LVA SS "Arkadija" 8:00.3 4:19/km
3 3 3 4047 12 F 1-13 Aurelia Lachowska Bielsko-Biała (POL) POL 8:11.8 4:26/km
4 4 4 4052 12 F 1-13 Amanda Eihmane Riga LVA SS "Arkadija" 8:24.6 4:32/km
5 5 5 4082 11 F 1-13 Emīlija Zaķe Riga LVA SS "Arkadija" 8:34.3 4:38/km
6 6 6 4105 10 F 1-13 Liepa Vitkutė Akmenė LTU 8:37.3 4:39/km
7 7 7 4016 13 F 1-13 Austėja Puzonaitė Akmenė LTU 8:40.3 4:41/km
8 8 8 4035 13 F 1-13 Arina Krasotenko Liepoja LAT 8:41.6 4:42/km
9 9 9 4111 10 F 1-13 Patrīcija Paula Ģibiete Liepoja LAT 8:47.6 4:45/km
10 10 10 4051 12 F 1-13 Diāna Bičkovska Riga LVA SS "Arkadija" 8:50.1 4:46/km
11 11 11 4104 10 F 1-13 Anhelina Parfenchyk Smorgon (BLR) BLR 8:51.6 4:47/km
12 12 12 4003 13 F 1-13 Gabrielė Gerulskytė Klaipėda LTU Klaipėda Nike 8:51.8 4:47/km
13 13 13 4067 12 F 1-13 Stella Starovecka Liepoja LAT 8:54.1 4:48/km
14 14 14 4085 11 F 1-13 Felisitė Feimanaitė Šiauliai LTU "Stadija" 8:55.1 4:49/km
15 15 15 4025 13 F 1-13 Orinta Rimkevičiūtė VŠĮ Kelmės SC LTU 8:55.6 4:49/km
16 16 16 4012 13 F 1-13 Skaiste Vilčinskaite Vilnius LTU Begikes 8:57.8 4:50/km
17 17 17 4066 12 F 1-13 Marija Tarabana Liepoja LAT 8:59.1 4:51/km
18 18 18 4062 12 F 1-13 Mija Pielikytė Šilutės SM LTU 8:59.3 4:51/km
19 19 19 4075 11 F 1-13 Lena Wiśniowska Bielsko-Biała (POL) POL 9:00.1 4:52/km
20 20 20 4108 10 F 1-13 Katrīna Roberta Jekševica Liepoja LAT 9:01.3 4:52/km
21 21 21 4050 12 F 1-13 Adelīna Demidova Riga LVA SS "Arkadija" 9:02.1 4:53/km
22 22 22 4071 11 F 1-13 Agnė Kalašnikovaitė Vilnius LTU VMSC 9:03.3 4:53/km
23 23 23 4014 13 F 1-13 Adrija Prokopenko Žagarė LTU Bėgimo klubas 9:03.8 4:54/km
23 23 23 4103 10 F 1-13 Valerya Bazhko Smorgon (BLR) BLR 9:03.8 4:54/km
25 25 25 4091 11 F 1-13 Alise Anženko Liepoja LAT 9:04.1 4:54/km
26 26 26 4019 13 F 1-13 Veronika Lisica Riga LVA SS "Arkadija" 9:07.1 4:55/km
27 27 27 4076 11 F 1-13 Līna Ancāne Riga LVA SS "Arkadija" 9:09.8 4:57/km
28 28 28 4020 13 F 1-13 Taiga Tugarinova Riga LVA SS "Arkadija" 9:11.3 4:58/km
29 29 29 4058 12 F 1-13 Adrija Jokubauskaitė Šiauliai LTU "Stadija" 9:12.6 4:58/km
30 30 30 4022 13 F 1-13 Federika Volkane Riga LVA SS "Arkadija" 9:14.1 4:59/km
31 31 31 4002 13 F 1-13 Sofya Volkomirskaya Kaliningrad RUS ModernPentathlon 9:18.0 5:01/km
32 32 32 4090 11 F 1-13 Kamilė Kerpytė Šilutės SM LTU 9:19.0 5:02/km
33 33 33 4077 11 F 1-13 Evelīna Matijevska Riga LVA SS "Arkadija" 9:19.3 5:02/km
34 34 34 4055 12 F 1-13 Anna Freiberga Riga LVA SS "Arkadija" 9:19.5 5:02/km
35 35 35 4084 11 F 1-13 Elza Danute Deičmane Riga LVA SS "Arkadija" 9:19.6 5:02/km
36 36 36 4054 12 F 1-13 Karlīna Utkina Riga LVA SS "Arkadija" 9:19.8 5:02/km
37 37 37 4053 12 F 1-13 Guna Indričāne Riga LVA SS "Arkadija" 9:20.8 5:03/km
38 38 38 4065 12 F 1-13 Eļina Goļinska Liepoja LAT 9:24.1 5:05/km
39 39 39 4010 13 F 1-13 Gabrielė Gasiūnaitė Vilnius LTU VMSC 9:25.3 5:05/km
40 40 40 4043 12 F 1-13 Alina Apanovich Smorgon (BLR) BLR 9:26.8 5:06/km
41 41 41 4011 13 F 1-13 Indrė Maksimavičiūtė Vilnius LTU Midlongas 9:28.5 5:07/km
42 42 42 4033 13 F 1-13 Maija Meniķe Liepoja LAT 9:31.1 5:08/km
43 43 43 4038 12 F 1-13 Jolanta Daškevičiūtė Vilnius LTU Bėgikės 9:35.8 5:11/km
44 44 44 4027 13 F 1-13 Kamilė Šilerytė Šiauliai LTU "Stadija" 9:37.0 5:12/km
45 45 45 4008 13 F 1-13 Roneta Sabiūnaitė Paberžė LTU RCN 9:38.3 5:12/km
46 46 46 4063 12 F 1-13 Augustė Juškaitė Šilutės SM LTU 9:40.6 5:14/km
47 47 47 4040 12 F 1-13 Liepa Juzaitytė Vilnius LTU Bėgikės 9:42.3 5:14/km
48 48 48 4041 12 F 1-13 Julija Libar Vilnius LTU Bėgikės 9:44.0 5:15/km
49 49 49 4113 10 F 1-13 Dārta Roze Liepoja LAT 9:44.8 5:16/km
50 50 50 4087 11 F 1-13 Ugnė Gudaitytė Šiauliai LTU "Stadija" 9:48.8 5:18/km
51 51 51 4092 11 F 1-13 Monika Brūdere Liepoja LAT 9:49.3 5:18/km
51 51 51 4026 13 F 1-13 Viltė Klioštoraitytė Šiauliai LTU "Stadija" 9:49.3 5:18/km
53 53 53 4039 12 F 1-13 Aleksandra Dikaitė Vilnius LTU Bėgikės 9:49.8 5:18/km
54 54 54 4023 13 F 1-13 Kate Zaķe Riga LVA SS "Arkadija" 9:54.5 5:21/km
55 55 55 4094 11 F 1-13 Daniela Krista Jurevičus Liepoja LAT 9:57.5 5:23/km
56 56 56 4088 11 F 1-13 Giljeta Petrulytė Šiauliai LTU "Cosma" 10:02.5 5:25/km
57 57 57 4079 11 F 1-13 Kristiāna Kudle Riga LVA SS "Arkadija" 10:15.3 5:32/km
58 58 58 4083 11 F 1-13 Kristiāna Kļava Riga LVA SS "Arkadija" 10:16.0 5:33/km
59 59 59 4086 11 F 1-13 Agnė Sipavičiūtė Šiauliai LTU "Stadija" 10:23.3 5:37/km
60 60 60 4074 11 F 1-13 Malannia Zakharava Smorgon (BLR) BLR 10:25.5 5:38/km
61 61 61 4024 13 F 1-13 Unda Aivija Zilbere Riga LVA SS "Arkadija" 10:27.8 5:39/km
62 62 62 4099 10 F 1-13 Augustė Ruikytė Klaipėda LTU Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla 10:36.5 5:44/km
63 63 63 4045 12 F 1-13 Aliaksandra Mizhyhurskaya Smorgon (BLR) BLR 10:40.5 5:46/km
64 64 64 4073 11 F 1-13 Ulyana Zakharava Smorgon (BLR) BLR 10:41.0 5:46/km
65 65 65 4046 12 F 1-13 Taisa Ivanitskaya Smorgon (BLR) BLR 10:41.3 5:46/km
66 66 66 4029 13 F 1-13 Žanete Bērziņa Liepoja LAT 10:46.8 5:49/km
67 67 67 4001 13 F 1-13 MAGDALINA KHROMOVA KALININGRAD RUS sportscol4 10:48.8 5:50/km
68 68 68 4032 13 F 1-13 Karīna Porcika Liepoja LAT 10:52.8 5:53/km
68 68 68 4093 11 F 1-13 Marika Lankupa Liepoja LAT 10:52.8 5:53/km
70 70 70 4018 13 F 1-13 Alīna Jurāne-Terehova Riga LVA SS "Arkadija" 10:54.5 5:53/km
71 71 71 4282 10 F 1-13 Saulė Kraigaiė Žagarė LTU Bėgimo klubas 10:55.3 5:54/km
72 72 72 4106 10 F 1-13 Angelīna Sļesarenoka Riga LVA SS "Arkadija" 10:55.8 5:54/km
73 73 73 4078 11 F 1-13 Veronika Panika Riga LVA SS "Arkadija" 10:59.0 5:56/km
74 74 74 4089 11 F 1-13 Mintė Navickaitė Šiauliai LTU "Stadija" 11:01.3 5:57/km
75 75 75 4031 13 F 1-13 Denīze Grantiņa Liepoja LAT 11:04.8 5:59/km
76 76 76 4109 10 F 1-13 Olivia Muceniece Liepoja LAT 11:05.0 5:59/km
77 77 77 4059 13 F 1-13 Neda Rutkauskaitė Šiauliai LTU "Stadija" 11:08.8 6:01/km
78 78 78 4030 13 F 1-13 Alise Jaunsleine Liepoja LAT 11:11.8 6:03/km
79 79 79 4034 13 F 1-13 Alise Krūče Liepoja LAT 11:23.5 6:09/km
80 80 80 4110 10 F 1-13 Evelīna Meijere Liepoja LAT 11:25.3 6:10/km
81 81 81 4068 12 F 1-13 Reičela Ledāja Liepoja LAT 11:25.5 6:10/km
82 82 82 4107 10 F 1-13 Uļjana Šoļina Riga LVA SS "Arkadija" 11:29.0 6:12/km
83 83 83 4095 11 F 1-13 Kitija Zauka Liepoja LAT 11:37.8 6:17/km
84 84 84 4072 11 F 1-13 Viktorya Shatraukskaya Smorgon (BLR) BLR 11:45.5 6:21/km
85 85 85 4049 12 F 1-13 Manvydė Vaičiūtė Akmenė LTU 11:59.5 6:29/km
86 86 86 4015 13 F 1-13 Palina Herasim Smorgon (BLR) BLR 12:11.0 6:35/km
87 87 87 4069 11 F 1-13 Deimantė Šilgalytė Gargždai LTU Šilgaliai 12:38.5 6:50/km
88 88 88 4048 12 F 1-13 Skaistė Rožnytė Akmenė LTU 12:59.8 7:01/km
89 89 89 4017 13 F 1-13 Rimgailė Faberaitė Akmenė LTU 13:00.0 7:01/km
90 90 90 4006 13 F 1-13 Barbora Volkovaitė Klaipėda LTU 13:35.3 7:20/km
91 91 91 4007 13 F 1-13 Barbora Tallat_Kelpšaitė Klaipėda LTU Nėra 14:17.3 7:43/km
***DNF***-- -- 4102 10 F 1-13 Deimilė Šimaitytė Žagarė LTU Bėgimo klubas --- ---